S lítostí oznamuji,že mě navždy opustilo moje Tipo

Více
16 roků 1 měsíc zpět #1 od janicka
AHOJA VŠICHNI, CO ZNÁTE MNĚ A ZNALI JSTE I MÝHO SHNILOUŠKA....NEPŘEŽILO EMMU-NATEKLO DO EL. A JE KRATAS HNED NĚKDE NA ZAČÁTKU..... :cry: ....JINAK BYLO POŘÁD VE STEJNÝM STAVU, JAKO HO PÁR Z VÁS VIDĚLO LONI NA SRAZE V RADIMI....DONUTILO MĚ TO ALE, ABYCH SI SPLNILA SEN A TAK MÁM TU ČEST VÁM PŘEDSTAVIT SVOJI NOVOU LÁSKU 8) KOUPILA JSEM JI Z KRAJE TÝDNE A CESTA PŘES CELOU REPUBLIKU STÁLA ZA TO.....

prodej.auto.atlas.cz/xchanger/uni/carDet...00&tab=undefined
.
....NO NENÍ KRÁSNÁ????

RÁDA BYCH VÁS ALE VŠECHNY ZASE VIDĚLA, TAKŽE POKUD BY VÁM NEVADILO,ŽE UŽ NEMÁM TIPO A DOKONCE ANI ITALA, TAK BYCH PŘIJELA NA SRAZ TAKY :oops:

JINAK VÁM I VAŠIM MAZLÍKŮM PŘEJU JEŠTĚ MOŘE SPOLEČNÝCH KM....JANICKA[/img][/url][/quote]

janicka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #2 od F@ster
To je škoda že tipouš umřel a ještě elektrickým zkratem :-( kdopádně nový vozítko vypadá supr.. A co se mě týče, určo přijeď i s Neitalem :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #3 od stiglitz
Abych Tě potěšil, můžu napsat, že správný auto začíná na F a má čtyři písmena. :wink: :? :lol: :?:

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

16 roků 1 měsíc zpět #4 od Anonymní

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #5 od janicka
o.k....díky

janicka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #6 od libenak
Ciao, Jaňule :-)

...hmmm, Puma vypadá zajímavě a určitě nebude od věci, když se na nás přijedeš podívat na nějaký ten sraz. Ikdyž to není Fiat.

Já teď jezdím většinu času v Octávce, ale Tipouše zatím držím při životě - a to bez větších problémů, ikdyž se asi bude pomalu blížit den, kdy ho budu prodávat.

:wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #7 od janicka
ahojik libenaku.....
prijedu urcite-pumicka uz si me ziskala uplne-je to proste milacek 8)
s tipem jsem se ale loucila tezce-za ty 3 roky jsme toho spolu zazili opravdu hodne....klucina, co si ho ode me vzal si ho uz dal do kupy a jezdi vesele dal-dokonce vymenil i ty spatny plechy a mozna pojede na sraz se mnou, takze tipo zase uvidite ?:-)
to jak to mas s autem jsem cetla a tak trochu tu tvoji princeznu nechapu-vzdyt ty mas tipo ve fajn stavu a to ze to neni velka nabliskana krava je jen dobre :-) i kdyz je fakt, ze mi dela dost dobre, ze kdyz nekudy projizdim, tak se lidi otaceji :oops: :oops: :oops: no nic tak zatim pa a planujte sraz!!!!!!!!!idealni by byla zase Radim :-) je to takovy fajn klidny misto :-)idealni konec sveta..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

janicka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #8 od petr1978
No rozhodně se přijeď podívat :)

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #9 od michal
Chudák tipouš :cry: :cry: a co to že si skočila do forda? Ale vypadá pěkně :arrow: změna je život :D

/T/I/P/O/ 1.9 DS r.v.1992 najeto přes 275000km
SCANIA R420 tandem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #10 od janicka
chudak to je-vcera u me byl ten klucina, co si ho ode me vzal....jezdi dal-el. je udelana nova,ale dava mu pekne na prdel...rikala jsem mu o sraze a pokud nebude zase odjety v Belgii, tak dorazime ve dvou....jinak u forda jsem skoncila proto,ze Pumina byl muj sen od chvile, co se zacala vyrabet :D

janicka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #11 od Předseda
Já mam názor - "Tam fordem, zpátky pěšky" a už bych si tu značku po zkušenosti s Fiestou (a Focusem) nekoupil, ale holt každýho věc.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 1 měsíc zpět #12 od Dresik
Auto je to pěkný, to Jani gratuluji, ale mám stejný názor jako předseda :D Ford je mord. Z vlastních zkušeností a hlavně ty drahé díly :(

Ale ať slouží :wink:

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 12 hodin zpět #13 od nuni
Čau Jani,na sraz určitě dojeď i když bez fiata.

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 12 hodin zpět #14 od janicka
prijede se mnou si i tipo....teda pokud to nebude daleko-kdyby se rozhodlo nekde umrit, tak by byl problem ho odtahnout :D pumina by ho neutahla 8) tak co se sejit zase v Radimi????bylo to tam fajn i kdyz trochu vetrny :wink: jinak puminu jsem si zamilovala uz definitivne a zatim je vsechno v pohode-dala jsem si ale havarijko, protoze kdyby nahodou, tak bych se nedoplatila... :roll:

janicka

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 hodin zpět #15 od nuni
Já chtěl kdysi taky Pumu,ale vyhrál to opět Fiat,tak si teď vozím zadek ve Fiatu Coupé.Sraz doufám bude vRadimi,dnes budu volat Marťasovi.

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.532 sekund
Powered by Kunena fórum