Tipo - uz jen vzpominky

Více
15 roků 11 měsíců zpět #1 od Augustin
Tipo - uz jen vzpominky vytvořil uživatel Augustin
Chtel bych oznamit, ze jsem take prodal svoje opecovavane Tipko a nyni bude slouzit novemu majiteli, doufam, ze verne tak jako mne a nezklame jej.
U fiatu jsem vsak neskoncil a budu pokracovat dale ve zkusenostech jiz nabytych, holt zvyk je zelezna kosile :D

Dekuji vsem, ze mi dali hodne informaci, ktere jsem mohl zuzitkovat pri opravach. Ty ctyri roky uceni (co jsem v klubu) mi neco daly 8)

Jinak dovoluji si jeste nejakou dobu zde pobyt a sdilet sve vedomosti s Vami vsemi (pokud teda bude zajem).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #2 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Tipo - uz jen vzpominky
A Tvůj nový vůz? Spokojenost?

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #3 od michal
Odpověděl michal pro téma Re: Tipo - uz jen vzpominky
tak atˇpánovy Tipouš slouží :D a tobě hodně štastných kilometrů s mareou :D a čas odčasu napiš co se děje u marei apod., protože po tipu(za pár let :wink: ) si budu chtít taky koupit budˇmareu nebo bravo/brava. :wink: Tak at´ti slouží :!: :wink:

/T/I/P/O/ 1.9 DS r.v.1992 najeto přes 275000km
SCANIA R420 tandem

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #4 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Tipo - uz jen vzpominky

A Tvůj nový vůz? Spokojenost?

Zatim jsem spokojen, je to 16V (103HP) a je to znat 8)
Uz jsem vsak resil problem se zadnim steracem, vypadalo to jako bych tam mel destovy senzor, stiral a stiral a stiral....i kdyz to bylo vypnute.
Holt novejsi auto, vice elektroniky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #5 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Tipo - uz jen vzpominky
Věřím že jede pěkně, ségra má přesně tento motor v Bravě. Sou to velice dobré motory a spolehlivé. Myslím, že se to nedá asi moc srovnávat s tvojí předchozí motorizací že?

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #6 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Tipo - uz jen vzpominky

Věřím že jede pěkně, ségra má přesně tento motor v Bravě. Sou to velice dobré motory a spolehlivé. Myslím, že se to nedá asi moc srovnávat s tvojí předchozí motorizací že?

No jak se to vezme. Ja mel DOHC, sice tech koniku tam urcite uz nebylo 90, ale jelo do dobre. Musel si mit otacky pres 3500, aby to pekne tahlo. Neco podobneho je to u marejky. Kdyz se to dostane ke 4tis ot/min, tak je z toho raketa.
Dneska zas nova zkusenost, cistil jsem klimatizaci od plisni a bakterii, kterou jsem u Tipa nemel. :idea:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 11 měsíců zpět #7 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Tipo - uz jen vzpominky
No tak tohle je taky DOHC ne? 16ventil???...Ale nějak mi nesedí jak říkáš s těma otáčkama. U naší bravy 1,6 to naopak jede od nízkejch jako hovado! 8) ,ale kolem těch 4 už to stagnuje. A u mé 1,8 je to právě naopak až od vyšších otáček to začíná celkem ,,jet,, :rally: Že by to byly jiné motory pro mareu a bravo/brava??? :?

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.349 sekund
Powered by Kunena fórum