Zamknutí vláken

Více
15 roků 6 měsíců zpět #1 od michal_tipar
Zamknutí vláken vytvořil uživatel michal_tipar
první příspěvek bez odkazů :idea:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #2 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Zamknutí vláken
Proč zamknete vlákno jako třeba tohle Sahara nejde - VYŘEŠENO
Až někdo bude mít podobný problém, tak se budete zase vztekat, že zakládá nová vlákna...
Nebo ho předsada považuje za svoje privátní vlákno :?:
Pokud nehodláte dále být informováni o diskusi ve vláknu, stačí ukončit jeho sledování!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #3 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: Zamknutí vláken
Hm, a proč mě tady teda hned rozmazáváš na tapetě ve třetí osobě, nestačilo by to napsat do SZ? :roll:

Si to klidně nechte odemčené, já jen navrhnul že by se mohlo zamknout, protože vše o problému už bylo řečeno a VYŘEŠENO. Já to vlákno nezamknul, nejsem admin a nemám ani taková práva, pokud vím.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #4 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Zamknutí vláken
ještě že jsem tu týden nebyl a nezamykal to :oops:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #5 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Zamknutí vláken
Předsedo neber si to vůbec osobně, to že jsi uveden jako příklad je čistá shoda náhod...
Spíš moderátoři by se měli zamyslet, jestli je nezbytné zamknout vlákno, nebo ne. Protože ty nejčastěji nadávají, že se píšou vlákna zbytečně a nehledá se nejdřív ve starších. Ale zamčené forum mi je na prdlačku když nevyřeší můj konkrétní problém, tak musím zakládat nové!
Ale to je jen takový povzdech, nakonec o tom vždy bude rozhodovat Moderátor a od toho tu je.
Čímž jim ale i děkuji za práci, kterou dělají, protože je důležitá a málo kdo ji ocení!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #6 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: Zamknutí vláken
Tak. Pročež navrhuji tohle vlákno zamknout 8)

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #7 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Zamknutí vláken

Tak. Pročež navrhuji tohle vlákno zamknout 8)

ták,kucí si pokecali :lol: takže zamykám

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #8 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: Zamknutí vláken
Ani já nejsem moc příznivcem zamykání témat, kde se něco už vyřešilo a může tam psát i někdo jiný se stejným problémem. Tohle je hrozný nešvar FBK fóra, kde si pak paradoxně stěžují ,že lidi nehledají. Ono není co, když najdou, tak je to zamčené a musí stejně založit nové téma.
Jinak já to taky nezamkl :)

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #9 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Zamknutí vláken
no, hele, jelikož sem teď mohou psát jen moderátoři, tak tu může vzniknout konstruktivní debata.

Máte naprostou pravdu s tím, co píšete. Já bych vlákna zamykal jen když je opravdu chceme stopnout. To znamená, že odpověď je opravdu na každém rohu, nebo diskuze, co se tam vede nemá smysl, nebo tak. Na přání zakladatele nevím jestli zamykat témata

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #10 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Zamknutí vláken
no a ticho po pěšině :lol: jako obvykle

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #11 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Zamknutí vláken
No nevím zda zamykat, ale chtělo by to asi projít a témata v sekcích bazar probrat a vymazat, jelikož je tam spousta témat kde se něco prodávalo nebo kupovalo, ale nikdo to po ukončení obchodu nesmazal

Ale zpět k zamykání. Já to dělám poze v případech, kdy to je vážně téma, které se dá bez problému vyhledat (viz. téma o rozvodech scotyho, co se rozčertil), pokud jde o nějakého nově zaregistrovaného člena, tak mu to tam napíši a většinou i vyhledám to starší téma, ale nazmknu ho....špatné pojmenovávání témat asi nemá cenu rozmazávat, to je tu skoro na denním pořádku, kdy někdo napíše "tipo XXie pomoc", taková témata automaticky čtu a případně přejmenuji..nedělám to jen já, ale i Dresik, který je často v tomto rychlejší než já ;)

Howgh :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #12 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Zamknutí vláken
bazar nepromazavejte, ten si zije vlastnim zivotem a asi po mesici klide se téma smaže samo

k tomu zbytku: souhlas, je to tak rozumné, přemýšlel jsem, že udělám nějaký manuál pro moderátory co a jak si přeji. Mělo by to smysl?


...malo by to zmysel a je to celkom dobrý napad... :wink:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #13 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: Zamknutí vláken
No jestli se ti chce :lol:

Na bazar mám stejný názor i u nás to mám nastavené na automatické mazání. S tím zamykáním souhlasím s Charlesem. Občas je opravdu pohoda něco vyhledat a pak to téma je opravdu zbytečné. Když mám čas, tak velmi rád pomůžu a vyhledám. Co se týče těch názvů témat, tak se snažím jak u nás rvát do hlav, ať je to smysluplné..Případně opravuji a připíšu do příspěvku důvod přejmenování.

Jen je blbý, že kvůli spamu jsou zakázané tagy začínají a končící na [ a ]. Vím, že je to kvůli vkládání odkazů , ale bohužel to bere s sebou i změnu velikosti písma a nebo barvy..

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #14 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Zamknutí vláken
tak ono je to zakázáno pouze v prvním příspěvku a to si myslím, že lze vydržet. Ale neni to kvuli spamu, ale kvuli lidem, kteri nejsou schopni pochopit, ze nechci aby vkladali odkazy jako nove tema. (Temata tipu tady je dobry eshop).

Ale dopadlo to tak, ze lidi pro jistotu odkazy nedavaji vubec. Asi trucujou...

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #15 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Zamknutí vláken

bazar nepromazavejte, ten si zije vlastnim zivotem a asi po mesici klide se téma smaže samo

k tomu zbytku: souhlas, je to tak rozumné, přemýšlel jsem, že udělám nějaký manuál pro moderátory co a jak si přeji. Mělo by to smysl?

já souhlasím proč né :wink: ale debaty typu kolem prassss....scotyho,si myslím,že se probralo a je škoda dalšího volného místa na využití konstruktivnějších přízpěvků(prosím berte mě obrazně a né dodslova) :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.532 sekund
Powered by Kunena fórum