Ako sa stať Moderátorom!

Více
15 roků 3 měsíců zpět #46 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Ako sa stať Moderátorom!
nejde o to kolik je tady moderátorú ,nebo jejich kritika a bla,bla,bla,já osobně nechci bejt moderátorem,na druhou stranu mi to nevadí,jde o to, že pokud bude více moderátorů(a už sem to říkal,v nějakém vláknu,ted nevím jestli v tomhle nebo v jiném),ale aby se všichni moderátoři atˇ z čech tak i ze slovenska(někteří slovenští bratři tady měli bít moderátory),tak aby se sešli s webmasterem a Max-elem, a dohodli si pevná pravidla hry,aby nedocházelo potom k tomu,že jeden smazal,nebo napsal,či něco jiného....prostě přesně vymezit pravidla a mantinely postupu hry moderátorů :!: todˇ múj názor......
prosím nechci,aby se to nějak více rozebíralo,nemá to smysl, je to jen k úvaze zainteresovaných lidí......
pokud bych mohl pomoci nejsem proti,moji osobu mohou hodnotit zase jen jiní,já se hodnotit nebudu a ani nikam cpát......
takže toto je ke zvážení Max-ela a zainteresovaných.... :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #47 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Ako sa stať Moderátorom!
nemám prostředky, sílu a poslední dobou ani čas na to, abych to lidem vysvětlovat pořád dokola, když jsou líní hledat, tak to dopadá takto. Bylo tu spousta moderátorů a připadalo mi to, že stejnak nic nedělají. Ale nevím, dlouho jsem tu teď nebyl a nevím, jestli se to do konce roku zlepší.

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.295 sekund
Powered by Kunena fórum