řazeni

Více
17 roků 10 měsíců zpět #16 od Mattoni
Odpověděl Mattoni pro téma Řešení
Je to poměrne prosté. Tyče i s kloubama jsem dal nový a všechny starosti rázem skončily... Mat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #17 od Honza
Odpověděl Honza pro téma Re: řazeni
tak mam stejnej problém... spodní rychlosti 2,4 a R jdou celkem pěkně.. 1 jde z tuha, 3 tam jde gumově a občas vyskočí, navíc jsou při zařazený 3jce cejtit takový vibrace v řadičce a 5ka tam jakš takš jde... no uvidíme..zkusím to pořešit..

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #18 od Mattoni
Odpověděl Mattoni pro téma Bacha na spojku
Menil jsem asi pred mesicem spojku na 1,4 a ukazalo se, ze neni 1,4 jako 1,4. Na prelomu mesicu kvetna a cervna 1991 dochazelo ke zmene velikosti cele spojky cca o 1cm. Asi tusite, ze jsem si domu prinesl presne tu druhou...
A ze je spojka v haji jsem poznal podle toho, ze byla vyskakana, rozjezdy staly za prd a tech 200tis myslim, ze uz ji taky zlikvidovalo...
M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #19 od mmarek
Odpověděl mmarek pro téma Re: řazeni

tak mam stejnej problém... spodní rychlosti 2,4 a R jdou celkem pěkně.. 1 jde z tuha, 3 tam jde gumově a občas vyskočí, navíc jsou při zařazený 3jce cejtit takový vibrace v řadičce a 5ka tam jakš takš jde... no uvidíme..zkusím to pořešit..

stačí promazat ty klouby řadicího soutyčí.

Fiat Tipo 1,4 AGT
karburátor, 78HP, rv. 91

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 10 měsíců zpět #20 od Mattoni
Odpověděl Mattoni pro téma Re: řazeni
Promazani funguje, ale jen do urcite chvile. Pokud je nikdo nepromazal za poslednich patnact let, tak uz jim nepomuze wd40 ani nic podobneho, abyste meli jistotu, ze se to nepodela... Nove nejsou nijak drahe
M.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.409 sekund
Powered by Kunena fórum