Fiat Tipo 1.4 po vymene termostatu nestartuje

Více
10 roků 9 měsíců zpět #1 od Dave1992
Ahoj lidi, mám prosbičku, dneska jsem měnil vrchní těsnění a pak sem smontoval co jsem rozmontoval, mám fiat tipo 1.4 51 kw a nevím, co jsem pokazil, když chci zkusit nastartovat (před výměnou chytal na drc) tak nestartuje ani se nesnaží, motor se jen protáčí, nevíte prosím čím by to mohlo být? budu vděčný za každou radu...

je možný že je to tím, že jsem to moc utáhl ty šrouby na víku hlavy? nebo jesli jsem málo napnul rozvovovej řemen? nebo něco jinýho? jo a ještě jsem vyměnil termostat... díky za rady
Přílohy:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 9 měsíců zpět #2 od remarque
Ahoj, chtělo by to přesněji napsat, jaké těsnění jsi měnil. Píšeš o rozvodovém řemenu,takže asi papírové těsnění pod domkem vačky? Nebo snad těsnění pod hlavou?
Obecně-zkontroluj jestli ti někde nevypadl nějaký konektor, zejména od čidla otáček (umístění zde http://fiattipo.net/index.php/forum/1-motory-benzin/127580-vypinani-motoru-tempra-91-16#127585 ).

FIAT Tipo 1,6 159A3.046 r.v.91

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
10 roků 9 měsíců zpět #3 od Dave1992
Dobrý už není třeba, děkuji za snahu, toto je snad jediný fórum kde mi někdo odepsal :) děkuji :) chyba byla v malém napnutí rozvodového řemene :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.279 sekund
Powered by Kunena fórum