problem

Více
17 roků 9 měsíců zpět #16 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: problem

Mam takovej problem..kdyz jedu za deste po silnici do kopce cca tak na petku 110 tak normalne mi zacnou hrabat kola a taky sem jel 20km/h a tocil sem 180 stupnovou zatacku a v pulce ty zatacky mi to ujelo a malem sem vlit to superb..to by bylo asi drahy.A nebo taky jakmile mi dou otacky pres 4,5 tis. tak mi cumak zacina litat ze strany na stranu..Myslel sem zo to muzou delat tlumice ale vymenil sem je a dela to porad..cim to muze byt?Nebo to je ridicka chyba? :oops: diky..



záleží kolik vody bylo na tý silnici a za sucha vpohodě?

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #17 od Scarto
Odpověděl Scarto pro téma Scarto
za sucha je to lepsi ale taky to neni dobry..a to uz tezko bude gumama...

Fiat Tempra combi 2.0 i.e 83KW, r.v. 1991 v plný výbavě

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #18 od MichalW
Odpověděl MichalW pro téma Re: Scarto

ja to mam uz asi 4x lehce tuknuty ale nevim jestli by jste tomu verili nikdy to nebyla moje chyba..vzdycky za to muzou ti idioti kolem :lol: ty moje gumy sou smerovy a vzorek maji dobrej..stali me 1100 jedna a z baumarktu byli to novy pneu nejaka akce nebo co..ale i kdyz je sucho a cca ve 190km/h projedu kolem auta tak sem skoro v pangejtu.Ale to uz je asi ta geometrie co?dela jeste nekomu?


No ono kromě Triplexa tady asi nikdo 190 km/hod nejezdí :D
A co máš teda za rozměr, rychlostní limit pneu, atd? Ono to může být i tou geometrií, když říkáš, že to táhne do prava. A ještě navíc 4x lehce ťuknutý - to se taky na geometrii projeví.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.345 sekund
Powered by Kunena fórum