Čidlo nasávaného vzduch u 2.0i

Více
15 roků 5 měsíců zpět #1 od toMaZ
Potřeboval bych poradit kde přesně najdu čidlo nasavaného vzduchu u motoru 2.0i 8v a jak ho přeměřit jeslti je v pořádku.

Italy Scene_
Fiat Tipo Granturismo 2.0 i.e cat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #2 od Augustin

Potřeboval bych poradit kde přesně najdu čidlo nasavaného vzduchu u motoru 2.0i 8v a jak ho přeměřit jeslti je v pořádku.

Nekde na sacich parohach. Promerit se da jednoduse ohmetrem, musi se menit odpor (klesa- s rostouci teplotou).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #3 od Charles
nachází se přímo uprostřed tělesa sání, prostě v prostředku u víka ventilů sací vačky :) kouká z něj konektor hnědé barvy s dvěma kabely ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #4 od Charles
Tady se podívej na fotku, je pěkně vidět

www.fiattipo.net/modules/gallery2/main.p...g2_imageViewsIndex=1

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #5 od rs
Uz podruhe behem kratke chvilky jsem nucen stebou souhlasit.Jen ten konektor nemusi byt hnedy.Ja mam treba modry.
Ta fotka je od JirkyR?
Pokud ano tak bych si ho dovolil nepochvalit za to tesneni na vikach vacek.Todle neni moc scastne.Sice to funguje ale jen do te doby nez se uvolni a ucpe kanalky.

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #6 od Augustin

Uz podruhe behem kratke chvilky jsem nucen stebou souhlasit.Jen ten konektor nemusi byt hnedy.Ja mam treba modry.
Ta fotka je od JirkyR?
Pokud ano tak bych si ho dovolil nepochvalit za to tesneni na vikach vacek.Todle neni moc scastne.Sice to funguje ale jen do te doby nez se uvolni a ucpe kanalky.

Ledva prijde a uz prudi :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #7 od rs
Zas zacinas.Se mi tak zda ze zas navstivim New Jersey( o pulnoci).

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #8 od Augustin

Zas zacinas.Se mi tak zda ze zas navstivim New Jersey( o pulnoci).

Klido, pido...vsak vis, ze si vitan kdykoliv :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #9 od Charles
Jo je to motor JirkyR a ten silikon se mi taky nelíbí a nelíbil. Sám ho mám všude plno po motoru :evil: Bylo jim utěsněno asi vše na motoru (sání, vodní pumpa i čidla) :x

chlapi, jak to tak sleduju, děláte si tu z toho drbárnu, jděte si na chat :lol: Téma je pak úplně OT :(

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #10 od rs
Ze to pises zrovna ty mne udivuje.Ale mas pravdu uz mlcim.

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #11 od Augustin
Charlie, mas pravdu, nechal jsem se unest, ale nejlepsi by bylo,kdyby si nas chlapce z vychodu odstrihl...my muzeme jet nekde treba na Island, tam je tedkom hodne lacino.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #12 od Charles
Neberte to jako nic proti vám, to chraň bůh, ale tak si to vypovídejte jinde :)

To rs: já tam ten silikon nedal, nemám ho rád, takže dávám normálně nová těsnění.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #13 od jirkaR

Uz podruhe behem kratke chvilky jsem nucen stebou souhlasit.Jen ten konektor nemusi byt hnedy.Ja mam treba modry.
Ta fotka je od JirkyR?
Pokud ano tak bych si ho dovolil nepochvalit za to tesneni na vikach vacek.Todle neni moc scastne.Sice to funguje ale jen do te doby nez se uvolni a ucpe kanalky.


člověk už tady chvíli není a už ho pomlouvaj :wink: no silikon už jsem odstranil dávno dal jsem tam nové těsnění a je to v poho

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #14 od toMaZ
Takže je to tady toto čidlo? A když ho odpojím nastartuji motor nebo ne?

Italy Scene_
Fiat Tipo Granturismo 2.0 i.e cat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 5 měsíců zpět #15 od jirkaR
já jezdím bez něj , líp to startuje a nedusí se to , mám to odskoušený i na 16 V

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.502 sekund
Powered by Kunena fórum