vymena rozvodov

Více
14 roků 3 měsíců zpět #1 od expo44
vymena rozvodov vytvořil uživatel expo44
poradte mi ,staci mi ked toto objednam na vymenu rozvodov?

TEMPRA 2.0 TDI, motor FIAT CROMA, nove turbo, ide ako diabol :P spotreba 5l

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #2 od expo44
Odpověděl expo44 pro téma Re: vymena rozvodov

TEMPRA 2.0 TDI, motor FIAT CROMA, nove turbo, ide ako diabol :P spotreba 5l

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #3 od oBzB
Odpověděl oBzB pro téma Re: vymena rozvodov
z Elitu se nedá linkovat, takže se takhle nedozvíme na co odkazuješ:-)

dříve Tempra 1.6ie.cat 55kW (159A3.048) r.v. 1992
nyní Marea Weekend 1.6 76kW r.v. 1998

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #4 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: vymena rozvodov

poradte mi ,staci mi ked toto objednam na vymenu rozvodov?

nevím co tím myslíš,nedá se tam dostat a přihlašovat se nebudu.
každopádně:řemen rozvodový a plochý, dvě kladky,jedna exentrická(napínací),druhá vodící.pokud máš servo tak i na servo čerp. řemen
někde a už i několikrát ve starších článcích sem popisoval kompletní nastavení a seřízení rozvodů a vstřik.čerpadla.

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #5 od expo44
Odpověděl expo44 pro téma Re: vymena rozvodov
no takto hlavna otazka spociva v tom co vsetko mi treba kupit...lebo moj rozvodovy remen je v zlom stave tak sa pytam STACI KLADKA A ROZVODOVY REMEN ??? alebo co vsetko treba kupit a kde?? nieco lacnejsie mi odporucte z netu....

Dalsia otazka je ci nemozem pouzit pouzivanu kladku a rozvodovy remen lebo kamos ju ma v slusnom stave

TEMPRA 2.0 TDI, motor FIAT CROMA, nove turbo, ide ako diabol :P spotreba 5l

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #6 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: vymena rozvodov

no takto hlavna otazka spociva v tom co vsetko mi treba kupit...lebo moj rozvodovy remen je v zlom stave tak sa pytam STACI KLADKA A ROZVODOVY REMEN ??? alebo co vsetko treba kupit a kde?? nieco lacnejsie mi odporucte z netu....

Dalsia otazka je ci nemozem pouzit pouzivanu kladku a rozvodovy remen lebo kamos ju ma v slusnom stave

jak rád máš svoje auto :?:
nikdy,ale nikdy :!: a vůbec do nejdůležitějších částí motoru nepoužívej opotřebeé-použité díly.
i mě se před lety(ještě na Lancii)stalo že sem nechal původní napínací kladku a najezdil sem s novým rozvodákem asi 500km a spadla do motoru,nebudu ti vyprávět co všechno se stalo a kolik to stálo,ale jisté je že sem musel kupovat znova nový rozvodák(páč v motoru to otrhalo i zuby)...doufám že ti to takhle stačí,ostatní je na tobě,jak hodně chceš ušetřit a ve finále tě to bude stát ještě o to víc :D

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #7 od Tonny Tempra SW
Odpověděl Tonny Tempra SW pro téma Re: vymena rozvodov
Rozvody su srdcom motora takze tam by som vziadnom pripade vobec nesetril a kupil by som si osvedcene diely.Ked ti prdne neaky lacny rozvodak tak tym padom mas po motore a oprava ta vyde niekolkonasobne viac ako vymena komplet rozvodov.

Rozvodovu sadu kup kompletnu v neakej tvojej osvedcenej mototechne :wink: .

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #8 od expo44
Odpověděl expo44 pro téma Re: vymena rozvodov
kej davam na vas uz som si ich objednal takze cez tyzden pridu....este sa spytam, aka je primerana cena za vymenu? jeden mechanik co poznam mi to spravi za 70 eur...vela?? malo?? priemer??

TEMPRA 2.0 TDI, motor FIAT CROMA, nove turbo, ide ako diabol :P spotreba 5l

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #9 od Pumpa
Odpověděl Pumpa pro téma Re: vymena rozvodov
pokial je to aj s materialom tak vcelku dobre

Fiat Tipo 1.9TD Gran Turismo 1991 @ Turbo 1.5BAR

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #10 od Tonny Tempra SW
Odpověděl Tonny Tempra SW pro téma Re: vymena rozvodov
No vymenu rozvodov robota+material za 70€ som veru nikde nevidel a ani nepocul.

70€ za robotu je primerana cena.V podstate ti ten mechanik musi dat zaruku na rozvody,ked by sa nahodou nieco stalo tak to ma nasvedomi on.Ta cena je ok :wink:

Ja osobne nepoznam ziadneho mechanika ktory by sa hrabal do rozvodov pod 60 €

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #11 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: vymena rozvodov
Tak kluci jako nic proti, ale kamoš si měnil rozvody před panelákem a doposud žádný problém.

Jinak já už asi 3 roky přemýšlím o nových rozvodech. Ty moje mají přes 125.000km, takže by je bylo dobré vyměnit asi. Ale prachy nejsou :roll:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #12 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: vymena rozvodov

Tak kluci jako nic proti, ale kamoš si měnil rozvody před panelákem a doposud žádný problém.

Jinak já už asi 3 roky přemýšlím o nových rozvodech. Ty moje mají přes 125.000km, takže by je bylo dobré vyměnit asi. Ale prachy nejsou :roll:

já to dělal taky před bytovkou a to dvakrát po druhé mě to trvalo asi cca dvě hodky,páč už sem věděl co si připravit a na co šahnout.ale před desíti lety sem byl ještě mladej :P
dneska mám děti a řeším to jináč. :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #13 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: vymena rozvodov
skypan: já jsem nechtěl reagovat na gramatnost lidí, ale na složitosti tohle zvládnout. Sice chápu, že si někdo vezme víc peněz za výměnu, vzhledem k riziku, ale kdo zná Alfu 156 2.4JTD a její motor, ví že rozvody jsou docela problém a v servisu Bosch to i přesto dokáží za necelé 2 hodiny vyměnit. Taky jsem hleděl jak puk a cena kolem 1500Kč za výměnu (60EUR).

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #14 od expo44
Odpověděl expo44 pro téma Re: vymena rozvodov
okej to som rad, takze buduci pondelok to davam vymenit..som zvedavy ci pocitim nejaku zmenu lebo tie moje rozvody su v katastrofalnom stave...potom napisem ako to dopadlo...

TEMPRA 2.0 TDI, motor FIAT CROMA, nove turbo, ide ako diabol :P spotreba 5l

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #15 od Toncek
Odpověděl Toncek pro téma Re: vymena rozvodov

skypan: já jsem nechtěl reagovat na gramatnost lidí, ale na složitosti tohle zvládnout. Sice chápu, že si někdo vezme víc peněz za výměnu, vzhledem k riziku, ale kdo zná Alfu 156 2.4JTD a její motor, ví že rozvody jsou docela problém a v servisu Bosch to i přesto dokáží za necelé 2 hodiny vyměnit. Taky jsem hleděl jak puk a cena kolem 1500Kč za výměnu (60EUR).


na motoru 2,4jtd sou daleko jednoduší rozvody než na tds,nemusí se u něho nastavovat předvstřik,a nemusí se aretovat čerpadlo,stačí mít poznačenou pouze kliku a vačku :wink:

seat ibiza 1,9tdi,power plus 764
Lancia kappa 2,4jtd,pjetihrnek:-),už je pryč
fiat brava 1,9td,prodáno
tempra 1,9td,jede jak z praku,olej už nebere,ve stadiu oprav a úprav

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.509 sekund
Powered by Kunena fórum