vymena rozvodov

Více
14 roků 4 měsíců zpět #16 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: vymena rozvodov

na motoru 2,4jtd sou daleko jednoduší rozvody než na tds,nemusí se u něho nastavovat předvstřik,a nemusí se aretovat čerpadlo,stačí mít poznačenou pouze kliku a vačku :wink:

Tak to jsem nevěděl, ale jako já bych se asi bál ty rozvody dělat. Ani bych nevěděl jak u takového motoru to dělat. Když jsem viděl tu přístupnost a četl na alfa fóru diskuzi, kde se musí sdělat pravé přední kolo včetně blatníku .. uff nechtělo by se mi. A v Boschu no problem .. tam už to fakt umí a mají na to přípravky.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #17 od psmecar
Odpověděl psmecar pro téma rozvody
panove ja jsem rozvody delal tet a 2 hod prace a jeto a nic sloziteh to neni

732519106

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #18 od swoop01
Odpověděl swoop01 pro téma Re: vymena rozvodov

na motoru 2,4jtd sou daleko jednoduší rozvody než na tds,nemusí se u něho nastavovat předvstřik,a nemusí se aretovat čerpadlo,stačí mít poznačenou pouze kliku a vačku :wink:


Tak tak - Menily jsme rozvody na AR166 2.4JTD a to je jedna basen - ono to vypada, ze je to slozite a nepristupne, ale skutecnost je takova, ze je to o mnoho lepsi, nez menit rozvody na tipu.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #19 od expo44
Odpověděl expo44 pro téma Re: vymena rozvodov
dnes som akurat poo vymene rozvodov...len pre info 105eur ma stala komplet sada + som este nieco hodil chlapovi za robotu lebo sam by som to nezvladol asi ale teraz uz ano.

No mal som pekelne stastie...ked sme vybrali kladku tak sa mi rozpradla v rukach a remen sa mi roztrhol ked som ho zkladal..bolo to v katastrofalnom stave takze som rad ze som sa do toho pustil.

Takze vrelo odporucam vsetkym tiparom skontrolovat si rozvodiiky lebo ak vam to jebne pocas jazdy tak moze auto lahko skoncit v nebicku...

TEMPRA 2.0 TDI, motor FIAT CROMA, nove turbo, ide ako diabol :P spotreba 5l

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 1 měsíc zpět #20 od vankusBB
Odpověděl vankusBB pro téma Re: vymena rozvodov
a skade mate tie rozvody? ja by som potreboval na 1,7d ...


a podla mna zaruku by som nedal ked si zakaznik donesie material zvetsa su to hrozne nahrady... no nie???

bud ides alebo stojis...
ak stojis tak nezavadzaj tym co idu....
pre tych co sa radi vlecu....:D :D :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.332 sekund
Powered by Kunena fórum