Vytaceni 1 a 2 co to jde,stane se neco?

Více
14 roků 2 měsíců zpět #16 od neohoney
otackomer to nema

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #17 od Dresik
No co by si chtel od 1.7 D :) Radeji to moc nezkousej, ten motor ma dost za sebou a zrovna holej diesel s milionem km neni to nejlepsi na vytaceni.

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #18 od TooM-As
já v bezdůvodném vytáčení motoru nic pozitivního nevidím. žádný motor který zde byl uveden není vysokootáčkovej . a já jsem si vždy na silnici stačil s otáčkama do 4-5tis. 16v tipáka jsem občas potrápil na srintu, ale ani tam jsem omezovač neslyšel.

A nesnažte se tyhle motory srovnávat třeba s motorama od hondy které je radost vytočit .. protože jsou na to stavěné ..

Bývalé:
fiat tipo 1.6 DOHC 66kw
fiat tipo 2.0 8V 83kw
fiat tipo 2.0 16V 107kw
Současné:
Fiat tipo 4x4 2.0 8VT 130kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #19 od neohoney
je mi jasny,ze od toho nemuzu nic cekat,jen jsem chtel vedet jestli je to normalni,kdyz se to tak rychle vytoci.Jinak si nestezuju tohle auto je absolutne bezproblemove auticko(1.7D),libovy spotreba 4-5l a dily nestoji ani za rec.Mam ho 2 roky a menil jsem akorat brzdove hadicky,jinak super auto.Prostorny jako svine,kam se hrabe felicie nebo stary citroeni a peugeoti,tohle je ideal pro lidi,kteri auto berou jako dopravni prostredek.Na jare si necham vyvarit kasli a bude zase jako novy.Tohle auto je nesmrtelny mam kamarady,kteri tenhle motor maji a uz maj najeto 450.000 a motor jede porad jak zamlada.Mimochodem to auto jsem kupoval za 6.000 za tu dobu jsem do nej vrazil ani ne 5.000.Jsem proste nadsen timhle autem,i na to popojizdeni to zere hovno a topi to po 2km v tezkejch mrazech,nestezuju si.Vzdycky si budu kupovat jen auto bez zadne elektroniky,pak kdyz se neco posere tak se clovek nedoplati,furt jenom vrazi prachy,to radeji ty usetreny prachy nacpu do dovoleny nebo na jine uzitecnejsi aktivity.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #20 od Dresik
ja v tom taky nic nevidim. Stejne to auto nepojede, pokud na to nema :)
Svyho diesla vytacim max do 3,5, kdyz na to slapnu a sepne se turbo. JInak radim ve 2t ot

Jinak samozrejme spojkja ti uz pak nemusi stihat

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #21 od Předseda

Vzdycky si budu kupovat jen auto bez zadne elektroniky,pak kdyz se neco posere tak se clovek nedoplati,furt jenom vrazi prachy,to radeji ty usetreny prachy nacpu do dovoleny nebo na jine uzitecnejsi aktivity.


No, dneska ale už auto bez elektroniky nový asi neseženeš, jedině snad nějaký budgety, jako je Logan a podobně.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #22 od neohoney
nemyslel jsem novy jako novy,ale jiny az tohle doslouzi.Klidne zase najeky z pocatku 90.let urcite se najdou v dobrem stavu par korunek do toho clovek vrazi a bude zase par let jezdit.Docela se mi libi stary Seat Ibiza,pry je to velmi spolehlivy auticko,asi tam ty elektroniky taky moc nebude...uvidime za par let,tohle auto co mam vydrzi tak 2 technicky 100%,dalsi motor mam kdyztak v zaloze sehnal jsem ho za 1000 z vrakace.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #23 od Charles
jo taky říkám, že auta jako byly škodovky a tyhle tipa se dají opravit za použití klíčů 10, 13, 17 a 19, občas kombinačky a kladívko :lol: Samozřejmě to neberte doslova, ale v podstatě to tak je.
Elektronika v autě je fajn, ale jen do doby, než se tio začne srát...

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #24 od Zemca

jo taky říkám, že auta jako byly škodovky a tyhle tipa se dají opravit za použití klíčů 10, 13, 17 a 19, občas kombinačky a kladívko :lol: Samozřejmě to neberte doslova, ale v podstatě to tak je.
Elektronika v autě je fajn, ale jen do doby, než se tio začne srát...


a jak se začne je s autem ámen, protože už nikdy nepřestane, elektroniku sice nemám, ale elektrický rozvody to bohatě vynahraděj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #25 od Jenda
u 1.7D je to normální.

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #26 od Dresik
Stara Ibiza? No jestli vyberes verzi s Porsche system, tak potes koste :)

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 2 měsíců zpět #27 od jipaf

No co by si chtel od 1.7 D :) Radeji to moc nezkousej, ten motor ma dost za sebou a zrovna holej diesel s milionem km neni to nejlepsi na vytaceni.


nepodceňuj důchodce.. :?
taky se sotva belhaj celý měsíc, ale když je důchod nebo nějaká akce v marketu,.. to máš vidět ty pecky.. :D

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.461 sekund
Powered by Kunena fórum