Jaký motor? :)

  • jumbo
12 roků 7 měsíců zpět #16 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Jaký motor? :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 7 měsíců zpět #17 od mk-tec
Odpověděl mk-tec pro téma Re: Jaký motor? :)
...jednoznačně 1,6 SPi jednovačka, r.v. 1993 navrch, kód motoru 835C1.000. Když jsem jel na dovolenou dálku, tak 6,7 l/100 v pěti lidech plně naložený. Běžně jsem se do 7,5 vždy vlezl a tachometrově to jelo 185km/h (ještě jsem tehdy neměl navigaci, takže reálná tak o těch 10 km míň). Opravy žádné, bo já jsem tuner tělem i duší a motor jsem spíše upravoval a šperkoval. A ten potenciál tam prostě je i na blbé 8V hlavě (po mých úpravách je to rychlejší jak všechny Brava 105 HP (který si dávám k věčeří), ba dokonce i ty upravený, že???)...

když tak mrkni na mou galerii nebo pošli emaila nebo SZ

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 7 měsíců zpět #18 od strouhalik
Odpověděl strouhalik pro téma Re: Jaký motor? :)
Tak já děkuji moc všem...udělal jsem si vlastní názor, teĎ jen, kde sehnat nějakej soldni motor 1.6 za slušnou cenu...co bude hledání....

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 7 měsíců zpět #19 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Jaký motor? :)
Přesně jak psal mk-tec... 1.6ka jednovačka a jsi vysmátej jak nikdo jinej, taky na to auto/motor nedám dopustit... Sehnat solidní kousek, to bude oříšek, ale pokud se budeš snažit, něco se určitě najde... S těma Věrovanama je to fakt haluz, to možná znáš Milana Blaťáka (Sponik), majitele mého momentálního německého krankenwagenu :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 7 měsíců zpět #20 od strouhalik
Odpověděl strouhalik pro téma Re: Jaký motor? :)
no jo, jak se říká, život je hledání...takže budu hledat, snad najdu dřív, než se mi to tipo rozpadne :))

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 7 měsíců zpět #21 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Jaký motor? :)
Pro Charlese: Díky za malou pochvalu. Potěšilo mne to.:silly:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 6 měsíců zpět #22 od milan8007
Odpověděl milan8007 pro téma Re: Jaký motor? :)
1.9 tds je to nezmar a ked mas lahku nohu tak aj super spotreba.Motor je sice dost hlucny ale pri dnesnej cene paliv nepozeram na hlucnost ale na spotrebu.Ja jazdim na 5 litroch.Mam aj Fiat Stilo 1.6 benzin ale na nom uz jazdim len obcas.S tipom 1.9 tds som spokojny.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 6 měsíců zpět #23 od Brda
Odpověděl Brda pro téma Re: Jaký motor? :)
Nemám zkušenost s tipem benzín,ale ve svém tipku 1.9td nám druhý motor,který jsem koupil přes net.První motor bral 8-13l nafty a tento stávající bere 5-7l.Takže spokojenost a momentálně bych za benzín neměnil.Jen mi vadí ty první ranní starty,chudáci sousedi.

fiat tipo 1.9 td

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.396 sekund
Powered by Kunena fórum