Kolik tlacite na turbine?1,9TD 66kw

Více
15 roků 3 měsíců zpět #1 od Octava
ahojte kolik vam to tlaci?me to tlacilo 1Bar presne,ale prisel jsem na to,ze mam netesnost hadic do cooleru,tak jsem to dneska opravil a hle na tlaku turba to tlaci malinko prez 1Bar zhruba tak 1,1-1,3max,vydrzi mi to seriove turbo?da se ten tlak nejak stahnout aby to tlacilo presne 1Bar?se bojim aby se mi nerozletelo... :lol: kolik treba tlacite vy?

Tipo 1,9TD 66KW-1,2Baru
No Smoke No Fun :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #2 od Předseda
Tak jám mám na tlakoměru MAX 1 bar, takže nevím jak bych poznal větší tlak, když dál budík nejde. Ale tlakuje mi 0,8.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #3 od Octava
to ja taky,ale leze mi to kdybych to mel preprpocitat na ty carecky co jsou po tom tlakomeru,tak to jsou tak 2-3 maly carecky za 1Bar

Tipo 1,9TD 66KW-1,2Baru
No Smoke No Fun :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #4 od TDGT
seriovy turbo ma tlacit 0,8 baru coz u me tlacilo presne jak melo,jelikoz sem mel motor po totalni GO se vsim vsudy v hodnote asi 45 000kč od predchoziho majitele + fungl novy turbo tak sem tlak zvysil na 1,5 baru ale to zvysovani bych rozhodne nedelal pokud ma motor uz neco za sebou a dily sou uz opotrebovany,neco by to nemuselo vydrzet je to risk, jinak jak rikam serie je 0,8 baru

/F/I/A/T/ Tipo 1.6 DOHC (krásnej začátek)
/F/I/A/T/ Tipo 1.9 TD GranTurismo . . . my first big love . . .
Alfa Romeo 145 1.9 JTD Limited Edition 500 (461 kus této pouze 500 kusové série) chip 100kw a 306 NM :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #5 od Octava
ja nepridaval,uz jsem to tak koupil,jede to pekne,olej to nezere natoceno na tachaci to ma 119 000km,ale nevim jestli se tomu da verit,ale auto neni skoro vubec rezavy a vnitrek taky je super,tak nevim.....Nevis jestli se ten tlak da stelovat?chtel bych ho stahnout presne na 1Bar :wink:

Tipo 1,9TD 66KW-1,2Baru
No Smoke No Fun :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #6 od Předseda
No tak znova povol ty hadice na intercooleru :D

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #7 od Octava
to neee :lol: bud to tak necham a pridam jeste na nafte(decentne) a nebo uberu,ale nevim cim :oops:

Tipo 1,9TD 66KW-1,2Baru
No Smoke No Fun :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #8 od skypan
takže tady: www.fiattipo.net/modules.php?name=Forums...viewtopic&t=8899
www.fiattipo.net/modules.php?name=Forums...viewtopic&t=8598
tady: www.fiattipo.net/modules.php?name=Forums...ewtopic&t=7762ht
a třeba tady: www.fiattipo.net/modules.php?name=Forums...viewtopic&t=6732
topiků na toto téma je zde opravdu hodně a ve vetšině najdeš i odpovědi na své otázky....takže hledej šmudlo...než se na něco zeptáš tak stačí jen trochu pohledat :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #9 od Octava
super,diky pohledal jsem a nejake odpovedio jsem nasel :lol:

Tipo 1,9TD 66KW-1,2Baru
No Smoke No Fun :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #10 od skypan

super,diky pohledal jsem a nejake odpovedio jsem nasel :lol:

neomlouvej se:všichni sme tady byli postupně noví,ale mám-li nějaký problem(třeba s termostatem,čí s čerpadlem či co koli jiného)tak sem se podíval na téma (které k mému problemu sedělo) a pokud sem se nedozvěděl řádnou-uspokojivou odpověd tak v tom topicu,jsem se zeptal a podle mě je zbytečné zakládat nové stejné téma ,kdyš jich tady je hafo jenom pohledat.... :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #11 od BlackJack

fungl novy turbo tak sem tlak zvysil na 1,5 baru ale to zvysovani bych rozhodne nedelal pokud ma motor uz neco za sebou a dily sou uz opotrebovany,neco by to nemuselo vydrzet je to risku

Proč ne .. nahnat zpátky ztracenej výkon. Podle mě to má cenu za každého počasí, ať je mráz nebo horko, ať má auto 5 nebo 15roků, ať rezne či nerezne. Naše auta už tu nebudou věčně, tak proč si to trošičku nepoštělungovat? :twisted:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #12 od bombastiq

fungl novy turbo tak sem tlak zvysil na 1,5 baru ale to zvysovani bych rozhodne nedelal pokud ma motor uz neco za sebou a dily sou uz opotrebovany,neco by to nemuselo vydrzet je to risku

Proč ne .. nahnat zpátky ztracenej výkon. Podle mě to má cenu za každého počasí, ať je mráz nebo horko, ať má auto 5 nebo 15roků, ať rezne či nerezne. Naše auta už tu nebudou věčně, tak proč si to trošičku nepoštělungovat? :twisted:




svatá pravda !!!!!!!!!!!!!

naše tipa tu nebudou věčně takže když má zkončit tak s plnou parádou
holt jednou stejně exne


jinak já 1,5 tedka dávám jiný turbu doufám že natlačí tak 1,7

furt mě lákaj ty 2bary :lol: "žádný sraní "

/F/I/A/T/ tipo 1,9 tds -opět jede
jako z praku Díky WR8 :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #13 od bjukemen
...to: bomb ...a už maš hotove to hybridne turbo čo si pisal na dieselpower...???...som zvedavy ako sa bude spravať a hlavne pri akych ot. bude plniť max tlak...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #14 od bombastiq
bjuku na hybrida zatím nejsou kačky :(

jelikož sem přišel o zaměstnání

a navíc hybrid k16/k26 nebudemít ažtakovej efekt
navíc sem se tedka sral s těsněním podhlavou
ale mám tam tedka zpátky upravenou serii ( k 16 )
a jede to kua dobře :lol:
ber to takhle že když proštápnu plyn na volnoběhu
tak mě rafička plnění vyletí na 0,2 baru 8)
a při qvaltu to tlačí od 1300to/m se pohne ručička
zkusím natočit video co a jak :wink:

/F/I/A/T/ tipo 1,9 tds -opět jede
jako z praku Díky WR8 :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #15 od bjukemen
bomb: no tak to maš fasa ked Ti tak ide, ja tiež puštam kus viac nafty ale turbo netlači ani 0.8 bo je pridreté...ale už sa čaka na nowe GT1749V tak som zvedavy ako to pojde...ps:prečo ten hybrid nebude mať taky efekt...???..už si ho skušal...???...vyzeralo to nadejne...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.531 sekund
Powered by Kunena fórum