Kolik tlacite na turbine?1,9TD 66kw

Více
15 roků 3 měsíců zpět #16 od Pumpa
neviem presne typ turba ale v pohode tlaci cez 1 bar ked nato dupnem na 3-4 prevodom v stupni tlaci aj 1.5bar ale potom uz kontrolka turba svieti tak velmi dlho netlacim do neho tolko .

Fiat Tipo 1.9TD Gran Turismo 1991 @ Turbo 1.5BAR

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #17 od bombastiq

bomb: no tak to maš fasa ked Ti tak ide, ja tiež puštam kus viac nafty ale turbo netlači ani 0.8 bo je pridreté...ale už sa čaka na nowe GT1749V tak som zvedavy ako to pojde...ps:prečo ten hybrid nebude mať taky efekt...???..už si ho skušal...???...vyzeralo to nadejne...


jelikož už to jeden týpek dělal a stálo to za houby :wink:
v tuhle chvíly stačí ta upravená serie :P

/F/I/A/T/ tipo 1,9 tds -opět jede
jako z praku Díky WR8 :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 3 měsíců zpět #18 od wr8
max co jsem kdy mel tak 2,4 baru,jednu dobu jsem jezdil na 2bary,nedavno jsem jezdil nekde okolo 1,7baru,vsechno to tlacili samo neorig turba.ted bych chtel pouzit turbicko garet a tlak nekde okolo 1,2-1,4 baru,kvuli zachovaní zivotnosti motoru.tlak nad 1,7 to uz je des,musi se toho docela dost prizpusobit,a uz to dlouhodobe nedavaji plastovo-hlinikove IC,pouzival jsem celohlinikove celovarene.ty uz jsou paradni

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #19 od J.T. 235
Hodně se tu mluví o vyndání klínku z čerpadla-neměl by někdo foto???Nejsem si jistý jestli je to to takový bílý silonový kroužek pod memránou :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #20 od bombastiq

Hodně se tu mluví o vyndání klínku z čerpadla-neměl by někdo foto???Nejsem si jistý jestli je to to takový bílý silonový kroužek pod memránou :D


jo ten dej doprdele a pošteluj westgate

/F/I/A/T/ tipo 1,9 tds -opět jede
jako z praku Díky WR8 :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #21 od Krtek-NA
Je normální, že při otáčkách 2000 - 2500 to tlačí pouze O,7 Bar? Mám tam nový šálky tak se bojím otáček, předchozí majitel to zadřel a mám obavy, že oko v ojnici už dle tvaru špatný šály nebude kulatý :cry: . Tak to nechci prvních 1000 km točit, to jsem udělal poledně a bylo to v čudu, tak jsem je udělal znova a už mám 300 najeto na nových už skoro ke 3tis ot. a dobrý...
Ale zajímá mně to turbo, jestli je to tak OK. A začíná plnit okolo 2000 to je taky GUT? :?:

Fiat TIPO ´94 1,9 TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #22 od bombastiq
dizláček nemá klapku

takže jedinej koeficient jak plní auto je ten
do jaký jedeš kopce a kolik máš spalin
jinak ti to plní na 1q a 4q

/F/I/A/T/ tipo 1,9 tds -opět jede
jako z praku Díky WR8 :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #23 od Octava
jojo to by melo byt gut,serie neupravena by mela tlacit 0,7-0,8 :wink:

Tipo 1,9TD 66KW-1,2Baru
No Smoke No Fun :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #24 od Krtek-NA
jo tak díky, popravdě jsem čekal lepší turboefekt, ale oproti té 1,7 co jsem měl to je skok jak kráva. Zatím jsem spokojen jen aby vydržel ten motor, předchozí majitel tomu teda dal až nakonec jel bez oleje. a zdřel to na klice. :roll: :cry:

Fiat TIPO ´94 1,9 TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #25 od Předseda

jo tak díky, popravdě jsem čekal lepší turboefekt, ale oproti té 1,7 co jsem měl to je skok jak kráva. Zatím jsem spokojen jen aby vydržel ten motor, předchozí majitel tomu teda dal až nakonec jel bez oleje. a zdřel to na klice. :roll: :cry:


Jenom pro pořádek - turboefekt je právě ta prodleva, kdy Ti turbo netlačí. Čili u našich motorů do 2000 ot.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #26 od Krtek-NA
Dost černě to kouří když se na to šlápne, tak bych tam potřeboval přidat vzduch, nebo ubrat naftu... nevím, jinak to jede to dobře :!: :wink:

Fiat TIPO ´94 1,9 TD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #27 od bombastiq
ježiši kriste to už není normální do p....,...
už několikrát sem to tady psal
zkus třeba hladat ty jelito

/F/I/A/T/ tipo 1,9 tds -opět jede
jako z praku Díky WR8 :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #28 od Předseda
:lol:

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 11 měsíců zpět #29 od Octava
:mrgreen: :lol:

Tipo 1,9TD 66KW-1,2Baru
No Smoke No Fun :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 8 měsíců zpět #30 od Palinko46
Mne to teraz tlaci max ale to uz je extrem 0.5 .... pozeral som hadice spoje a tah to nema ziadny ide to ako hladky diezel.Neviem co mu je a turbo pri tlaku 0.3 si zacina hvizdat ale tah je minimalny..co mi poradite?myslite ze mi odchadza turbo?Pred tym vsetkym bolo auto v servise menili sa rozvody a komplet poloosi. auto nech vytocim ako kolvek tak nezadymi len tak prirodzene ziadny kudol dymu.neviem co mam s tym robit. :cry:

FIAT TIPO 1.9TDs predosly majitel Majster.302 000 km motor super, uz je v novej kasni.Pomaly davany do kopy :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.549 sekund
Powered by Kunena fórum