audio,zima a napajeni..

Více
14 roků 10 měsíců zpět #16 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: audio,zima a napajeni..
Ono jak bylo řečeno, rušení televize vzniká jiskřením vysokého napětí .. zapalovací svíčky hlavně :wink:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #17 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: audio,zima a napajeni..
no nevím jestli hlavně svíčky, ale to rušení tu je od něčeho, páč to dělá i souseda starej peugeot 205 a to je diesel....já mám zkušenosti s tim, že společné vedení nedělá dobrotu a za tím si stojím. Ono ne nadarmo se to píše i všemožně na netu jako základní rada při tvorbě audio zástavby v automobilu ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #18 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: audio,zima a napajeni..
Já vycházím z dlouhodobé vlastní praxe s moto všech druhů. Babetta 207 a 210, Jawa - mustang, pařez, pionýr, pérák, 250, 350, ČZ 175 + Trabi S 601 :lol: Je jedno jestli tam je dynamo nebo alternátor. Záleží na zapalovací svíčce - popřípadě kabelu či fajfky. Pokud si nějakej blbec nacpal do fechtla neodrušenou svíčku s kombinací s neodrušenou fajkou, bylo v televizích poznat na míle daleko, že se blíží :lol: Jinej brutus byl náš traktor z trabiho. Postupem času se kašlalo na kupování nových svíček a házelo se tam cokoliv co se doma našlo, pak začaly praskat fajfky, takže se tuším 6kou matičkou kabel připevňoval na svíčku napevno a to byl teprve ratatáč :lol:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #19 od kratmi
Odpověděl kratmi pro téma Re: audio,zima a napajeni..
tak signalovej kabel jsem vyvedl na jedne strane u dveri a napajeci u druhych a je to pohodicka...par hodin prace...ted jen udelam vypinac na hlavni napajeci kabel od baterky,aby mi to nezralo a je to v pohode..vlhkost se mi dostavala z 5 dverich..byli blbe nastavene...ted uz je to vyresene...jinak jsem si koupil vysousec v tablete a dal do kufru,takze uz me snad nemuze nic prekvapit :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 10 měsíců zpět #20 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: audio,zima a napajeni..

.ted jen udelam vypinac na hlavni napajeci kabel od baterky,aby mi to nezralo a je to v pohode..


Tak to si kup vypínač na baterku jako se dává do náklaďáků :) protože jinak jsem zvědavej, kterej obyčejnej vypínač ti ten proud vydrží ;)
Pokud to máš zapojené správně a nemáš na přímo na baterii napojený slabý kabel, vedoucí na konektor zesilovače nad nímž je umístěn nápis "REM", tak to ani baterku žrát nemůže. Zkratka REM znamená Remote nebo Control, čili spínání. Takže pokud na toto nejde 12V, zesilovač je vypnutý a v žádnémn případě nemůže vysávat baterku (ovšem za předpokladu, že to je zesilovač kvalitnější značky). Takže pokud chceš něco mermomocí ručně vypínat, tak přeruš vypínačem ten slabý spínací kabel. On se většinou zapojuje na modrý kabel, co jde z rádia, protože na tomto kabelu se objeví 12V po zapnutí rádia a v některých modelech aut způsobí automatické vysunutí antény :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.315 sekund
Powered by Kunena fórum