Zapojení

16 roků 11 měsíců zpět #1 od Anonymní
Zapojení vytvořil uživatel Anonymní
čau lidi, 8)
mám dotaz.
Potřebuju zapojit autorádio.Jenže nemám na drátech žádnou redukci,mám je oddělený a nevim kterej na co je.Jediný co sem se tu dočet,že červenej-šťáva,černej-zem.Jenže je tam ještě(kromě repro,zas tak blbej nejsem)žlutej a ještě jeden černej.A to fakt netušim.
:arrow:
To rádio chce připojit:
"PAMĚŤ +12V"( 8O to netušim),
"VÝSTUP AUTOANTÉNY(k čemu,když anténu píchnu normálně do rádia :?: ),
"+ 12V (K ZAPALOVÁNÍ)"(vůbec netušim jakej je to kabel :x )
a "ZEM"(tu jedinou vim :D ).

Fakt moc prosim o pomoc,takže i předem díky!!! :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #2 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: Zapojení
no vystup na antenu to je ked ju mas teleskopicku a pusta to do nej stavu.

ja to mam zapojene tak ze +12V ide do pamate dalsich+12V- radio aby islo aj ked neni zapnute zapalovanie a potom je tam este kostra-cierny

napis mail a poslem ti foto schemy lebo netusim ako sa to dava priamo sem do fora

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #3 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: Zapojení
takze pamet je zlty
kostra je cierny
zapalovanie cerveny
niektory si davaju cerveny a zlty dokopy a cez poistku od baterky, musis si zapinat radio rucne a aj ho tak vypinat, ale nepotrebujes zapnute kluciky
antena ti je na ... lebo urcite nemas elektricku vysuvaciu.

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

16 roků 11 měsíců zpět #4 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Zapojení
No,anténu elektrickou nemám určitě.
To schéma mi kdyžtak pošli na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

DÍKY TI MOC!!!!! :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #5 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Zapojení
černý - pól
červený + pól ze zapalování
žlutý + pól stále
zbytek poznáš toto je základ.

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #6 od scherer012
Odpověděl scherer012 pro téma Re: Zapojení

takze pamet je zlty
kostra je cierny
zapalovanie cerveny
niektory si davaju cerveny a zlty dokopy a cez poistku od baterky, musis si zapinat radio rucne a aj ho tak vypinat, ale nepotrebujes zapnute kluciky
antena ti je na ... lebo urcite nemas elektricku vysuvaciu.



žltý- by si mal mať zapojený priamo, na stály prúd, aby si rádio pamätalo naladené stanice. Ak si ho dáš na ,,kľúč", tak po vypnutí a vytiahnutí kľúča zo spínacej skrinky by ti všetky stanice vymazalo 8)

Fiat Tipo 1.7D
pomaly dávaný dokopy

po tráve sa nechodí- po tráve sa smeje
práca ma fascinuje- dokážem sa na ňu dívať celé hodiny

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #7 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: Zapojení

takze pamet je zlty
kostra je cierny
zapalovanie cerveny
niektory si davaju cerveny a zlty dokopy a cez poistku od baterky



žltý- by si mal mať zapojený priamo, na stály prúd, aby si rádio pamätalo naladené stanice. Ak si ho dáš na ,,kľúč", tak po vypnutí a vytiahnutí kľúča zo spínacej skrinky by ti všetky stanice vymazalo 8)

vsak som to tak aj napisal, cerveny + zlty v kope od baterky ????

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #8 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Zapojení
Na antenu se zapojuje předzesilovač v anténě, pokud ho tam máš, aby se vypnul při vypnutí rádia a nevysával zbytečně baterku, nbeo se na to taky dá zapojit DO zesilovače.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #9 od Leonardo
Odpověděl Leonardo pro téma Re: Zapojení
A nevíte náhodou co je to za kabel Alarm in? vyměnil jsem radi za sony přepajel jsem konektory jak jsem tušil ale zůstal mi konektor alarm in který vede někam za ovládač topení. podotýkam že mám tempru 1.6 SXie asi 4měsíce a o žádném alarmu nic nevím. Děkuji

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #10 od vachi
Odpověděl vachi pro téma -.-.-.-.-.-
no tak tohle mě taky zajímalo a když jsem to zjistil, šel jsem rozebrat do mého tipa rádio a ejhle :-D nemohl jsem ho vyndat a nejde nijak prostě vyndat :-D ...a do celého středového tunelu se mi fakt nechce hrabat a dávat komplet pryč :-D nemáte na to někdo nějakej fígl?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #11 od Leonardo
Odpověděl Leonardo pro téma Re: Zapojení
Já jsem ho zaizoloval a nechal jsem ho tam a nezapojen. Nijak jsem neuvažoval lezt do středu a pídit se po něm. V podsttě nevím ani jak bych se tam dostal, abych něco nezkazil.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #12 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Zapojení
to je složitý, každý rádio má jiný způsob západek. Nejčastěji jsou to pásky po stranách, jsou tam obdélníkové štěrbiny ale ty se dost blbě rozdělávají, protože ty plechy bývají často nějak zprohýbaný aby se nedalo snadno vyndat při kradení. Nebo jsou tam občas kulatý díry a do nich stačí narvat vhodný drát a ten radio odblokuje a jde ven... Tohle jsem docela úspěšně vyndával pomocí čtyř nejtenčích křížových šorubováků.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #13 od drto
Odpověděl drto pro téma Re: Zapojení
zdar chlapi. co sa tyka elektriky som totalny laik tak by som chcel len malu radu ohladne radia. zapojit ho nebol problem pretoze v aute uz boli prichystane potrebne konektory, ale chcel by som sa spytat na to ze ked odnimem ovladaci panel panel radia tak pod nim je mala ledka ktora stale blika a je este podsvietene tlacitko na vybratie CD a to aj ked som pred tym radio vypol. nemoze to vymlatit baterku? inak je to radio Sencor SCD 3354 MR. diky za odpoved :wink:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #14 od michal_tipar
Odpověděl michal_tipar pro téma Re: Zapojení

zdar chlapi. co sa tyka elektriky som totalny laik tak by som chcel len malu radu ohladne radia. zapojit ho nebol problem pretoze v aute uz boli prichystane potrebne konektory, ale chcel by som sa spytat na to ze ked odnimem ovladaci panel panel radia tak pod nim je mala ledka ktora stale blika a je este podsvietene tlacitko na vybratie CD a to aj ked som pred tym radio vypol. nemoze to vymlatit baterku? inak je to radio Sencor SCD 3354 MR. diky za odpoved :wink:

Za rok určitě :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #15 od drto
Odpověděl drto pro téma Re: Zapojení

zdar chlapi. co sa tyka elektriky som totalny laik tak by som chcel len malu radu ohladne radia. zapojit ho nebol problem pretoze v aute uz boli prichystane potrebne konektory, ale chcel by som sa spytat na to ze ked odnimem ovladaci panel panel radia tak pod nim je mala ledka ktora stale blika a je este podsvietene tlacitko na vybratie CD a to aj ked som pred tym radio vypol. nemoze to vymlatit baterku? inak je to radio Sencor SCD 3354 MR. diky za odpoved :wink:

Za rok určitě :-)


som si aj myslel len som si nebol uplne isty :D diky

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.540 sekund
Powered by Kunena fórum