pomooc se zapojením

Více
16 roků 8 měsíců zpět #1 od Freedom
pomooc se zapojením vytvořil uživatel Freedom
tak dneska mi přišli repro myslel sem že je dám do palubky ale nějak se tam nevejdou takže bych si je dal dozadu ale nevim jak mám zapojit 6 repráků na autorádio které má pouze výstup na 4???

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #2 od PavelM
Odpověděl PavelM pro téma Re: pomooc se zapojením

tak dneska mi přišli repro myslel sem že je dám do palubky ale nějak se tam nevejdou takže bych si je dal dozadu ale nevim jak mám zapojit 6 repráků na autorádio které má pouze výstup na 4???


Da se zapojit vic repro na kanal, ale nedoporucuju, muzes odpalit radio..

Dalsi reseni je zesilovac. Pak zapojis napr 4 na radio a 2 na zesik..

Fiat Tipo 1.6i.e.kat rv. 91'

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #3 od alain
Odpověděl alain pro téma Re: pomooc se zapojením
S tím odpálením máš pravdu,ale pokud použije 4 repro po 8 ohmu a ty spojí na dva výstupy tak to přežije v poho.

Lancia Kappa 2.4 TDS v Kůží

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #4 od Dresik
Odpověděl Dresik pro téma Re: pomooc se zapojením
Určitě. Tak to mám v autě origo. Repro na bocích a v palubce to jedno kanálu.

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #5 od majster
Odpověděl majster pro téma Re: pomooc se zapojením

tak dneska mi přišli repro myslel sem že je dám do palubky ale nějak se tam nevejdou takže bych si je dal dozadu ale nevim jak mám zapojit 6 repráků na autorádio které má pouze výstup na 4???

zalezi na radiu, novsie radia sa mozu zatazovat aj 2 ohm-ami, ak to dovoluje vyrobca, zisti si co doporucuje vyrobca a potom to skombinuj, mozes ich zapajat seriovo paralelne, ak mas vhodne impedancie reprakov.

zapečeny fiaťak
marea 1.9 JTD 77/105
tipo 1.9 TDS 66/90-predane-s lutostou spominam
favo-lpg
favo-be - zosrotovane

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #6 od Dvoři
Odpověděl Dvoři pro téma Re: pomooc se zapojením
záleží na ohmech a jeslit jsou repro stejný nebo ne kdyby byly každy na něco jineho myslim víškače středy a basy tak by pomohly třeba dvě třípasmový vyhybky nebo jen dvě dvoupásmový a ty zbylí dva repraky zapojit natvrdo do radia (pokud je to radio trochu silnější) a nebo ten zesík no taky řešení ale dražší :)

bývalé--Tipo 1.8 GT r.v.93 77kw
nyní--Alfa Romeo 2.0JTS r.v. 2002 125kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #7 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: pomooc se zapojením
repro sem koupil tohle www.ahifi.cz/reproduktory/fli-integrator-4.html
a vzadu jsou nějaký dost podobný akorát větší..v palubce sou různý tam bych to nepřipojoval
a rádio mám tohle www.megaobchod.cz/audio-video/sencor-scd-5355mr-256204.html

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #8 od alain
Odpověděl alain pro téma Re: pomooc se zapojením
Tak otom radiu žádná impedance není napsaná,ale určo to bude na 4 ohmy.A jakých 6 repro tam budeš dávat.Dva ty z obrazky dva jsou podobné a další dva?U těch repro taky není imped.napsaná

Lancia Kappa 2.4 TDS v Kůží

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #9 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: pomooc se zapojením
tam ty sou bůhví co.....to mi našel děa jeden a druhej tam byl..ale zejtra na ně kouknu a na impedanci se podivám.....ale ty vepředu sou každej jinej a na tom jednom to nebude napsaný tutově jelikož má ještě papírovou membránu...:-D

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #10 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: pomooc se zapojením
tak se mrknu až zejtra dneska sem to nestihnul

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #11 od tom9k
Odpověděl tom9k pro téma Re: pomooc se zapojením
Jednou jsem testoval kolik radio vydrží zapojenejch repráků a došel jsem k tomu,že 8 repráku vhodně zapojených dokáže hrát bez rozdílu na 4-kanálovém rádiu(JVC 4x50W), žádnej problém.. rádio stíhalo,ale zapojil jsem dva navíc a kvalita šla dolů a rádio se začlo hřát.. s 8mi repráka(většinou okolo 100-200W max) jsem hrál v autě skoro třičtvrtě roku a bez jakéhokoliv problému, takže toho bych se nebál,takže tohle bych neřešil.. ted mám v autě taky 6xrepro. a ze bys odpalil radio zapojenim dalsich repraku? o tom jsem nikdy neslysel,pokud mas novejsi radio..
:idea:

-Fiat Tipo 2,0 16V (po smrti)
-BMW 316i Coupe CHIP
-BMW 325iA Supersport 250PS
-nejmilejší Tipo 1.6DOHC je už pryč:-(bohudík je ale v dobrých rukou administrátora Charlese

-Báwo je hustý auto,ale Tipo v srdci zustane navždy:-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #12 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: pomooc se zapojením

Jednou jsem testoval kolik radio vydrží zapojenejch repráků a došel jsem k tomu,že 8 repráku vhodně zapojených dokáže hrát bez rozdílu na 4-kanálovém rádiu(JVC 4x50W), žádnej problém.. rádio stíhalo,ale zapojil jsem dva navíc a kvalita šla dolů a rádio se začlo hřát.. s 8mi repráka(většinou okolo 100-200W max) jsem hrál v autě skoro třičtvrtě roku a bez jakéhokoliv problému, takže toho bych se nebál,takže tohle bych neřešil.. ted mám v autě taky 6xrepro. a ze bys odpalil radio zapojenim dalsich repraku? o tom jsem nikdy neslysel,pokud mas novejsi radio..
:idea:


hej díky za radu takže se toho bát nebudu....normálka to zapojim...a novější trochu mám....má to už usb a slot na karty

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #13 od majster
Odpověděl majster pro téma Re: pomooc se zapojením
musis ale spocitat impedanciu, ohmi, ozvucoval som kostol, a zapojil som 150 reprakov na 4 kanaly, a dodnes to funguje bezvadne, ale urobil som si projekt, kde som spocital impedancie.

zapečeny fiaťak
marea 1.9 JTD 77/105
tipo 1.9 TDS 66/90-predane-s lutostou spominam
favo-lpg
favo-be - zosrotovane

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #14 od Freedom
Odpověděl Freedom pro téma Re: pomooc se zapojením

musis ale spocitat impedanciu, ohmi, ozvucoval som kostol, a zapojil som 150 reprakov na 4 kanaly, a dodnes to funguje bezvadne, ale urobil som si projekt, kde som spocital impedancie.


no tak jako impedanci sem počítal někde o tři roky zpět takže nevim jak na ní...ale nějak tyhle repráky zapojim to by to mohlo udejchat

Fiat Tipo 1.7D 88 v karoserii 2.0 z roku 92
Nyní Lancia Delta HPE 1.6 76kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #15 od tom9k
Odpověděl tom9k pro téma Re: pomooc se zapojením

musis ale spocitat impedanciu, ohmi, ozvucoval som kostol, a zapojil som 150 reprakov na 4 kanaly, a dodnes to funguje bezvadne, ale urobil som si projekt, kde som spocital impedancie.


no tak jako impedanci sem počítal někde o tři roky zpět takže nevim jak na ní...ale nějak tyhle repráky zapojim to by to mohlo udejchat


impedanci u autorádia řešit nemusíš(teda aspon v tvém případě),myslím že se bát nemusíš,zapoj to a uvidíš sám.. :wink:

-Fiat Tipo 2,0 16V (po smrti)
-BMW 316i Coupe CHIP
-BMW 325iA Supersport 250PS
-nejmilejší Tipo 1.6DOHC je už pryč:-(bohudík je ale v dobrých rukou administrátora Charlese

-Báwo je hustý auto,ale Tipo v srdci zustane navždy:-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.511 sekund
Powered by Kunena fórum