Dovolená se podle všeho projevila i na tomto klubu

Více
14 roků 8 měsíců zpět #31 od Předseda

tak ja s manzelkou odchadzam za tri tyzdne do bulharska na tyzdenny oddych :D uz sa tesim lebo som mal dovolenku naposledy v marci (březen) :? takze si to chceme poriadne uzit (mame to all inclusive) pretoze buduci rok pojdeme asi do :kiss: :lol: :lol: kedze cakame potomka tak pojdu veskere peniazky uplne na ine veci.
takze sa vlastne tesim dvojnasobne za tri tyzdne na dovolenku a za pol roka na maleho skratka :lol: :lol:


Tak to se POŘÁDNĚ vyspi, protože za toho půl roku se už nevyspíš vůbec 8)

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #32 od drto
ja viem a preto si ten spanok teraz dokonale vychutnavam :lol:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #33 od Libor
Tak já jsem se včera vrátil s rodinkou z Orlických hor.. týden přímo na Suchém vrchu byl OK... no a za cca měsíc se chystáme na týden do Chorvatska (snad to tempřička zvládne) Letos holt doháníme co jsme za cca 10 let seděli na zadku doma s dětátkama.

F/I/A/T/ Tempra 1,9 TD 1993 250tis.km
Moje hobby www.foto-tapety.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 8 měsíců zpět #34 od skypan

tak ja s manzelkou odchadzam za tri tyzdne do bulharska na tyzdenny oddych :D uz sa tesim lebo som mal dovolenku naposledy v marci (březen) :? takze si to chceme poriadne uzit (mame to all inclusive) pretoze buduci rok pojdeme asi do :kiss: :lol: :lol: kedze cakame potomka tak pojdu veskere peniazky uplne na ine veci.
takze sa vlastne tesim dvojnasobne za tri tyzdne na dovolenku a za pol roka na maleho skratka :lol: :lol:


Tak to se POŘÁDNĚ vyspi, protože za toho půl roku se už nevyspíš vůbec 8)

:lol: :lol: :lol: a já myslím že i několik let :twisted: ani spánek,ani dovolená :roll:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #35 od Granturismo
Já jsem byl začátjkem prázdnin na 14 dní v chorvatsku,ted' konjcem jedu zase do chorvatska na 7 dní a v březnu letíme na 10 dní do eGYPTA :twisted:

Fiat Tipo 2.0 16V

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #36 od bombastiq
pan bombastiq si staví barák a autodílnu takže pojedu na maltu a do písku

/F/I/A/T/ tipo 1,9 tds -opět jede
jako z praku Díky WR8 :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #37 od JiFi
tak na maltě a písku spolu s míchačkou jsem byl během svoji dovolené a upřímně, je to fuška a bolí mě celý člověk :lol: :lol:

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #38 od skypan

tak na maltě a písku spolu s míchačkou jsem byl během svoji dovolené a upřímně, je to fuška a bolí mě celý člověk :lol: :lol:

tak na maltu jezdím denně-skoro teda,(na sánkařskou dráhu) a do písku kdyš jedu do Bechyně,tak Písek mám kousek a vl.písek mám kousek od malty a to na hromadě vedle :lol: :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #39 od JiFi
:-D no náš barák každopadně pak nepoznáš, nechceš se pak někdy stavit? nebo vlastně já dlužím návštěvu Tobě, tak možná v zimě na dovolenou :-)

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #40 od skypan

:-D no náš barák každopadně pak nepoznáš, nechceš se pak někdy stavit? nebo vlastně já dlužím návštěvu Tobě, tak možná v zimě na dovolenou :-)

proč né,pozvání stále platí, :) vem si ssebou lyže a pořádné gumy na auto,aby ses knám vyhrabal :D

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #41 od Libor
Tak zítra odjíždím tempřičkou do Chorvatska.. tak držte palce at se něco cestou nepodělá... to by zrovna dovolenkové pohodě nepřidalo 8) No a že sem na forum chodím denně ... tak to až se vrátím tak budu mít co číst :lol:

F/I/A/T/ Tempra 1,9 TD 1993 250tis.km
Moje hobby www.foto-tapety.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #42 od sendador
Temprou do Chorvatska bych se asi nepoustel. Ja s tou svoji jel nejdal z Prahy do ValMezu :D Kdyz jsem jel za brachou do Grenoblu, radeji jsem si ji s kamosem vymenil za Vectru B.

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #43 od Libor
Tak jsem se v neděli v noci vrátil z Chorvatska .... tempřička za 12 dni nalítala 2600km a to bez nejmenších problémů.. po dálnicích jsem to pelášil, jen turbo hvízdalo :lol: Cestou jsem viděl pár aut které měli problémy a to většinou pár let staré auta... třešničkou byl nějaký Mercedes (tipuju cca 3 roky starej) kterýmu u benzínky něco lilo z motoru .... takže i starý auto když je o něj pečováno tak může být spolehlivý :wink:

F/I/A/T/ Tempra 1,9 TD 1993 250tis.km
Moje hobby www.foto-tapety.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #44 od Libor
Koukám že se rok s rokem sešel a zítra opět odjíždím s temprou do Chorvatska :lol: Auto připraveno vše zkontrolováno, čersvě naleštěno a vyluxováno..ted jen aby vše fungovalo jak má...tak se tu všichni mějte :-) 8)

F/I/A/T/ Tempra 1,9 TD 1993 250tis.km
Moje hobby www.foto-tapety.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 7 měsíců zpět #45 od sendador

opět se do ČR vrátím 12 září...tak se tu všichni mějte :-) 8)

Takze Te muzem jit v klidu domu vykrast po vzoru facebookovych zlodeju :D

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.548 sekund
Powered by Kunena fórum