vrabec vs. orel (charles vs. jipaf) nebo obráceně?

Více
14 roků 6 měsíců zpět #16 od skypan

:lol: :lol: pleteš, spíše jste se hádali, co já byl u toho, tak co téma to spor :-)


pokud mě paměť neklame, byl jsi tam s mladou..
my se museli zahřívat u ohýnka..
ty jsi musel zahřívat tu svou ve stanu..
nebo že by mě paměť klamala?


Koukam ze o kulturni vlozky na srazu jsem prisel. :lol:

no to si piš že si přišel :!: :!: ....,velice vydařený víkend,zvlášte z pátku na sobotu se to některým znás obzvláště povedlo :bellydance2: :twisted: :twisted:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #17 od rs

no to si piš že si přišel :!: :!: ....,velice vydařený víkend,zvlášte z pátku na sobotu se to některým znás obzvláště povedlo :bellydance2: :twisted: :twisted:


Vsak v patek jsem tam byl a jedina kulturni vlozkou tam bylo hodne cadici Volvo. :lol: :lol:

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #18 od Funman

Vsak v patek jsem tam byl a jedina kulturni vlozkou tam bylo hodne cadici Volvo. :lol: :lol:

No to bude asi tím, že jsi moooc brzo odjel... :lol: :lol: :lol:

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #19 od JiFi

:lol: :lol: pleteš, spíše jste se hádali, co já byl u toho, tak co téma to spor :-)


pokud mě paměť neklame, byl jsi tam s mladou..
my se museli zahřívat u ohýnka..
ty jsi musel zahřívat tu svou ve stanu..
nebo že by mě paměť klamala?


řekl bych že v lihovém oparu Tě paměť zklamala, u ohýnku jsem byl více než dost dlouho, navíc jsme jej se zulou zakládali, protože byla zima... A o zahřívání ve stanu si můžeš říkat co chceš, ale na místě to nebylo, oba jsme byli totálně death s přítelkyní a navíc usnout při řvaní až do rána debilních písniček, už nikdy více, to jako sorry, ale příště pokud přijedu, tak se přestěhuji na konec ranveje, abych vás neslyšel...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #20 od sendador

A o zahřívání ve stanu si můžeš říkat co chceš, ale na místě to nebylo, oba jsme byli totálně death s přítelkyní

A ja myslel, ze proti unave bojujes sexem :D

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #21 od JiFi
to ano, ale v tomto případě když je venku kosa jak blázen to neplatí, ve stanu to nějak extra nebylo lepší :-D

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #22 od Funman
Jirko a ty jsi jel na sraz spát? :roll:
Na sraz se lidí přece jezdí bavit! :party:

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #23 od zula
čau borci,tak vidím,že se nám to pěkně rozjelo.Tak musím potvrdit,že se Karel s Jurou nezhodli ohledně motorkářů a motorek-to je pravda.
A s Jirkou jsme opravdu byli pro dřevo a dělali ohen.
Jinak se těším na příští rok na sraz.

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #24 od JiFi

Jirko a ty jsi jel na sraz spát? :roll:
Na sraz se lidí přece jezdí bavit!


no kolem půlnoci určitě ano... kdyz jedes tolik km jako ja nic prijemneho to neni... utahanej jako pes, oba dva jsme byli tuhý... takze jako sorry, ale dva dny v kuse poslouchat rachot az do rana to ne... v pátek spaní v autě - ráno kosa jak prase, jak do tipa táhlo různými otvory :-D a v sobotu ve stanu o neco lepsí, ale ne o moc, ráno zjistení spatně naimpregnovaného stanu, takže rosa promokla dovnitr a díky tomu mokrý i spacáky, brrrrr. v této věci nesnáším vysočinu, je tam kosa v noci jak prase, zlatá Morava.. :-D a

příště vatu do uší, prášky na spaní, topidlo na zimu, a nebo rovnou celý karavan :-D

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #25 od Charles
No zulo, nebyl jsem jedinej, kdo se neshodnul s názorem Jury na motorky a lidi, kteří na nich jezdí...sám jsi taky celkem příspíval do diskuse a i Jenda...ale stále to nebylo hádání, pouze uspřesňování faktů :)

Jirko, byl jsi někdy na čundru? jak tak koukám, tak asi ne :) Tohle nebylo ještě nic a můžeš si libovat jak to bylo fajn pospání....jinak špatně naimpregnovanej stan nebyl, to samé jsme měl já i ostatní, to je zákon fyziky, že se na stanu srazila pára...ono se to nezdá, ale stan se docela ohřeje dýcháním a pak se to srazí zespod plachty...
A nebyl jsi na vysočině, ta je krapet kousek dál jižně... :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #26 od sendador
Jak to tak ctu, tak jste na tom srazu meli asi veselo, kdyz se hadate jeste pul roku potom :D

Už je pryč: Tempra 1.6i.e., 1993
Stilo MW 1.9 JTD 115, 2005

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #27 od Charles

Jak to tak ctu, tak jste na tom srazu meli asi veselo, kdyz se hadate jeste pul roku potom :D


Tady je vidět,. že jsi neviděl video a fotky :) Veselo tedy bylo, hlavně v pátek večer....ještě teď cejtim ty mokrý boty a zmrzlý nohy :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #28 od rs

Tady je vidět,. že jsi neviděl video a fotky :) Veselo tedy bylo, hlavně v pátek večer....ještě teď cejtim ty mokrý boty a zmrzlý nohy :)


Jo pravdu diz. Ty tve nohy cejtim i ja a to jsem 100km daleko. :lol: :lol:

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #29 od Funman
To Jifi: Myslíš jako těch cca 150km Brno-Radim? Já to mám z Třince do Radimi ještě o 100km dál. :wink:

To Charles: Ale bylo fajn, ne? A ani moc nevadil ten déšť. :)

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #30 od Charles

To Charles: Ale bylo fajn, ne? A ani moc nevadil ten déšť. :)


Jo bylo dobře, déšť je jenom trošku vody....zima mi byla, ale nějak jsem ji ignoroval :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.686 sekund
Powered by Kunena fórum