vrabec vs. orel (charles vs. jipaf) nebo obráceně?

Více
14 roků 6 měsíců zpět #31 od skypan

no to si piš že si přišel :!: :!: ....,velice vydařený víkend,zvlášte z pátku na sobotu se to některým znás obzvláště povedlo :bellydance2: :twisted: :twisted:


Vsak v patek jsem tam byl a jedina kulturni vlozkou tam bylo hodne cadici Volvo. :lol: :lol:

no teda chlape,tebe bych rád osobně,poznal,doufám že semi to jednou povede :!: :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #32 od rs

no to si piš že si přišel :!: :!: ....,velice vydařený víkend,zvlášte z pátku na sobotu se to některým znás obzvláště povedlo :bellydance2: :twisted: :twisted:


Vsak v patek jsem tam byl a jedina kulturni vlozkou tam bylo hodne cadici Volvo. :lol: :lol:

no teda chlape,tebe bych rád osobně,poznal,doufám že semi to jednou povede :!: :lol:


Vsak jsi mohl.
Osobne se ke mne prihlasil pouze Vali,Charles a Max-el. Zbytek mne prehlizel. Ze by to bylo tim Meganem?

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #33 od jipaf

to ano, ale v tomto případě když je venku kosa jak blázen to neplatí, ve stanu to nějak extra nebylo lepší :-D


Jirko Jirko, je vidět že jsi ještě mladej a moc nezkušenej..
i to, že je kosa, se dá dobře využít, vylezeš si na partnerku, klepeš se zimou, nemusíš se tudíž moc namáhat a ta si potom myslí jakej nejseš kaňour.. :D :D :D

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #34 od skypan

no to si piš že si přišel :!: :!: ....,velice vydařený víkend,zvlášte z pátku na sobotu se to některým znás obzvláště povedlo :bellydance2: :twisted: :twisted:


Vsak v patek jsem tam byl a jedina kulturni vlozkou tam bylo hodne cadici Volvo. :lol: :lol:

no teda chlape,tebe bych rád osobně,poznal,doufám že semi to jednou povede :!: :lol:


Vsak jsi mohl.
Osobne se ke mne prihlasil pouze Vali,Charles a Max-el. Zbytek mne prehlizel. Ze by to bylo tim Meganem?

Na Megana ti prdím :P ,já to zjistil,že jsi to ty,až kdyš si odjížděl,řekli mě to až kluci :( ,takže snad příští rok v Radimi???

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #35 od Funman

......já to zjistil,že jsi to ty,až kdyš si odjížděl,řekli mě to až kluci :( ,takže snad příští rok v Radimi???

skypi, tak to jsme na tom stejně. Já se taky dozvěděl od kluků, že to byl Radek, až odjel...

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #36 od JiFi
ukončuji toto téma, vodu rozvířilo dost díky mě :-D

takže zamykám charles i jipaf se uklidnili

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.369 sekund
Powered by Kunena fórum