Tak se loučím s Tipem

Více
11 roků 5 měsíců zpět #31 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
Okýnko u řidiče opraveno - zafixoval jsem ho v zavřené poloze :laugh:
Přední nárazník nespraven - jak byl načatý, tak ho odrovnal zajíc, mlhovka se proletěla :pinch:
Vodní okruh topení čistit nebudu, na to už je zima :ohmy:
Stále to brzdí se asi takhle -> :woohoo:
Kontrolka oleje nezapojena, chybí kontakt :dry:
Odporové vinutí ventilátoru .. ehm, bych měl opravit. V kombinaci se slabým topením se radiátor na nejvyšší rychlost ani neohřeje :evil:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 5 měsíců zpět #32 od L.Jerie
Odpověděl L.Jerie pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
Zdravím diskutující, moje Tipo(splácanina) je také pryč, spinká na vrakovišti v Nechanicích:( . Vzpomínky na něj jsou ty nejlepší. Nikdy mě nenechalo ve štychu, ten poslední motor 1,9d byl skvělý - nebral olej, vynikající spotřeba a síla. Teď mám Škodovku Roomstera 1,6 Tdi. Není to špatné auto, ale Tipo mělo duši. Vzpomínky na Fiata zůstávají přes Pandu.

Tipo 1,7 s motorem 1,9 Tempra, předělaný do benzín kastle už není, ale zůstal Fiat Panda1,1.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 4 měsíců zpět #33 od skvelejmira
Já jsem jeden z těch , co vždycky řeknou KONEC a pak se vyskytne doma další, ačkoliv ho nepotřebuju. Takže mám Mareu a na víc již 7 Tipo v řadě, které si stavím pomalu do svého snu. Kdyby bylo za co a zbytečný prostory, tak projedu net a naplnim tim zahradu, protože ačkoliv jsem vyzkoušel spousty aut i těch o kterých někteří sní, Tipo je jediné auto s duší a i přes nedostatky výborně promyšlené.

ahoj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 4 měsíců zpět #34 od tipo160
Odpověděl tipo160 pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
Ahoj jaký máš kola na TIPU? Škoda je sešrotovat?

tipo 1,4 karbur. 1989 tuzex

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • User_69
11 roků 3 měsíců zpět - 11 roků 2 měsíců zpět #35 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
Ahoj, po 6ti letech skoro bezproblémového ježdění s Tipem jsem se rozhodli, že půjde do světa, po opravě si ho vezme známý, ale jen kvůli LPG jinak by to už nemělo velkou hodnotu.
Kupuju Golfa 1,4

Takže tak no, mějte se tady všichni krásně a děkuji za rady a názory při řešení íproblémů s Tipem.
Poslední změna: 11 roků 2 měsíců zpět uživatelem User_69. Důvod: .

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
11 roků 3 měsíců zpět - 11 roků 3 měsíců zpět #36 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Tak se loučím s Tipem
no mě sice stále dva italové zbyli, jedním je samozřejmě tipo, ale jinak už taky jezdím němcem...

Jedná se o BMW 325i s LPG, černá barva, uvnitř kůže a jako musím říct, že po delší době je to zase auto, ve kterém si připadám být "doma" :)


Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)
Poslední změna: 11 roků 3 měsíců zpět uživatelem Charles.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.374 sekund
Powered by Kunena fórum