nový brzdoví válec a presto auto nebrzdí

Více
12 roků 5 měsíců zpět #31 od ivobr
kludne tam daj favoriťácke hadičky aj trubky. ja mám všetky favoriťácke. tam ide len o cenu a na favorita kúpiš určite lacnejšie a hned v nejakom automarkete a na fiata zvyknú objednávať.

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 5 měsíců zpět #32 od cembrit
DOBRÁ NASTRKÁM TO TAM pač za prřední gumovku nehodlám dávat 300:lol:

Fiat Tempra 1.6 SW 1992

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 4 měsíců zpět #33 od cembrit
takže trubky i gumový hadice vyměněný a pořád ten samej problém auto brzdí ochable a pedál bere až v dolní polovině moje otázka zní je možný aby byl omezovač brzd poškozenej tak aby zustal zavzdušněnej nebo někde v něm vzduch? je to jediná věc která tam zustala z puvodních brzd a já sem i jako automechanik už v koncích s nápadama :S

Fiat Tempra 1.6 SW 1992

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 4 měsíců zpět #34 od matespv
nic jinyho ti nezbyva nez omezovac kdyz mas vsechno v cajku

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 4 měsíců zpět #35 od ivobr
ja som obmedzovač vyhodil a dal som to na priamo :)

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 4 měsíců zpět #36 od cembrit
No a jak ti to brzdí nedělá ti to problémy že by ses s autem přetáčel? jinak v nejbližší době hodlám ještě zkusit odvzdušnit předek ale způsobem kterej je tu popisovanej pro zadky on totiž ani na předku není odvzdušnovák nejvyšším bodem včera sem na to koukal když sem si repasoval nový brzdiče ale s pístem D=54 že nad otvorem pro odvzdušnění je ještě dobrejch 2-3mm prostoru kde může bejt luxusní bublina. pro zájemce můžu hodit foto mám to tu rozebraný na stole ;)

Fiat Tempra 1.6 SW 1992

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 4 měsíců zpět #37 od ivobr
brzdí to v pohode,tempra má ťažký zadok ale na tipe to už asi nieje bohviečo

fiat tempra 1.9 tds ,fiat punto 1.2 mk2 8v,peugeot boxer 2.5 d

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 4 měsíců zpět #38 od aaa_najn
samostavy v zadnych (bubnovych) su nastavene ok ? lebo ked su v zakladnom stave, treba vela kapaliny tlacit do systemu aby sa roztiahli od nuly po brzdny ucinok a tym padom sa tam presmeruvava tlak

Tipo 1.4 i.e. 51kW socque_line , clima, central, lpg, 200km, anno immatricolazione 93, 160.046

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
12 roků 4 měsíců zpět #39 od cembrit
samostavy sou určitě ok asi před dvouma měsícema byli pořádně zadní brzdy rozebraný vyčištený daný nová prasata a samostavy sem rozebiral perfektně očistil a vim že krásně cvakali když se odvzdušnovalo takže mi z toho pořád vychází bublina v soustavě a nebo špatnej válec ale vzhledem k tomu že byl danej novej tak se mi težce věří že by nová věc byla v čoudu hnned od začátku

Fiat Tempra 1.6 SW 1992

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.393 sekund
Powered by Kunena fórum