Klepání při zatáčení

Více
14 roků 4 měsíců zpět #16 od BlackJack
No vidíš, já koupil Starline za 913Kč .. druhovýroba Itálie včetně manžety, vazelíny, kroužků a nemám problém. Navíc Autokelly mělo před půlrokem akce na homokineťáky za -50% z původní ceny.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #17 od Předseda
Takže to mám vyměněné, stálo mě to i s prací 4 tisíce. Neklepe to už a dneska jsem konečně (!!) přezul na zimáky, tak jsem zvědavý jestli zmizí i ty vibrace ve vysokých rychlostech.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 4 měsíců zpět #18 od MarianBarton
WOW! 4 mi prijde docela mastna. mno, ale kdyz si vezmu, 4 hodiny prace technika a 2000 za poloosy...

TIPO 1.6 DOHC 90hp (149.C2.046) - r.v. 1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #19 od expo44
Odpověděl expo44 pro téma Re: Klepání při zatáčení
chlapi mam zase stymto problem....tuka mi to v riadeni ale dost brutalne...este aj ekd prejdem po nerovnosti....prvo som myslel ze je to tlmic ale ked sam postlacam vpredu auto tak netuka nic....pozeral som homokinetaky ale tie maju v poriadku manzety tak neviem....zacalo mi to robit po vymene rozvdov no nemyslim si ze to ma stym nieco spolocne...

homokynetak mi uz raz odisiel no vtedy to tukanie nebolo ani zdaleka take hlucne. A este sa mi zacalo ozyvat aj lozisko - huci....tak neviem pls help

EDIT. este dodam k lozisku ze tam nemusi byt chyba lebo s aozyyva len ako som dal zimne pneu takze mozno hucia gumy

Este som rozmyslal nad silentblokom tlmica...hm?

TEMPRA 2.0 TDI, motor FIAT CROMA, nove turbo, ide ako diabol :P spotreba 5l

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 3 měsíců zpět #20 od Předseda

WOW! 4 mi prijde docela mastna. mno, ale kdyz si vezmu, 4 hodiny prace technika a 2000 za poloosy...


Nj, trojku stály dohromady ty klouby a tisícovka za práci mi přijde celkem OK.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.349 sekund
Powered by Kunena fórum