regulátor tlaku brzd náhrada

Více
15 roků 4 měsíců zpět #1 od Charles
Ahoj všem, omlouvám se jestli se tu to už šešilo, ale nepovedlo se mi to najít. Potřeboval bych nějak "obejít" regulátor tlaku zadních brzd. Můj regulátor je asi KO a navíc trubky nejsou v dobrym stavu. Nechce se mi dávat skoro 4000,-Kč za novej regulátor. Takže pokud by někdo věděl co, z jakého auta, použít místo stávajícího regulátoru, ale samozřejmě, aby to mělo podobnou funkci (jako např. spožďovač zadních brzd u favorita - bohužel je součístí HBV) tak mi prosím poraďte.
Vim, že tu někdo psal o nějaké "kostce" kterou má u zadní nápravy a nemá regulátor. Jak je to a co to je :?:
díky moc ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #2 od remarque
Některý felicie mají to samý jak favorit,ale už s univerzálním závitem,takže se to dá použít na jakýkoliv auto.Mají to například v katalogu AutoKelly pod označením XS 118595320.

FIAT Tipo 1,6 159A3.046 r.v.91

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #3 od Max-el
když jsme rozebírali mé staré 16V tak tam ten regulátor byl tak nějak v pořádku, tak kdyby si chtěl, nějak se domluvíme na ceně

já na své kupoval novej ještě v době, kdy jsem si myslle, že 16V rochodím, takže ho nepotřebuju

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #4 od Augustin
---

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #5 od Charles
To Augustin: kde jsem na to přišel? Představ si, že jsem polejzal na intenetu shopy s díly a levnější reguláto než za 3500,- jsem nenašel...pokud ho najdeš za 1500,- tak mi pošli odkaz a ten klidně koupim ;) Pokud to teda nebude made in pšoncko a nočníková ocel :twisted:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #6 od Augustin
---

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #7 od Charles
Hm tak to je nám tady všem na pěkně velký H**** :evil: To jsi mi moc nepomohl, protože sice jsme tu závadu měkkého pedálu odstranili, ale po jistotu mi zase zadek brzdí hodně. To znamená, že je regulátor KO :evil:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #8 od jirkaR

když jsme rozebírali mé staré 16V tak tam ten regulátor byl tak nějak v pořádku, tak kdyby si chtěl, nějak se domluvíme na ceně

já na své kupoval novej ještě v době, kdy jsem si myslle, že 16V rochodím, takže ho nepotřebuju



no kdby charles nechtěl měl bych možná zájem

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #9 od Charles
zájem asi bude, protože zadní kola brzdí příliš brzy a gumujou :?

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #10 od Honza

zájem asi bude, protože zadní kola brzdí příliš brzy a gumujou :?


pokud máš snížený auto,tak ten regulátor musíš znova nastavit..jinak zadek bude blokovat dřív... :wink:

už jsem tu o tom napsla víc než dost (to že jsme to roztočily v rychlosti přes 160 při pouhým lehkým přibrždění před zatáčkou při testování kámošova auta,co ho má snížený -40/-40)

coupe 2l 16V ... no cement
tipo 2l 8V RIP-> 2l 16V alive
stilo 1.8 16v
156 2.5 V6
bravo HGT 175 alive

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #11 od bjukemen
...ja tam mám aj tú kocku a aj regulátor...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #12 od Vali
Předem se omlouvám za OT: ale nějakm i to nedalo.
Nevím, ale myslím si, že pravidla webu by asi měli platit pro všechny a to včetně administrátorů, nebo se pletu???

Což teď mylsím konkrétně na Charlese: tvé vyjadřování asi není zrovna v souladu s tím co se píše a to nemluvím jen o tom, že by to bylo sprosté, ale ten útočný tón, za to, že se ti někdo snaží pomoci se mi moc nelíbí a zatím jsme se s ním tady moc nesetkal, tak nevím co je špatně????

Ostatním moderátorům to příjde normální???? Kluci nechci tady do toho nikomu kecat, zas tak dlouho tu nejsem, ale nemělo by se měřit všem stejně. Krom toho to není jediněj příspěvek od Charlese podobného ražení, co jsem tento týden četl.

Co se děje Kájo, že by špatnej týden???

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #13 od bjukemen
...nechcem sa nejako zvlášt k tomu vyjadrovať ale zdielam podobný názor ako Vali :!:

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #14 od Charles

Co se děje Kájo, že by špatnej týden???


Je toho teď nějak moc, musim změnit ovzduší, protože se nic nedaří :evil: Sorry všem, jsem ale teď šíleně podrážděnej. Každá maličkost mě tak vytočí, že občas ani nevim, jestli to jsem já :discusion:
Asi budu muset opustit na nějakou dobu svou přítomnost zde, abych netahal i sem, co není dobré.
PARDON. Až se mi bude zdát, že je to v pořádku, zase se ukážu [smilie=bluecolorz5_pdt_08.gif]

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 4 měsíců zpět #15 od mt-tuning
pravidla platia pre vsetkych...
a dufam ze sa kazdy pouci.. kazdy ma spatne dni..... /porusujem pravidla tiez a zrovna tady.... OT...

takze tak... charels netreba sa utahovat do ustrania, staci sa len krotit.. aj ja mam blbe dni, ale ostatny si to odniest nemusia... takze hod to za hlavu....

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.522 sekund
Powered by Kunena fórum