Destičky FRITECH

Více
15 roků 1 týden zpět #31 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: Destičky FRITECH

No mně jde o to, že když už potřebuju destičky měnit, chci se zároveň zbavit:

a) otravného pískání
b) efektu nebrzdění studených brzd

což obojí se na mojem autě v současnosti děje. Proto se ptám na zkušenosti.


...tak kup Textar :?: a dobre ich zabehni..

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #32 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: Destičky FRITECH
pod pažu a 16x kolem dokola auta :D

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 týden zpět #33 od Kůrkyn
Odpověděl Kůrkyn pro téma Re: Destičky FRITECH
:total:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #34 od aaa_najn
Odpověděl aaa_najn pro téma Re: Destičky FRITECH
a je spoznat rozdiel medzi tymi z polska za 300sk a nejakymi drahsimi (povedzme 1000sk) ???

tak ci onak i tak planujem dat tie (naj)lacnejsie :roll:

Tipo 1.4 i.e. 51kW socque_line , clima, central, lpg, 200km, anno immatricolazione 93, 160.046

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #35 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Destičky FRITECH

a je spoznat rozdiel medzi tymi z polska za 300sk a nejakymi drahsimi (povedzme 1000sk) ???

tak ci onak i tak planujem dat tie (naj)lacnejsie :roll:

cena se dovíjí od tvrdosti brzdového materiálu destičky :idea:
takže se ti múže stát že desky za třista se ti do roka vypráší do ovzduší :lol: to není (teda pro mě)moc dobrá představa,nejsem tak buhatej abych si mohl kupovat levné šmejdy a obzvášt to platí o brzdách na autě :!:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #36 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: Destičky FRITECH
taky ale záleží na způsobu jízdy, někomu stačí za 3oo,- a najezdí na nich více jak jiný na těch za 1ooo,-

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #37 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Destičky FRITECH
To jo. Bydlí tu tukan, který jezdí jako prase, po městě na úsecích co maj padesát metrů mezi křižovatkama tomu nakládá a pak prudce brzdí, tomu nevydržej ani ty nejdražší podle mě.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #38 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Destičky FRITECH

taky ale záleží na způsobu jízdy, někomu stačí za 3oo,- a najezdí na nich více jak jiný na těch za 1ooo,-

ano souhlasím,ale zapomel si (a to je docela podstatné taky na )váhu vozu :idea: :D

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #39 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Destičky FRITECH
Podle mýho přímá úměra - váha vozu - přiměřený průměr pístu, třmen a rozměr destičky. Případně třeba dvoupíst třmen, jako klasika ale písty vedle sebe , ne naproti, nebo čtyřpíst, dva a dva, to jsou pak desky jako kráva.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #40 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Destičky FRITECH

Podle mýho přímá úměra - váha vozu - přiměřený průměr pístu, třmen a rozměr destičky. Případně třeba dvoupíst třmen, jako klasika ale písty vedle sebe , ne naproti, nebo čtyřpíst, dva a dva, to jsou pak desky jako kráva.

a stále mi tam chibí kvalita materiálu brzd.obložení :lol:
kdyš si tam nalepíš žvejkačku,tak to nezastavíš ani o zedˇ,na tož o chodce a o to huř :?

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #41 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Destičky FRITECH
Stejně je všechno Federal Mogul. Všechen třecí materiál. Jako třmeny jsou všechny girling, a to bych se opakoval. Jenom měníme krabice. Víc než deset odběratelů.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #42 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: Destičky FRITECH

Stejně je všechno Federal Mogul. Všechen třecí materiál. Jako třmeny jsou všechny girling, a to bych se opakoval. Jenom měníme krabice. Víc než deset odběratelů.

Ano, už jsem to od tebe někde četl a zapamatoval si, ale rád bych ti věřil. Je sice pravda, že nejsem přeborník v destičkách, ale REMSA mi brzdily jinak než FRITECH. Anebo to může být kotoučema PILENGA?

... no mám v tom mrdník :roll: ale přebalovací metody znám i ze své praxe a v případě destiček bych se nedivil, kdyby byly všechny ze stejného materiálu, aspoň co se těch levnějších týče.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #43 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Destičky FRITECH
on dělá ve firmě která repasuje díly...to vím a je mi i jasné,že pokud chci repasovat obložení,(jak na brzd.paknách,tak i na brzd destičkách),tak asi se používá(teda spíše se dodává)jeden specifický materiál,tedy chcete-li směs materiálu třecího,který se potom za tepla lepí na kov....
toto je jasný......
ale já mluvil o orygo-případně náhražkách,ale každopádně nových destičkách!!!
a tam jsou rozdíli ve kvalitě a složení směsí brzdového materiálu nalepeného na kovech destiček a paken...otom já mluvím a samozřejmě se od toho potom odvíjí i cena.. :idea: :idea:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #44 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Destičky FRITECH
Samozřejmě netvrdím, že se nedělají destičky - jako že asi určitě, někde v číně. Jako všechno. Dělat destičky ale v Evropě, nebo ve státech, na to musíš mít certifikát, to není prdel, to ti bez zkoušek nikdo nedá, to je bezpečnostně kritickej díl, a víš, jakým to podléhá zkouškám? Bez těchto certifikátů si neškrtneš, vím jak je to u nás. Ale věřím že jsou firmy, co to tahaj z číny. Jo a mimochodem, díval jsem se na něco v televizi o padělcích. Pozor na tuhle značku..!
Víte co znamená značka CE ? To není evropská značka pro nějakou tu certifikaci ale naši přátelé v číně to mastí na naprosto všechno a znamená to - China Export!!! 8O 8O 8O A že značky vypadají navlas stejně, nemusím snad ani psát... Svině...

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #45 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Destičky FRITECH

Samozřejmě netvrdím, že se nedělají destičky - jako že asi určitě, někde v číně. Jako všechno. Dělat destičky ale v Evropě, nebo ve státech, na to musíš mít certifikát, to není prdel, to ti bez zkoušek nikdo nedá, to je bezpečnostně kritickej díl, a víš, jakým to podléhá zkouškám? Bez těchto certifikátů si neškrtneš, vím jak je to u nás. Ale věřím že jsou firmy, co to tahaj z číny. Jo a mimochodem, díval jsem se na něco v televizi o padělcích. Pozor na tuhle značku..!
Víte co znamená značka CE ? To není evropská značka pro nějakou tu certifikaci ale naši přátelé v číně to mastí na naprosto všechno a znamená to - China Export!!! 8O 8O 8O A že značky vypadají navlas stejně, nemusím snad ani psát... Svině...

stále odbočuješ od hl.tématu......
dobrá,já dělám také ve firmě která vyrábí třeba rámy(dělám tam na nich svářeče) pro motorky BMV-Germany a jeto vyráběno tady,ale štítek je BMV-Germany.....a to nemluvím o spoustě dalších dílú a podobně,to se mi opravdu nechce rozebírat :!: :!:
a v případě tak důležitejch dílú co se týče brzd.destiček-ORIGO-TEDA NOVÝCH,nehodlám diskutovat,páč nikdo znás neví kde se vyrábí.
každopádně by tam měla bít(samozřejmě certifikace,tudjíž ručení za zboží),ale zamozřejmě kvalita :!: :!:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.550 sekund
Powered by Kunena fórum