Radim u Luže 2009 - vyhodnocení akce

Více
14 roků 9 měsíců zpět #16 od Funman
Takže konečně jsem se taky dostal ke kompu a hlásím, že jsme dorazili z Jurou (jipaf) v pořádku domů. A opět musím poděkovat Marťasovi, nunimu, ale také všem ostatním zůčastněným (kdybych měl jmenovat, tak to bude hodně dlouhý) za super srazík a už se opět těším na další...
DÍKY KLUCI!!!

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #17 od F@ster
FOTO ze srazu:

www.fasterpage.cz/faster/galerie/thumbnails.php?album=22

Jeden ze sprintů ze srazu:

fasterpage.cz/Download/faster/ALL/fiattipo/nuniVScodexx.avi
fasterpage.cz/Download/faster/ALL/fiattipo/nuniVScodexx.wmv


Max-eli za odkazy ve fóru mě prosím nebij, ale v sekci pro ně určené mě opravdu nenapadlo kam je dát :), psal jsem ti to na icq tak se na mě nezlooob :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #18 od Dresik
Fotky super :) diky

No nejlepsi zakonceni srazu bylo, kdyz sme v chrudimy u hypernovy vyndavali starter z felicie jedne pani :D Chudinka byla uplne dojata, ze i dneska se nekdo najde, kdo pomuze :D Neco vypadlo ze spojky a kouslo se to mezi starterem a setrvakem :)

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #19 od Charles
Jo taky jsem si právě prohlédl fotky od f@stera a bohužel, už zase můžu jen vzpomínat, jak to bylo super....tak doufám, že se co nejdříve (myslím dříve než zase za 12 měsíců) sejdeme ve větším počtu....

Zapomněl jsem na kluky Lanciisty a mě neznámé tváře tipařů, jsem opravdu rád, že konečně vím i toho člověka vzhled a ne jen avatar u nicku na foru ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #20 od F@ster

No nejlepsi zakonceni srazu bylo, kdyz sme v chrudimy u hypernovy vyndavali starter z felicie jedne pani :D


Jo to byla celkem sranda :) Celkem nechapala, to je holt tak, kdyz nekdo jezdi ve felicii :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #21 od nuni
Jak já vám závidím,teprve teď jsem dorazil domů,myslím opravdu domů,okoupal se a chystám se zalehnout.HURÁÁÁÁ!Díky všem za účast a snad se zase uvidíme. -.-

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #22 od JiFi
pánové díky moc moc, díky Martasovi, nunimu, Milanovi, Danovi a dalsim aktivnim.. srazik super, a mooooocinky děkuju za opravení rozvodů, poděkoval bych konkretně Petrovi, ale neznám jeho pravou přezdívku, každopádně byla to spoluprace vice lidi, takze vsichni jste mi pomohli...

to skvelejmira: heh., ted bych te trumfnul, ale predtim jsem mel rozvody v haji, kluci se divili, ze se mi to nepotkalo

jinak cesta domu fajn, v 11 ve Svitavách a ve 12 doma... Snad nebudu mit pamatecni foto od policie.. Toz moc diky a snad na dalsim srazu se uvidime, ja budu nejblize na tom na Slovensku, kdyz uz jsem se do toho pustil vzdalene...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #23 od Vali
Tak jsem se konečně i já dostal k PC, abych mohl napsat, že jsem včera v dopoledních hodinách v pořádku dorazil domů. Velké poděkování Marťasovi, Nunimu, Danovi a Critnovi za dobrý program a nápady, celkovou zábavu. Nebudu rozepisovat co vše bylo dobré, protože toho bylo opravdu moc...takže pánové VELKÉ DÍKY VÁM!! Těším se na videjko, jakmile nějaké bude k mání a na další podobné akce. :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #24 od michal_tipar
Díky kluci bylo to super vás zase vidět (i když jen krátce :? )

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #25 od rs
Skoda ze jsem se tam nedostal. Teda dostal ale jen na chvili. Mohlo to byt zajimave ikdyz to pocasi nebylo asi nic moc alespon v patek kdyz jsem tam provokoval neitalskym autem. :lol:

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #26 od JiFi
rs, v sobotu bylo nadherne a v nedeli tu to bylo take fajn naprosto letni pocasi, skoda ze jsi nezustal

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #27 od rs
Neslo zustat. Ti co mne znaji a mluvili se mnou vi proc.

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #28 od JiFi
chápu, však Ti to ani nevytýkám...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #29 od skypan

Neslo zustat. Ti co mne znaji a mluvili se mnou vi proc.

no chtěl sem tě osobně poznat :D no a kdyš jsem zjistil,že seš to ty a chtěl sem jít tě pozdravit,tak zahrabaly gumy a byl si prič :lol: :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #30 od JiFi
no a doufam, ze do galerky nahrnete nekdo vice fotografii, sice faster toho ma na svem webu dost, ale treba nejake momentky atd... rad bych uvital

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.575 sekund
Powered by Kunena fórum