Radim u Luže 2009 - vyhodnocení akce

Více
14 roků 9 měsíců zpět #46 od Skyline
uloz.to pls ne z nej by me trefil slak :D czshare.cz nebo hellshare.cz :)

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #47 od Charles
Taky by mě zajímalo, jak jsem sprintoval ;) To rozstříhej po jednotlivých závodech a naházej třeba na to yoube :)

Jinak mě ty mokrý boty pěkně zmohli, dneska jsem v práci trpěl jako pes, bude z toho asi nějaká ta chřipka :( ale to se vyléčí, hlavní je, že to bylo vážně super :driver:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #48 od Romik
Kluci a bude vic fotek nebo to je vse :?:

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #49 od zula
taky bych chtěl poděkovat za sraz,bylo to super,škoda snad mohla být větší účast,ale i tak to stálo zato.alespon jsme se poznali.

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #50 od bombastiq
no škoda že sem nedorazil (sestřenka měla svadbu )

jinak sem potka 2 uživatele v bludově u habermanovy vili

a dneska mě umřelo tipo (rozvod )
takže sem měl štěstí že sem nejel

/F/I/A/T/ tipo 1,9 tds -opět jede
jako z praku Díky WR8 :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #51 od Funman

..........jinak sem potka 2 uživatele v bludově u habermanovy vili.............

Kecáš, byli jsme 3 :wink: Já, můj spolujezdec jipaf a v Unu jel Tommy Angelo s přítelkyni...
No ale řeknu Ti, pěkně Ti to čmoudí... :lol: :lol: :lol:

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #52 od skypan

Jojo, cerveny rencek :D

Jinak musim uznat, ze ti to Skypane jezdi dost dobre na to, ze je to nafta :)
Ja sem dnes nasel prvni zavadu po vikendu, padl mi spojkovy valecek n a prevodovce, takze vytekla brzdovka a neslo radit, ale uz mam objednany novy:) Tak snad se do veera povede oprava..

Pocital ste nekdo spotrebu? :lol:

Dresiku,díky,šlo by tam bez problemu nasipat i více(myslím že bez dalších větších úprav i 145Kw,místo 103Kw),alespon co mám poznatky z volvo fora..jsem zase OT :!:
já už jí taky nezpočítám,páč sem dneska zase nalítal do práce a z práce 160km,ale nedalo mi to a cestou sem číhl,měl sem tam prúněrnou spotřebu(alespon podle počítadla)O/100km-6,5l,kde to vzal nevím :roll:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #53 od rs
Proc dobrej Skypane vono to tak coudilo ze nebylo ani videt blikani brzdy pri razeni :lol:

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #54 od skypan

Proc dobrej Skypane vono to tak coudilo ze nebylo ani videt blikani brzdy pri razeni :lol:

no to je jasný že to čudí,ty se divíš :roll: dyk to musí něčím nakrmit těch pět hrnkú,vzduchem tomu nepomůžeš :lol: :lol: :lol:
jináč to blikání to mají všechny V.,aby ostatní věděli že se zrovna přeřazuje jiný kvalt víš :P

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #55 od rs
Vim nebo jsem si to spise domyslel. Je to rizeno od polohy plynoveho pedalu ci spojky. Jen jsem myslel ze je to az u novsich aut.

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #56 od skypan
to RS:taky sem to nevěděl :oops: plin pedál už je el.snímanej.
to Dresik:tak sem nebyl línej a tochu sem počítal tak i s pátečním řáděním na letišti(neprásknu s kým :P )at se potom ozve :twisted: stejně to vypline (možná) i z videa....tak k věci:tak sem na srazu vypustil do vzduchu asi 25l ropy a 5l benzínu,ale ten sem dal Martˇasovy do centrály :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #57 od rs
Ty ses tam honil ale se dvema autama. Z druhe strany kdyz se nad tim zamyslim a vzpomenu si co padly za jmena tak ano je to v rodine(pokud jsem to pochopil spravne). Jen tomu jednomu tam u travy furt prekazela moje malickost. :lol:

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #58 od skypan
neber si to tak,zkus příště přijet na delší čas,alespon na celí den a zapadnout do kolektivu,stejně časem nás bude přibívat,co změní minimálně typ auta nééé-li i přejde na jinou značku.

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #59 od JiFi
dodejte prosím i další fotečky do galerky, je to tam příliš prázdné, tedy na můj vkus a na to, že tam každej fotil a natáčel

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #60 od rs

neber si to tak,zkus příště přijet na delší čas,alespon na celí den a zapadnout do kolektivu,stejně časem nás bude přibívat,co změní minimálně typ auta nééé-li i přejde na jinou značku.



Ee to by neklaplo, jelikoz jsem rusivy element kolektivu.
Jinak myslel jsem to tak ze jsem to pseudoauto zaparkoval dost nestastne ve vyjezdu auta chystajiciho se na patecni zahrivaci kolecko.

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.544 sekund
Powered by Kunena fórum