Radim u Luže 2009?

Více
15 roků 1 měsíc zpět #1 od Charles
Radim u Luže 2009? vytvořil uživatel Charles
Zdravím všechny, nechci rozšiřovat paniku a chaos, spíše bych chtěl oslovit známé a osvědčené organizátory Marťase a nuniho, zda už mají nějak rozmyšleno datum nebo aslepoň měsíc konání letošního letního srazu. Nebo jste si nakonec řekli NE! ??? Možná, že to je předčasné, ale raději s dostatečným předstihem než vše na rychlo. Myslím, že nebudu sám, koho toto bude zajímat ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #2 od Funman
Odpověděl Funman pro téma Re: Radim u Luže 2009?
Taky se přidávám k Charlesovi. Minulý sraz se hodně vydařil a už se těším na ten letošní. Tak doufám, že bude. :D Abych si už mohl začít plánovat dovolenou. :lol: Co Vy na to chlapi :?:

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #3 od Romik
Odpověděl Romik pro téma Re: Radim u Luže 2009?
jo a prosim nejake rozumne datum rad bych se tam taky dostal chtel jsem do brna jak bude ted ale jsem v praci tak mam smulu :(

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #4 od Jenda
Odpověděl Jenda pro téma Re: Radim u Luže 2009?
Souhlasím s Chárlesem,taky mě to zajímá. :)

1.6 DOHC r.v.89,naj.220 000Km,spotř.8.2L/100
Šlape jako hodinky,ale nemá STK,spinká v depozitu.
Opel AstraF 1.7TDs,momentálně plně využito.
Fiat 127, spotř.5.2L/100 ,spinká v garáži.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #5 od pardal5
Odpověděl pardal5 pro téma Re: Radim u Luže 2009?
no já už myslel,že toto téma nezačne,já musim hlásit davču nebot zase pojedu ráno :D

tipo 1.9 td 1992 59 kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #6 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Radim u Luže 2009?
samozřejmě já s Radimí počítám a to na sto deset procent..i ten termín z minulého roku kdyš zústane,tak to bude supr čupr...
I Max,říkal že by se tento rok zúčastnil,nebo sem se spletl :?: :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #7 od nuni
Odpověděl nuni pro téma Re: Radim u Luže 2009?
Tak jo vy nedočkavci.Zatím teda pevné datum stanovené není,ale s Marťasem jsme domluvení na stejném termínu jako v loni,tzn.19.-21.6.Probereme to ještě na srazu v Brně.Termín je vybraný s ohledem na počasí,DATEM VÝPLATY a taky možností vaší individuální dovolené přes prázdniny.Minimálně měsíc předem sem dáme 100% termín,to by snad mělo většině stačit pro zajištění si volna na ty 3dny.V loni to bylo po prvé v takovém větším stylu,tak letos už snad budeme mít nějakou větší zkušenost.

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #8 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Radim u Luže 2009?

Tak jo vy nedočkavci.Zatím teda pevné datum stanovené není,ale s Marťasem jsme domluvení na stejném termínu jako v loni,tzn.19.-21.6.Probereme to ještě na srazu v Brně.Termín je vybraný s ohledem na počasí,DATEM VÝPLATY a taky možností vaší individuální dovolené přes prázdniny.Minimálně měsíc předem sem dáme 100% termín,to by snad mělo většině stačit pro zajištění si volna na ty 3dny.V loni to bylo po prvé v takovém větším stylu,tak letos už snad budeme mít nějakou větší zkušenost.

=D> =D> =D> :god: :god: zrovna sem to chtěl napsat nedočkavýmu Charlesovy,že se sejdete v Brně a tam se domluvíte....
jináč dobrá zpráva

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #9 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Radim u Luže 2009?
přídávám se k tomuto tématu, a souhlasím, pokud i mě by to vyšlo jak časově tak i finančně, přijedu... tak kdyžtak napište

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #10 od nuni
Odpověděl nuni pro téma Re: Radim u Luže 2009?

přídávám se k tomuto tématu, a souhlasím, pokud i mě by to vyšlo jak časově tak i finančně, přijedu... tak kdyžtak napište

To by bylo blbý né,kdyby jsi nepřijel do Radimi?

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #11 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Radim u Luže 2009?

přídávám se k tomuto tématu, a souhlasím, pokud i mě by to vyšlo jak časově tak i finančně, přijedu... tak kdyžtak napište

To by bylo blbý né,kdyby jsi nepřijel do Radimi?


No Jirka tam nebyl, tak neví o co by přišel a to ani ostatní, co se nedostavili...tohle je na tom našem klubu úplně to nejlepší :P to prostě nejde nepřijet 8)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #12 od Vali
Odpověděl Vali pro téma Re: Radim u Luže 2009?
No tak dobrá zpráva se vyskytla :lol: :lol: Doufám, že výjde počasí a já budu mít čas. Respektive nebude nic, co by nešlo přehodit...jo a taky, že Tipo pojede, přeci jen, člověk nikdy neví :wink: :wink:

Fiat Tipo 1.6 i.e. , 1990, černá barva,
prej 130 000km...což už vím, že nejní pravda
Ale šlechtím ,co se dá, přirostl k srdci mrška
fiattipo.net/modules/gallery2/main.php?g2_itemId=651

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #13 od F@ster
Odpověděl F@ster pro téma Re: Radim u Luže 2009?
Zdravím všechny přítomné :-), tak tohle téma jsem už delší dobu vyhlížel...
Každopádně díky nedávným událostem ( měním zaměstnání, momentálně výpovědní lhůta, následně zkušební - bez možnosti dovolený) je pro mě termín srazu pasé.
Maximálně se můžu pokusit dojet nějak na chvilku o víkendu, ale to nedokážu slíbit zatím...
Ale jak jsem zjistil některé zvás uvidím na Marea srazu ( minimálně strejce Jardu ze Slap :D ) - bohužel ten čtvrtek a pátek jsou jediné 2 dny který jsem dokázal ukecat na zkušebce :D...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #14 od Tonny Tempra SW
Ja si zatial tento datum zapisem a uvidim ako sa tato tema bude dalej vyvijat,dufam ze aj moja polovicka si bude moct zobrat dovolenku bo jej moze vyst smena aj cez vykend.Ja budem pracovat skoro non-stop ale co sa tyka volna tak to si riadim sam :lol:

Ak budu mat vsetky hviezdy priaznivu konstalaciu tak by sme s mojou holkou dosli taktiez.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 1 měsíc zpět #15 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Radim u Luže 2009?

.... To by bylo blbý né,kdyby jsi nepřijel do Radimi?


no já vím, však jak jsem psal chtěl bych

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.569 sekund
Powered by Kunena fórum