Vymena zadneho blatnika

  • User_69
14 roků 5 měsíců zpět #16 od User_69
Odpověděl User_69 pro téma zadní pravý
Zdar, přifařil jsem se k tomuto tématu, abych nemusel zakládat nové. Díval jsem se kolik stojí nový zadní pravý blatníček a našel jsem toto:
www.automedik.cz/automobily-nahradni-dil...0:968:5879.html?sk=7

mrkněte na to pravý zadní z Elitu nemá díru na nádrž, to si mám jako dodělat sám?


Správně je to takto: ACI

Je tam rozdíl v ceně asi 100 Kč :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #17 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Vymena zadneho blatnika
podle fotek bych asi odhad,že je to pravý blatník a levý,nebo se mýlím?pokud ano tak sem se spletl tak je to zmetek :wink:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #18 od geeny666
Odpověděl geeny666 pro téma Re: Vymena zadneho blatnika
ty blatníky mohu mít oba za 900,- /ks na dobírku uplně nové se zárukou 776 14 14 95

fiat Tipo 3DV červené 2,0 8VT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 5 měsíců zpět #19 od simir
Odpověděl simir pro téma Re: Vymena zadneho blatnika

podle fotek bych asi odhad,že je to pravý blatník a levý,nebo se mýlím?pokud ano tak sem se spletl tak je to zmetek :wink:

Myslím, že jsou ty blatníky i s dírou na nádrž. Akorát použili zrcadlové foto levého blatníku. Když jsem kupoval zadní plastové podběhy, tak taky byly stejný fotky(zrcadlově), přitom pravý měl jiný tvar kvůli hrdlu nádrže :wink:

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 9 měsíců zpět #20 od michal_tipar

[Pak se ty bloky koupí nové, jeden stojí 25Kč a já jich kupoval 10

Kde si je kupoval? Přímo ve Fiatu. Včera jsem je rozebral (z pěti šroubů jeden přežil, jeden sem s přiměřeným násilím vyšrouboval za zničení příchytky, dva odvrtal a jeden uřezal) a co sem našel (resp nenašel) pod ním to je síla. dalo mi práci zrekonstruovat rez abych měl aspoň tvar toho vnitřního podběhu...
Musím to dnes dát do pořádku, zítra jde na stk...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 9 měsíců zpět #21 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Vymena zadneho blatnika
mě ten bazmecht stál 45kč ve fiatu ,ale dole jsem to prošrouboval tuším celý a ty dva co jsou u světel jsem myslím taky provrtal celý

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
12 roků 6 měsíců zpět #22 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Vymena zadneho blatnika

Charles napsal: Hele k tomu tmelu jak jsi psal, můžeš tam dát klidně jen silikon, jako já, to je jen proto, aby za něj nezatékala voda za deště. Ale lepí se to na lepidlo, co se používá na lepení spojlerů a částí karoserií. Ten se dá přelakovat, silikon je "mastnej" a barva na něm nedrží.

Ty vzpěry předních blatníků se prodávají normálně a jeden stojí kolem 350Kč. Takže pokud je máš úplně na tabák, tak je kup a navař nové ;)


A jaké lepidlo na karoserii by si doporučil teď? Potřebuji přilepit PP blatník k prahu. Ale bude to dost složité protože ten práh je nabouraný a je tam mezera mezi blatníkem a prahem jak pěst. Čím vyplnit tu mezeru? Nějakou pěnou?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.376 sekund
Powered by Kunena fórum