Tipo sedicivalvole mě netopí

Více
14 roků 6 měsíců zpět #1 od Malcom
Dobrej den ... Mám problém, blíží se zima a auto mě netopí. Když otočím kolečkem na regulaci teploty , tak se vrátí zpátky. Nevíte jak to spravit, jak oddělat tu krytku atd? . Předem moc díky za rady co nejdřív , protože se muže stat , že v nastávající zimě v tom autě se ctí zhynu mrazem :-D

Fiat Tipo,Sedici Valvole,107kW,1991 RED

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #2 od Charles
jak moc se to kolečko rátí zpátky? Máš dobrej termostat, není třeba otevřenej pořád? Jak dlouho trvá, než se ti to ohřeje?
Já měl taky problém s topením. Dal jsem termostat, s Jendou jsem vyndal a vyčistil radiátor. Pořádně ho vypláchnul, aby z něj vyšel ten hnědej humus. A hlavně je potřeba pořádně rozchodit kohout, aby otevíral. Pak taky nastavit klapku, aby otevírala vzduch a ten šel přes radiátor. Třeba máš upadlé lanko a ta klapka je stále spadlá a tak ti nejde vzduch přes radiátor, tím pádem se samozřejmě nemá o co ohřát.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #3 od command
No ak sa ti vracia stale to regulacne kolecko tak to je problem na otvarani radiatoru v kureni ak mas ten starsi typ tak ten sa lubi zasekavat ja som to mal tiez tak treba to vytiahnut a rozchodit ale teplom sa to zase sasekava najlepsie si zohnat z novsieho typu

toto je ten novsi typ:
modrym je oznaceny radiator kurenia
zelenym je to tiahlo ktore sa zasekava
a cervenym je cely ten kohutik

aspon u mna to tak bolo stacilo vymenit a islo to bez problemov, ale popritom som mal zlomenu klapku ktora riadi teply/studeny vzduch, ale zasekavalo sa to len na tomto kohutiku.

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #4 od Malcom
Díky moc chlapi podívám se na to

Fiat Tipo,Sedici Valvole,107kW,1991 RED

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #5 od Malcom
jo a ještě jedna věc , jak oddělám tu část kde jsou ty regulátory , nemusím oddělat celou palubovku snad ne? :-D

Fiat Tipo,Sedici Valvole,107kW,1991 RED

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #6 od command

jo a ještě jedna věc , jak oddělám tu část kde jsou ty regulátory , nemusím oddělat celou palubovku snad ne? :-D

Nie staci ked das dole cast medzi regulaciami a vyfukmi kurenia tam je taky maly ale 20 cm dlhy a 3 cm vysoky prusok ten das dole(z jednej strany tam strcis tenky srobovacika jemne vypacis) pod nim sa nachadzaju 3 sroby ktore drzia regulatory kurenia zhora potom zospodu su dalsie tri sroby a musis dat dole aj packy regulatorov pod ktorymi su este 2 srobiky a malo by to byt dole

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #7 od michal_tipar
Já sem letos rozdělal topení protože špatně topilo, nebylo to kvůli nemožnosti přepínat klapku, ale na radiátoru jsem měl nános semen z břízy (takový ty malý vrtulky) a ten zacpával mřížky radiátoru tak důkladně, že to vůbec netopilo, musel jsem radiátor vytáhnout ven. Nejdřív jsem vytáhl dvě hrsti tohodle bordelu a pak jsem tam ještě vrazil hadici z vysavače a do něj šel další bordel, od té doby to topí jak ďas :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #8 od Michael!!!
to já se musím pochubit a zaklepat že mě Tempřička topí nádherně!!!...já jen sjedě nás kopec a už auto nádherně topí a topí jak blázen ani pořádně nevím čím to ale zachvilku tam mám takové horko že musím ubrat!!!

Fiat Tempra 1.6i.e cat.kombi 1992!!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #9 od command

to já se musím pochubit a zaklepat že mě Tempřička topí nádherně!!!...já jen sjedě nás kopec a už auto nádherně topí a topí jak blázen ani pořádně nevím čím to ale zachvilku tam mám takové horko že musím ubrat!!!

No benzinaky sa rychlo ohreju ja ked idem do roboty tak to je nejakych 5 km a auto sa zacne zahrievat ked vystupujem :x

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #10 od stiglitz
To já musím vyřešit nejdřív to že motor jde jen na sedmdesát, víc ani prd v tomhle počasí. Doufám že bude ještě teplo, abych na to kouknul. Radiátor vytáhnu taky. Vyteče voda, mám ji vrátit do oběhu? Promiňte že se ptám tak blbě, nikdy jsem to nedělal. Ach jo, v létě nebyl čas.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #11 od čenda

To já musím vyřešit nejdřív to že motor jde jen na sedmdesát, víc ani prd v tomhle počasí.


Termostat.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #12 od Malcom
Mě jde motor taky jen na 70, musím to vyřešit , ale ted se mi do toho nechce

Fiat Tipo,Sedici Valvole,107kW,1991 RED

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
14 roků 6 měsíců zpět #13 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Tipo sedicivalvole mě netopí -

To já musím vyřešit nejdřív to že motor jde jen na sedmdesát, víc ani prd v tomhle počasí. Doufám že bude ještě teplo, abych na to kouknul. Radiátor vytáhnu taky. Vyteče voda, mám ji vrátit do oběhu? Promiňte že se ptám tak blbě, nikdy jsem to nedělal. Ach jo, v létě nebyl čas.


Vodu tam zpátky nedávej. Bůhví jak je stará. Nalej rovno nový Fridex a máš na 2- 3 roky klid.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #14 od command

Mě jde motor taky jen na 70, musím to vyřešit , ale ted se mi do toho nechce

A na kolko bymal ist ja som videl na teplomery len raz nad 70 a to pri emisnej inak som nikdy nevidel 80 stupnov na nom a termostat je OK a kuri to jak v pekle

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 6 měsíců zpět #15 od Libor
Mě to taky málokdy vyleze na těch 90...většinou se to pohybuje někde kolem těch 70 ...a to si myslím že mám termostat OK.... v jiných vláknech se to tu řešilo a dělá to více lidem i když dali nový termostat.

F/I/A/T/ Tempra 1,9 TD 1993 250tis.km
Moje hobby www.foto-tapety.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.511 sekund
Powered by Kunena fórum