Zamek dveri huci,vrci

Více
17 roků 1 měsíc zpět #16 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci
Chlapi, prosím, polopaticky mi popište někdo jak rozebrat ten plastovej sr.. A jestli je naděje na opravu. Já už mám v háji oboje zadní dveře. Jestli se ten plastovej bazmek dá opravit, co asi odešlo a jak to rozebrat a složit. O víkendu na to vlítnu. Už mě to omrzelo. :evil: :evil: :evil: :twisted:

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #17 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci
No, volal jsem známýmu a když to nepude tak mi je nechá za 250,- za kus. Tak jsem zvědav co tam na mě jukne. Už mi to leze krkem.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #18 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci
To mě zamykání před časem taky začalo blbnout stejně tak jako kdysi starší Tempra. Když dám povel k zamknutí dálkově/klíčkem tak se stává ža se jako zamkne a následně odemkne, někdy se normálně zamkne, ale třeba po nějakém čase se odemkne a jindy je to třeba OK. Už mě to taky nebaví vím že je to zas u řidiče, protože tam to reaguje nějak divně a aten čudl nezajíždí dostatečně. Tak nevím jestli to zkusit rozebrat nebo koupit novej, protože na stary z vrakáče opět za půl roku blb :x

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #19 od csala
Odpověděl csala pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci

To mě zamykání před časem taky začalo blbnout stejně tak jako kdysi starší Tempra. Když dám povel k zamknutí dálkově/klíčkem tak se stává ža se jako zamkne a následně odemkne, někdy se normálně zamkne, ale třeba po nějakém čase se odemkne a jindy je to třeba OK. Už mě to taky nebaví vím že je to zas u řidiče, protože tam to reaguje nějak divně a aten čudl nezajíždí dostatečně. Tak nevím jestli to zkusit rozebrat nebo koupit novej, protože na stary z vrakáče opět za půl roku blb :x

Predne motorceky centralu maju este naviac zabudovany koncovy kontakt, na ktory reaguje riadiaca jednotka centralu. Takze moze byt problem aj v tom kontakte. Teleso motorceka centralu je znitovane. Nity odvrtat a zistit, v com je problem. Vacsinou su zodrate zuby na tiahle, ozubenom koliesku, pripadne oska kolieska ma v plaste vydrate ulozenie.
Vacsinou sa to podari provizorne opravit, ak mame dobre diely z inych starych motorcekov. Po oprave to uz spolu nenitujem, ale to stiahnem "kabel binderom" to su tie zubkate plastove pasky.
Vela zdaru.

Fiat Croma TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #20 od tommy
Odpověděl tommy pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci
jo starej nema cenu,blbne za chvili znovu


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #21 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci
Jo klidně bych to rozdělal, ale raději bych měl v ruce i druhe, jak na díly tak i pro případ že se ten první nepovede :?

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #22 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci
Tak mám slíbený oba, kus za 250, ty starý se pak pokusím zreaktivovat, kdyby se to zase pos....

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #23 od tommy
Odpověděl tommy pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci
no mozna je lepší zamek dat novej,stoji kolem 750kč a je klid,ty stare jsou vetšinou stejne opotřebene,takže to dlouho nevidrži... :evil:


1.6ie 93"

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #24 od stiglitz
Odpověděl stiglitz pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci
To je patnáct set, mám v háji oba :roll: Vyrábějí se pořád?

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #25 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci

To je patnáct set, mám v háji oba :roll: Vyrábějí se pořád?

No ja bych rekl, ze uz ne. Pouze skladove zasoby. Vyrobce vetsinou vyrabi nahradni dily do 10 let od ukonceni vyroby, jedine vsak, ze by to bylo shodne i na Tempru, to by se pak jeste delaly.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #26 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci

no mozna je lepší zamek dat novej,stoji kolem 750kč a je klid,ty stare jsou vetšinou stejne opotřebene,takže to dlouho nevidrži... :evil:

A kde se dá sehnat? Já si to klidně zaplatím ať mám pokoj.

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #27 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci

To je patnáct set, mám v háji oba :roll: Vyrábějí se pořád?

No ja bych rekl, ze uz ne. Pouze skladove zasoby. Vyrobce vetsinou vyrabi nahradni dily do 10 let od ukonceni vyroby, jedine vsak, ze by to bylo shodne i na Tempru, to by se pak jeste delaly.

No jo, ale sou i jiní výrobci. To by sme tahle nesehnali nic a co teprve škodováci, by jich už polovina dojezdila :lol:

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #28 od akpuolach
Odpověděl akpuolach pro téma Re: Zamek dveri huci,vrci

No a kolik jsi za něj dal? Po mě jednou chtěli asi čtyři stovky za kus. No budu se do toho muset taky kouknout. Už mi blbnou oboje zadní dveře. Takhle kdyby tam pásly z něčeho jinýho - ty naše tipácký jsou prý dost nešťastná konstrukce.

Tipoa tempra mají stejné zámky.O té nešťastné konstrukci bych se hádal.Počítej-měl jsem Tempru 3,5 roku,pracuji šest dní v týdnu a denně vystupuju z auta asi 130x. Je pravda že sem zámek čistil a mazal každý tři měsíce ale neměnil jsem ani jednou.Když jsem ji kupoval měla natočeno 175000 a 95000 jsem ji přitočil sám.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.457 sekund
Powered by Kunena fórum