tahlo topeni? (studeny-teply vzduch) !POMOC NUTNE!

Více
15 roků 2 měsíců zpět #16 od Charles
dík za radu, ale nebudu teď určitě v těch mrazech vydělávat celý topení, to je na den práce a je to jako ježek v kleci :? no mrknu se na to, jak se to tam hýbe, snad na něco příjdu

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #17 od pegas77
tak ja mam problem ze mi někdy mi jde přepinat tepla studeny a a nekdy ne, vetsinou studeny motor to jde a pri teplym uz jen stahnout na studeny ale teply uz nedam, jakoby ten knoflik preskakoval a jeste nevim kde je problem, nedostal jsem se k rozebrani

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 9 měsíců zpět #18 od Tonny Tempra SW
pozri do mojho albumu a tam najdes komplet ten mechanyzmus topenia s opacneho pohladu,tam ti mohol vypadnut taka mala umela uchytka ktora drzi lanko ktore otvara privod tepleho a studeneho vzduchu alebo ti preskakuju zubi na tom kolecku.

TEMPRA SW 1,9 tds 66Kw 303000km
r.v:96
5l na 100km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #19 od veselystrom
Můj problém je tady>



upadnul mi tenhle čudlík.

Poradí mi někdo jak na to?
Předem děkuju všem. A nejlepší by byl nějakej foto popis.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #20 od mk-tec
...no, to je ventil, který pouští teplou vodu do radiátoru topení. Dá se koupit samostatně. Tak ho kup a máš po problému...

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #21 od Charles
Míro, to jsi se malinko spletl, tohle není kohout, tohle je ovládání klapky na teplý/studený vzduch a přes táhýlko je otevírán kohout, podle té klapky. :)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #22 od mk-tec
:oops:
...jo, už na to koukám, že má radiátor pryč a že je to až ten druhý kohout, co ovládá klapku...

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #23 od veselystrom
A nějaká rada jak bych to dal do zimy dokupy :? :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
13 roků 6 měsíců zpět #24 od jumbo
Vrakáč.
www.fiattipo.net/modules.php?name=News&a...e=article&sid=79

Myslím, že to co potřebuješ mám doma. :idea: podívám se ti .

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #25 od veselystrom
A nemá stím někdo nějaký zkušenosti jak to dostat ven celý? Nebo aspoň něco? :wink:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 6 měsíců zpět #26 od command

A nemá stím někdo nějaký zkušenosti jak to dostat ven celý? Nebo aspoň něco? :wink:

Mal som podobny problem akurat ze som mal klapku zlomenu vo vnutri a riesenie jedine vymenit cele kurenie skusal som to rozobrat ale po chvile ma to preslo vyzeralo to ako totalka pre to kurenie. Ale mozne to je rozobrat len zo lozenim je problem.

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #27 od veselystrom
Tak sem se zkousel nějak dostat dovnitř a je to nemožné:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
13 roků 5 měsíců zpět #28 od jumbo
Vybrat a zase vložit nový rádiátor topení není nic složitého. Je tam sice dost napevno, ale jde to. Chce to jen trochu citu. Celá práce mi trvala tak půl dne.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 2 měsíců zpět #29 od command

Vybrat a zase vložit nový rádiátor topení není nic složitého. Je tam sice dost napevno, ale jde to. Chce to jen trochu citu. Celá práce mi trvala tak půl dne.

Asi si sa sekol vymenit radiator mu nepomoze, pretoze on nema zly radiator ale ma zrejme zlomenu osku ku klapke co ovlada teply a studeny vzduch. Mal som to iste jedina moznost je vymenit cele kurenie co som aj robil. a Vymena radiatoru trva tak nanajvys hodinu. Kurenie som robil cca 8 hodin.

Fiat Tipo 1.9 TD r.v1989

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.475 sekund
Powered by Kunena fórum