Problémy s el. instalací

Více
18 roků 1 měsíc zpět #16 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Problémy s el. instalací

Max-el, tak jsem vytahal všechny pojistky, měřil. Nikde neteče nic, kromně osvětlení kabyny, když jsem ji spojil, tak tam bylo asi 1,79 A, po dvou minutách, nebo za jak dlouho zhasíná světlo v kabině, tak se to snížilo na 0,74 A. U pojistky na centrál to bylo asi 5 A, když klapnul a pak nic. Zadní mlhovky přitom svítily neustále, i bez pojistek. Navíc svítily neustále zadní mlhovky, i bez pojistek.


Pokud i s vytahanýma pojistkama svítí ty mlhovky, tak skus odpojit celou pojistkovou skříň. Když to bude pokračovat, tak jdi po kabelu. Zadní mlhovky jsou šedej a šedo-žlutej :D

Měly by jít do konektoru -C-

šedá na pin 3
šedo-žlutá na pin 10

taky na nich změř napětí jestli je tam 12V nebo míň. Pokud s mlhovkama svítí i něco jinýho, tak tomu vyndej žárovku. Poznáš tak, jestli se přez ně neuzavírá okruh něčeho jiného.

:wink: hodně štěstí

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 týdnů zpět #17 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Problémy s el. instalací
Tak jak? Vyřešil si to nějak? Určitě by to zajímalo i ostatní.

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 týdnů zpět #18 od kuba
Odpověděl kuba pro téma Re: Problémy s el. instalací
Ahoj všichni. Neměl jsem teď moc času, tak jsem neřešil. Dostal jsem se k tomu až dnes. Přišel jsem na to, že co jsou pojistky vedle pojistkové skříně, tak jich tam mám 5. jedna má přívod z hlavního připojení k pojistkové skříňce a přes ni se to vrací na konektor v pojistkové skříňce s označením "K". V žádném schématu jsem ho nenašel. Je 6 pinový a dva piny mají sdvojený odvod.Každopádně když jsem vytahl ten konektor K , tak přestalo vše svítit, a auto fungovalo normálně, nesvítila jen PP parkovačka a jedna polovina SPZ, a kontrolka světel na přístrojovce. jinak blinkry centrál a vše ostatní vunguje. Drátky co vedou s toho konektoru, tak asi 3 jsou takové, že v nich asi tekl větší proud.nejsou opálené, ale trošinku stvrdlé. Teď musím někde sehnat kam vedou ty dráty s toho konektoru. Pokuď někdo víte, poraďte. Vypadá to, že se to přes něco uzavírá, ale nevím přes co. Díky, Ahoj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 týdnů zpět #19 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Problémy s el. instalací
Sem taky hledal konektor "K" a nic sem nenašel... :cry:

Nebude chyba v té malé pojistkové skříňce? Tu si taky měnil?

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 3 týdnů zpět #20 od kuba
Odpověděl kuba pro téma Re: Problémy s el. instalací
Tu malou pojistkovou skříňku jsem neměnil, jsou to jen pojistky nacvaknuté do sebe. Jsou dobře vidět, i kabely k nim. Tam by neměl být problém. Teď potřebuji zjistit, kam vedou ty vodiče s "K".

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

18 roků 3 týdnů zpět #21 od Anonymní
ja mam taky typo 2.0dyzl a prave ted du řešit tu samou zavadu
:evil: mě se to zacalo projevovat uz v loni gdy my chvilema nesli vypnout sterače aza par dni se to samo spravilo ted mam celou el. jak barevnou hudbu nesel mi vypnout obrys ted uz obrys zhasnul ale zbytek je v haji při blinkru troubim sterace jedou furt musel sem vyndat pojistku. tak ze jestli na něco přijdete hnet piste moc děkuju ..zero
pripadne skype --zeropc dík

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 2 týdnů zpět #22 od kuba
Odpověděl kuba pro téma Re: Problémy s el. instalací
Tak auto, jezdí, odpojil jsem konektor "K" , nefunguje nějaká parkovačka, a osvětlení 1/2 SPZ, ale to jsou detaily. Jinak funguje všechno. Pokud by jste někdo viděl, kam vedou kabely s toho konektoru "K", dejte vědět. Díky.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.374 sekund
Powered by Kunena fórum