Elektrika v pátých dveřích

Více
18 roků 2 dní zpět #16 od jirkaR
ty blikajíci SPZ na favu už jsem taky viděl :lol: :lol:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 2 dní zpět #17 od JardaK
Tak jsem to dneska opět opravil. Jeden drát byl přerušený. Vyměnil jsem samozřejmě všechny dráty. Ale už mě to nebaví! Vím, že za rok a půl to budu dělat znovu.

Tipo 1,9 TD nar. 11/1993, tachometr něco přes 200000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #18 od jirkaR
tak jsem na tom včera dělal taky od stěrače drát zlomený a osvětlení spz tak ale na jak dlouho ? Doufám že to zase alespon rok vydrží nesmíš moc otevírat kufr jinak osvětlení spz jsem napojil na to druhé světlo co svítilo a na check panelu mi to svítí pořád ale to přežiju

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #19 od JardaK
Kdyby mi pořád něco svítilo na check panelu, tak bych byl mírně nervozní. A rada moc neovírat kufr je sice dobrá, ale já musím kufr alespoň 2x denně otevřít. Nás totiž jezdí do práce pět, takže aspoň ten batoh tam musím frknout. Takže za rok a půl se těším na další výměnu a nebo počkám, až vyhraju ve sportce a koupím si Grande Punto 1,3 JTD 66 kW.

Tipo 1,9 TD nar. 11/1993, tachometr něco přes 200000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #20 od jirkaR
to s tím kufrem je blbý já ho otvírám tak 6x do měsíce
no a nový punto ti schvaluju vypadá dobře tak až si ho koupíme tak si založíme svoje stránky :wink:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #21 od Augustin
2all: Zalezi jaky material jste na to pouzili. Pokud jsi nekde ustrihl kus stareho dratu v garazi, tak se nediv, ze to dlouho drzet nebude. Je treba sehnat kvalitu - vetsi prurez s dobrou izolaci, ktera v zime moc nezkrehne a nebude se pak moc lamat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #22 od JardaK
Hele, Augustine, Ty si myslíš, že tam budu dávat schválně starý drát, abych se furt otravoval s opravama? Já můžu jenom zopakovat, že to ti Taloši s průchodkou do zadních dveří zmrvili. Mám třetí Tipo a všechny měly stejný problém. Jestli je tu někdo na fóru, kdo to natrvalo vyřešil, tak ať se mi ozve, rád se nechám poučit!

Tipo 1,9 TD nar. 11/1993, tachometr něco přes 200000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #23 od michal_tipar

Kdyby mi pořád něco svítilo na check panelu, tak bych byl mírně nervozní. A rada moc neovírat kufr je sice dobrá, ale já musím kufr alespoň 2x denně otevřít. Nás totiž jezdí do práce pět, takže ...

Tohle vypadalo dobře už jsem toho pátýho pomalu začínal litovat...
A Grande Punťa je fakt moc pěkná kárka, taky po ní pokukuji, už aby byl nástupce Stila v nějakém inteligentním designu...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #24 od JardaK
Michale, to jsem nepochopil, že jsi toho pátého začínal litovat. To jako proč? A co se Grande Punta týká, tak tam je jediná nevýhoda a tou je cena. Ty naše auta dnes člověk koupí bez problémů do 50000. Grande Punto se za tu cenu bude prodávat za 15 - 20 roků. Kruci, kdyby aspoň ta sportka vyšla!

Tipo 1,9 TD nar. 11/1993, tachometr něco přes 200000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #25 od michal_tipar
pátého protože to vypadalo, že musí do kufru.... :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 11 měsíců zpět #26 od JardaK
Aha!

Tipo 1,9 TD nar. 11/1993, tachometr něco přes 200000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.447 sekund
Powered by Kunena fórum