Digitální palubka

17 roků 9 měsíců zpět #1 od Anonymní
Digitální palubka vytvořil uživatel Anonymní
Zdarec TIPAŘI
Cchu se zeptat mám 1.4 DGT a ted se jak se musí pořád svítít tak nevidím nic na palubce za světla. Když ty světla nemám zaplé tak na palubku vidím super ale když jsou zaplé tak skoro nic ve dne. Zkoušel někdo tento problém řešit a jak to tam je zapojené jen přes odpor nebo jak nevíte ??

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #2 od MagicMisel
Odpověděl MagicMisel pro téma Re: Digitální palubka
Ten problem mam taky že když zapnu svetla tak mi palubka celá ztmavne a když zapnuty nejsou tak je to v pohodě!ale netuším čím by to přesně mohlo byt!

bmw 530i V8 www.ms-auto.cz

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #3 od Tkevlar
Odpověděl Tkevlar pro téma Re: Digitální palubka
Tak zmacknete tlacitko co je nalevo mezi temi 3 tlacitky. A palubka se vic rozsviti.

Alfa Romeo 156 1.9JTD
Alfa Romeo 155 1.8TS (bohužel motor KO)
ex.Tipo 1.7D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 9 měsíců zpět #4 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Re: Digitální palubka
Ale ne tolik jak bych chtěl já bych chtěl aby vůbec netmavla když palnš světla, i když v noci by měla ztmavtnout a jak to udělat kdlidně udělám přepinač, Ale jak to udělat to nevím díky za odpoivěd

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #5 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Digitální palubka
na levý straěn máš tři tlačítka... když zapneš světla a budeš pořád dokola mačkat to s tim "sluníčkem" tak se ti začne pomalu zjasňovat palubka.. postupným mačkáním lze dojít až na intenzitu bez světel.
já to mám na plnou intenzitu, zůstává to uložený někde v paměti, takže když příjdu do auta, nastartuju a rozsvítím světla, tak mi palubka září naplno..

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #6 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Digitální palubka

Zdarec TIPAŘI
Cchu se zeptat mám 1.4 DGT a ted se jak se musí pořád svítít tak nevidím nic na palubce za světla. Když ty světla nemám zaplé tak na palubku vidím super ale když jsou zaplé tak skoro nic ve dne. Zkoušel někdo tento problém řešit a jak to tam je zapojené jen přes odpor nebo jak nevíte ??

Tak nevim co se tady resi. Je to udelane, tak jak popisuje Criton, a mne osobne to vyhovuje. Pokud Ti to nedrzi ulozeni nastaveni, mas chybu v palubovce.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #7 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Digital???
:oops: A preco jednoducho ten digital nevymenite za analog? Mne sa vam ta digitalna pristrojovka moc nepaci :?: Ale mozno milion ludi okolo ano :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #8 od reyen
Odpověděl reyen pro téma Re: Digitální palubka
Presne tak mackejte porad to spodni tlacitko az stmavne nebo se rozsviti...jinak by se to dalko vyresit vypinacem.Palubka ma nekolik zarovek na podsvíceni a tak bys je udelal na vypinac ale to je dot blby!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #9 od cysy
Odpověděl cysy pro téma Re: Digitální palubka

Presne tak mackejte porad to spodni tlacitko az stmavne nebo se rozsviti...jinak by se to dalko vyresit vypinacem.Palubka ma nekolik zarovek na podsvíceni a tak bys je udelal na vypinac ale to je dot blby!

To by bylo moc jednoduché, u mě je pod tlačítkama nějaká elektronika a na ní ty odpory nejsou je to elektronický a vedou od toho dráty někam do svazku, takže bude asi bezpečnější používat to tlačítko, jinak jsem nezjistil na co tam mám 3 když funguje jen to na podsvícení, takže budu rád když se někdo zmíní k čemu mají být.pa

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #10 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Digitální palubka

To by bylo moc jednoduché, u mě je pod tlačítkama nějaká elektronika a na ní ty odpory nejsou je to elektronický a vedou od toho dráty někam do svazku, takže bude asi bezpečnější používat to tlačítko, jinak jsem nezjistil na co tam mám 3 když funguje jen to na podsvícení, takže budu rád když se někdo zmíní k čemu mají být.pa


no hele, sou tam tři tlačítka, to s tim sluníčkem je na jas podsvícení, pak je tam další, myslim, že na něm je napsáno TOT/TRIP slouží k přepínání kilometrů mezi celkově ujetými a "denními" (prostě je to místo toho malýho kotoučku s číslama na normálním analogu ve všech autech), no a ten třetí (teď si nevzpomenu, co je na něm napsaný), ten slouží k nulování těch "denních" kilometrů..

jestě nedávno mi nefungovalo ani jedno tlačítko.. vyndal sem palubku, jen zahejbal s drátama a jde to... moc se jim sice nechce, občas do toho musim třísknout.. no, snad to teda není jen můj problém s timhle...

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #11 od Jozef
Odpověděl Jozef pro téma Re: Digitální palubka
Na palubovke má tlačidlo "slniečko" 7 krokov. Nastav si to naplno a máš pokoj.

Fiat Tipo 1,6 DGT r.v. 1990 karburátor, najazdené 185.000 km
Fiat Marea Weekend 1,8 HLX r.v. 1998, najazdené 155.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #12 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Analog, analog

Na palubovke má tlačidlo "slniečko" 7 krokov. Nastav si to naplno a máš pokoj.


Ja neviem preco sa Vam paci ten digital na analogu vidis vsetko skvele ci je slnko ci je tma a ked sa tam da nejaky zaujimavy podklad a zaujimave podsvietenie tak to nema chybu...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #13 od IceTipo
Odpověděl IceTipo pro téma Re: Analog, analog

Na palubovke má tlačidlo "slniečko" 7 krokov. Nastav si to naplno a máš pokoj.


Ja neviem preco sa Vam paci ten digital na analogu vidis vsetko skvele ci je slnko ci je tma a ked sa tam da nejaky zaujimavy podklad a zaujimave podsvietenie tak to nema chybu...

ukaz aky mas podklad a podsvietenie

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #14 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Re: Analog, analog

Na palubovke má tlačidlo "slniečko" 7 krokov. Nastav si to naplno a máš pokoj.


Ja neviem preco sa Vam paci ten digital na analogu vidis vsetko skvele ci je slnko ci je tma a ked sa tam da nejaky zaujimavy podklad a zaujimave podsvietenie tak to nema chybu...

ukaz aky mas podklad a podsvietenie


:D :D :D Ja ziadny ja mam klasiku :D Ja len pre tych co im nestaci standartny analog panel tak kazdy tam dava tie biele podklady cervene rucicky a podsvieti to napr. modrou a vyzera to uzasne ale mne staci original. Ja nie som moc na tuning ja skor ked tuning tak tuning motora ale ani ten zatial nemam este sa len k tomu chcem dostat ale taky miernejsi...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #15 od MichalW
Odpověděl MichalW pro téma Re: Digitální palubka
Ono to Triplexi "zase tak jednoducho" za analog vyměnit nejde. V převodovce je jiná hřídelka na náhon, do přístrojovky jdou úplně jiné konektory, atd. Elektrikář mi k tomu řekl, že např. teplotu snímá digitál jinak než analog a že by musel překopat celou elektroinstalaci. Takže asi tak.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.492 sekund
Powered by Kunena fórum