číra optika

Více
14 roků 7 měsíců zpět #1 od eifel
číra optika vytvořil uživatel eifel
Viem že číra optika tu už bola na pretrase veľa krát, ale nedá mi to.

Na olejničky od VW/Audi, alebo BMW sa dá zohnať takmer všetko a na Fiat nič ?

U všetkých možných dodávateľov, čo nám dovážajú diely, som skúšal tie svetlá zohnať, ale márna snaha.

Výrobcovia svetiel by mohli začať vyrábať aj niečo na Fiaty.

V stredu mám dohodnutý telefonát v HELLE SR s gen. riaditeľom. Som zvedavý či bude možné nejakú sériu predných a zadných svetiel vyrobiť aj mimo automobiliek a za akú cenu.

Skúsim dať as anketu koľko ste ochotný investovať do čírej optiky na Tipo. Suma za 1ks svetla.

V stredu dám info.

...a na siedmy deň podvečer unudený stvoriteľ riekol: Buď TIPO !

A bol Fiat Tipo 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #2 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: číra optika
byl bych ochoten investovat, ale otázkou je, zda to stojí za to, pokud auto pujde cca do 3let do srotu, podle me vyhozené peníze jen pro krásu, ale dal jsem že bych ochotný byl, ale v jiném případě

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #3 od Dvoři
Odpověděl Dvoři pro téma Re: číra optika
Já nevím mě osobně by se čirá optika na mím tipu nelíbia...a asi ani na žádným jiným tipu

bývalé--Tipo 1.8 GT r.v.93 77kw
nyní--Alfa Romeo 2.0JTS r.v. 2002 125kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #4 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: číra optika
Já jsem pro, protože jsem ji taky sháněl a vymýšlel jak jinak to udělat s čirými světly. Ale dal jsem jako možnost 100€ za kus, protože 10 000Kč za přední i zadní světla je na mě vážně moc :roll:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #5 od eifel
Odpověděl eifel pro téma Re: číra optika
Ked sa to tak vezme tak za tych 100 Eciek kupis pomaly jedno obycajne vo Fiate :D Som naozaj zvedavy co sa dozviem v stredu.

Kua aj s frajerkinym notebookom a klavesnicou. Nejde tu poriadne V. Vyhodim ho on oknom. Jeden prispevok aby som pisal stvrthodinu bez chyby, tak to je uz moc. :evil:

...a na siedmy deň podvečer unudený stvoriteľ riekol: Buď TIPO !

A bol Fiat Tipo 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #6 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: číra optika
No ale když se koukneš na netu, tak třeba na VW nebo škodovky koupíš sadu zadních čirých světel za necelý 2000Kč ;) abych dal 5000Kř za čiré na tipo, tak to by musely být opravdu super krásný, takové ty celé bílé se mi nelíbí a tolik bych za ně fakt nedal :?

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #7 od zaba
Odpověděl zaba pro téma Re: číra optika
Taky se mi to zdá moc, to bych si raději dal tu práci a objednal bych si ty zadní čiré světla z brazílie, ty vycházejí asi na 2500 za sadu, což není moc. Záleží na tom, kolik by stála doprava do ČR, ale co jsem tak zjišťoval, tak by to mělo být asi kolem 2000, takže možná, kdyby nás bylo více, tak by se to vyplatilo :wink:

Fiat Tipo 1.4 i.e, r.v. 1991
Fiat Tipo 2.0 16v, r.v. 1991
Fiat Barchetta 1.8 16v, r.v. 1996

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #8 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: číra optika
rovno ti poviem co ti povedia v helle... produkcia svetiel na fiat tipo je pre nich nerentabilna.... zvaz si kolko ich bude stat vyroba foriem, homologizacia, uvedenie na trh a a za kolko sa im vynalozene peniaze vratia.... strata casu......

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #9 od eifel
Odpověděl eifel pro téma Re: číra optika

rovno ti poviem co ti povedia v helle... produkcia svetiel na fiat tipo je pre nich nerentabilna.... zvaz si kolko ich bude stat vyroba foriem, homologizacia, uvedenie na trh a a za kolko sa im vynalozene peniaze vratia.... strata casu......


V kazdej jednej takejto fabrike funguje vyojova dielna. O tych vsetkych veciach, ktore si tu spominal viem. Neviem ako bude nachylny riaditel na nejake kompromisy ohladom vyroby. Kvoli tomu som aj hodil tuto temu do placu, aby som vedel kolko svetiel by sa to tykalo. :)
Ako som cital starsie prispevky, tak by o tu optiku mal byt zaujem. :?

...a na siedmy deň podvečer unudený stvoriteľ riekol: Buď TIPO !

A bol Fiat Tipo 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #10 od eifel
Odpověděl eifel pro téma Re: číra optika

Taky se mi to zdá moc, to bych si raději dal tu práci a objednal bych si ty zadní čiré světla z brazílie, ty vycházejí asi na 2500 za sadu, což není moc. Záleží na tom, kolik by stála doprava do ČR, ale co jsem tak zjišťoval, tak by to mělo být asi kolem 2000, takže možná, kdyby nás bylo více, tak by se to vyplatilo :wink:


Vies dat stranku na tu brazilsku firmu ?

Este som rozmyslal, ze mozno najst v Cine nejaku firmu a dat to vyrobit tam. Co som pozeral vselijake veci su tam take lacne, ze sa nam ani nesniva. Problem je, ze doprava by stala omnoho viac ako samotny vyrobok.
Inak do tych svetiel s Brazilie by som siel. Kto dalsi ? :lol:

...a na siedmy deň podvečer unudený stvoriteľ riekol: Buď TIPO !

A bol Fiat Tipo 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #11 od mt-tuning
Odpověděl mt-tuning pro téma Re: číra optika
www.otoyedekparca.com/Ayrinti.php?urun=748
produto.mercadolivre.com.br/MLB-10270780...ante-fumecristal-_JM

tie z turecka sa daju objednat cez paypal.. mas to garantovane v pripade nejakych problemov mozes vymahat peniaze naspat... /to iste ako ebay, /

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #12 od zaba
Odpověděl zaba pro téma Re: číra optika
Já jsem to všechno zjišťoval z téhle stránky www.richardsom.com.br/ v přepočtu by pár světel vycházel na 1000Kč, což je skoro zadarmo a pokud by nás bylo více, tak si myslím, že by jsme byli schopni zaplatit i dopravu :wink:

Fiat Tipo 1.4 i.e, r.v. 1991
Fiat Tipo 2.0 16v, r.v. 1991
Fiat Barchetta 1.8 16v, r.v. 1996

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #13 od nuni
Odpověděl nuni pro téma Re: číra optika
Pokud Vám nejde o atestované světla a případné problémy s policajtama,tak tady je jeden tip na čirou optiku.Je to určitě nejlevnější varianta v současné době. www.bixenony.com/?module=gallery&content_id=73

tipo 1,6DOHC najeto 180000km
....a prece se toci!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #14 od eifel
Odpověděl eifel pro téma Re: číra optika

Já jsem to všechno zjišťoval z téhle stránky www.richardsom.com.br/ v přepočtu by pár světel vycházel na 1000Kč, což je skoro zadarmo a pokud by nás bylo více, tak si myslím, že by jsme byli schopni zaplatit i dopravu :wink:


Tak to by nebolo zle za tu cenu. Teraz len otazka, kto by do toho siel ? :wink:

Co sa tyka tej Brazilie, musel by o v Portugalcine niekto dohodnut. Ak by to bolo s Turecka, kamaratka ma muza Turka. Vedel by mi s tym pomoct. Ale tie Brazilske sa mi pacia viac. Tolko k zadnym.

Vie niekto aj o prednych 93 a vyssie ??? Zadne by mali pasovat na vsetky od 88-95.

...a na siedmy deň podvečer unudený stvoriteľ riekol: Buď TIPO !

A bol Fiat Tipo 8)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #15 od zaba
Odpověděl zaba pro téma Re: číra optika

Pokud Vám nejde o atestované světla a případné problémy s policajtama,tak tady je jeden tip na čirou optiku.Je to určitě nejlevnější varianta v současné době. www.bixenony.com/?module=gallery&content_id=73

Na tohle jsem se už taky ptal, vybrousí ti sklo světel do čira a do paraboly ti namontují bixenonovou čočku, ale zrovná levná záležitost to není, broušní stojí od 3000 za jedno sklo, takze to mas 6000 obe skla a ještě tu bixenonovou čočku, takže to vyjde tak na 9000 a to se mi nechce dávat za nehomologované světla, já už přední čirou optiku neřeším, prostě k tipu už mi přirostly originál světla. A jinak do těch brazilských bych šel taky, ty bílé turecké se mi moc nelíbí.

Fiat Tipo 1.4 i.e, r.v. 1991
Fiat Tipo 2.0 16v, r.v. 1991
Fiat Barchetta 1.8 16v, r.v. 1996

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.526 sekund
Powered by Kunena fórum