Nový web pro tento klub!

Více
13 roků 5 měsíců zpět #16 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Nový web pro tento klub!
rád bych to dal na tento puvodni, s maxem jednam, zda prenecha domenu ke sprave... hostovat tento web ale uz nadale nechci u gringo hostingu, neb jak vidite nezabranili vniku virove nakazy a tim jsou u me nedostatecne zabezpeceny a cekat kdy se to stane znovu opravdu nechci... a navic ta sviznost

Takze minimalne hosting bych rad jinde...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #17 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: Nový web pro tento klub!
Mně to na Mozille jede normálně.

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #18 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Nový web pro tento klub!
me to povidej, me take, ostatnim ne, nevim v cem je problem

a jestli myslis, ze chci menit web jen kvuli rychlosti to rozhodne ne

Chybi tu spousta veci, mezi jinymi hlavne funkcni galerie, ktera si myslim trochu vice ukazala, ze lide, kteri temito auty jezdi se o ne take dokazou postarat. Také by to chtělo trochu změnu.

A pokud si nekdo z vas mysli, ze se na tom chci obohatit, tak jej zklamu. Cely web udelam gratis, ale externi sluzby hradit sam nemohu.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #19 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: Nový web pro tento klub!
taky mám Mozillu Firefoxa, rychlost nějakých obyčejných 10Mb/s, někdy to načte rychleji, že jenom kouknu co v telce a někdy si stihnu pomalu i odskočit...
jinak souhlasím raději se stávajícími stránkami, člověk si už zvykl, než cokoliv nového zakládat, ono by se to sice proředilo o ty členy co tady nejsou aktivní, ale ta hrstka aktivních co už maj beztak jiné auta než tipo-tempru by klidně těch pár kaček snad dala..
jinak pokud mám tušení, tak na jiných klubech jsou členy i takoví lidé, kteří prodávají nd na živnost a takoví i ze svojí reklamou na klubu by určitě ty stránky dali do nákladů...
jen se zeptat, líná huba - holé neštěstí
:D

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #20 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Nový web pro tento klub!
hmm, jenže reklamu ti nikdo neda, pokud nema zaruku, ze se mu to vyplati, to plati i o navratnosti investice.

Ale hadat se nebudu, vec nazoru. Stejne jako to, ze tu veci pouze navrhuji, ocekaval jsem oboje reakce. jinak to neresim

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #21 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: Nový web pro tento klub!
já měl na mysli takovou reklamu, jako že na svoji prodejnu dílů, a peníze na vedení tohoto fóra hodí do svých nákladů jako sponzorsví jako odpis z daňového základu.. protože když to bude sponzorovat, proč by si sám sobě nedal reklamu grátis.. teda pokud hovořímě o tisícovce kč za rok..

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #22 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: web

nějak tomu nerozumím . proč dělat nový web? když už bych měl přispívat na provoz, tak proč to nedávat na tento stávající a fungující :?:


Protože max-el už se o něj nechce / nemá čas starat a celá struktura webu je zastaralá. Ovšem bez přenosu stávajícího fóra je to skutečně ošemetná věc, jelikož jsou v něm za ta léta tuny užitečných věcí, které by byly ztraceny. Sice fórum jede na trochu předpotopním phpBB2, ale na druhou stranu já na něm svoje fórum pro staré škodovky provozuju taky.

Jinak doména by měla být zaplacená do 20. 9. 2011. Hosting nevím.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
  • Autor tématu
13 roků 5 měsíců zpět #23 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Nový web pro tento klub!
Předseda napsal:
Ovšem bez přenosu stávajícího fóra je to skutečně ošemetná věc, jelikož jsou v něm za ta léta tuny užitečných věcí, které by byly ztraceny.

A to by byla věčná škoda.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #24 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Nový web pro tento klub!
pánové, přenos stávajícího fóra je zajímavá věc, ovšem pokud zvolím jiný redakční systém, což mám v úmyslu, je na pamětnou, vytvořit návody na nejběžnější závady a řešení, tudíž zkopírovat a napsat výsledné řešení do nových článků. To by samozřejmě dalo dost práce. Ale díky tomu by ubyla tuna příspěvků, které se tématu netýkají nebo neřeší stávající věc.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #25 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Nový web pro tento klub!
tímto potvrzuji příspěvek člena Sendador 300kč na založení nového webu...

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #26 od Předseda

pánové, přenos stávajícího fóra je zajímavá věc, ovšem pokud zvolím jiný redakční systém, což mám v úmyslu, je na pamětnou, vytvořit návody na nejběžnější závady a řešení, tudíž zkopírovat a napsat výsledné řešení do nových článků. To by samozřejmě dalo dost práce. Ale díky tomu by ubyla tuna příspěvků, které se tématu netýkají nebo neřeší stávající věc.


Při vší úctě: to sám nezvládneš. Resp. si těžko předsatvuju otravnější práci než procházení tisíců příspěvků z fóra a sumírování do nějakých smysluplných článků.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #27 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Nový web pro tento klub!
tak jasně, práce by to byla veliká, ovšem ber to tak, je tady tuna příspěvků na stejné téma, tuna témat které jsou o stejné věci, tuna věcí, kam už nikdo nic nepíše a stejně se znovu ptají co a jak...

Proč tedy nezaložit čisté forum, základní věci uveřejnit v sekci návody a ostatní se lidé mohou znovu ptát. Případně může být k dispozici staré forum ale jen pro čtení, nikoliv pro zápis.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 5 měsíců zpět #28 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Nový web pro tento klub!
potvrzuji přijetí platby 300Kč od uživatele User_69 na nový web

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 4 měsíců zpět #29 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Nový web pro tento klub!
takže suma sumárum, eviduji minimální zájem o nový web, tudíž je mě to líto, ale předesílám, že nový web nevznikne. Tento ať skončí a potom už bude jistojistě konec všeho. Pokud se nesejde více prostředků, vložené příspěvky do měsíce zašlu zpět.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

13 roků 4 měsíců zpět #30 od Anonymní
bohužel poslední kapka tohoto klubu je asi ta rychlost ,ti co jsem chodili tak je to odradilo,už se ani nepřihlašuju protože ta rychlost je šílená
a to mám mozilu ,je mi to líto protože jsem tu ztrávil pěkné léta a dost jsem se naučil
škoda toho klubu přece jenom jsem zde potkal spoustu dobrých lidiček a svoji současnou přítelkyni :wink: se kterou máme měsíční holčičku
:cry: :cry:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.534 sekund
Powered by Kunena fórum