Nový web pro tento klub!

Více
13 roků 4 měsíců zpět #31 od BlackJack
Nemá smysl zakládat další identické fórum. Už teď je nás zde jak šafránu a nový web by nás tak akorát rozdělil. Kdyby tenhle web zanikl úplně, pak by to snad mělo smysl, jinak ne. Buď to teda doklepem na tomhle fóru nebo se založí nové a budeme doufat, že se ujme. Já v tomhle detailu nemám ale svůj vlastní názor a čekám, jak to dopadne.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

13 roků 3 měsíců zpět #32 od Anonymní
jako ja bych radeji aby dal jelo toto, tak abych nasel v historii reseni problemu, novy cisty web je dnes dle me uz skoro zbytecny, da se obsah soucasneho nejak stahnout is daty pro offline provoz?

ted mam nejaky problemy s Tipkem ale resit to tu prï tom kdyz se jedna stranka nacita v radu minut je o nicem :(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
  • Autor tématu
13 roků 3 měsíců zpět #33 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Nový web pro tento klub!
Řešil jsem podobný problém doma. pomaly se mi načítali i jiné stránky, až mi to hlásilo, že server nebyl nalezen. Problém byl v tom, že někdo si ve vchodu koupil router a blbě ho zapojil.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #34 od Skyline
Odpověděl Skyline pro téma Re: Nový web pro tento klub!
mě též vše načítá rychle :)

Fiat Tipo 1.8 swap 2.0 16v Turbo, 3dv., bílé - ve výstavbě
Fiat Tipo 1.4, 3dv., černé
Fiat 500 BlackJack 1.4 100HP
Alfa Romeo 156 sw 2.4 10v 110kw
bejvalé:
Fiat Tipo 5dv. 1.4, 1.6, 2.0 8v, 2.0 16v
Fiat Tipo 3dv. 1.4, 1.6

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #35 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Nový web pro tento klub!
ahoj všichni,
mě se web taktéž načítá pomalu (linux/firefox). Včera mi o tomto problému psal JiFi. Pročistil jsem databázi od "zbytečností", ale nějak to tomu nepomohlo.

Migrace na nový redakční systém je určitě nutností, tento nemá podporu a stává se nevyhovujícím. (to že se sem dostal vir ale nebyla chyba redakčního systému, ani hostingu, ale mého počítače...)

Přenos dat z fóra? Pochybuji :( databáze má více jak 50MB Jakým způsobem se dobrat důležitých informací nevím. Snad jen zkusit vyfiltrovat témata podle velikosti. Ale pochybuji, že to bude smysluplné

Už jste někdo začal přepisovat fórum do srozumitelných článků? :)

Začal jsem pracovat na změně (už podruhé), tak snad to teď už dotáhnu do konce. Uvidíme, jestli fiattipo.net postavíme opět na nohy (moc Vás tu nezůstalo)

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #36 od majster
Odpověděl majster pro téma Re: Nový web pro tento klub!
ze je tu uz malo ludi je dosledok toho ze je strasne pomala komunikacia, po kliku trva aj minutu kym sa nieco deje, na to nemam cas ani ja, pricinu nepoznam, vyriesit to nedokazem, takze zbohom forum.
kto by ma potreboval najde ma na mareaforu.
prajem hodne krasnych km s nasimi milackami fiatmi.

zapečeny fiaťak
marea 1.9 JTD 77/105
tipo 1.9 TDS 66/90-predane-s lutostou spominam
favo-lpg
favo-be - zosrotovane

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #37 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Nový web pro tento klub!
Jéé, čau Maxi, jsem rád, že žiješ a že jsi se ozval :)
byl bych skutečně velmi rád, kdyby se forum zase oživilo ;) skutečně to tu umřelo jen kvůli tomu čekání, než se načtou stránky, jinak to fungovalo docela normálně.

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #38 od skypan
Odpověděl skypan pro téma Re: Nový web pro tento klub!
zcela svámi souhlasím,také sem už chodím zřídka-kdy,páč hl.příčina je opravdu pomalu(kolem minuty,minuty a púl)načítání stránek a po sléze stále se opakující otázky na dávno již zodpovězené poruchy či opravy kolem motorů a vl.celého auta,jenom hledat a přečíst si starší články,případně po té napsat příčinu.,takže i já již nemám na co odpovídat a reagovat,páč mě to stále dokola nebaví.nic méně pokud mám více volného času tak se tady oběvím :wink:
Zdravím Maxe,21.prosince sem jel přez Stod do nějaké vesnice před Domažlicemi pro snánkaře umřel jim tam R.Trafic odvést děcka dom,ale projížděl sem tam tudy okolo 1:30 min ráno a to je nesmysl otravovat :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • jumbo
  • Autor tématu
13 roků 3 měsíců zpět #39 od jumbo
Odpověděl jumbo pro téma Re: Nový web pro tento klub!
Tá pomalá rychlost mne taky štve, ale chodím sem pořád. :lol:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 3 měsíců zpět #40 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Nový web pro tento klub!
zdravím těch pár co tu vydrželi :D
jelikož je zima, tak mám víc času sedět u kompu. Aktuální stav je ten, že se mi téměř povedlo zařídit přenesení dat do nového fóra. Z toho vyplývá několik změn (které měli přijít tak před 2 lety). Přejdu na úplně jiný redakční systém, bude jiné fórum, galerie, možná že i chat. Jen aby to tu měl kdo využívat :D
Další změna bude, že odejdu ze stávajícího hostingu na vlastní server. Tuto změnu budu v nejbližších dnech vyjednávat.

Kdysi dávno když jste v google dali hledat slovo Fiat, byli jsme asi na tretim miste. Dnes první místa obsadili oficiální stránky Fiatu. Rozhodl jsem se, že to tak nenechám a klub dostanu na první místo...


brzy se zas ozvu :twisted:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 2 měsíců zpět #41 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Nový web pro tento klub!
A je to tady, několik testů se podařilo, a tak můžu tyto stránky přesunout na nový redakční systém. Proběhne tedy uzamknutí diskuzního fóra a uživatelské části. Následně proběhne převedení databáze pro použití v novém redakčním systému. Plánovaná délka vypnutí fóra bude zhruba týden.

Držte mi palce...

ať to nezlikviduju úplně

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 2 měsíců zpět #42 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Nový web pro tento klub!
Tak a je hotovo, sice se hned na začátek objevilo několik problémů, ale snad ty největší co nejrychleji vychytám. V současné době je pro mě nejdůležitější, že zůstalo fórum a snad je v něm všechno správně.

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 2 měsíců zpět #43 od rs
Odpověděl rs pro téma Re: Nový web pro tento klub!
No to cumim.
Hezky pocin Tome

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 2 měsíců zpět #44 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: Nový web pro tento klub!

rs napsal: No to cumim.
Hezky pocin Tome


díky, hlavně ta rychlost :laugh:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
13 roků 2 měsíců zpět #45 od rs
Odpověděl rs pro téma Re: Nový web pro tento klub!
Nekdo musi mit nad tebou dozor ne?

Quod licet Jovi,non licet bovi.
Persona non grata.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.528 sekund
Powered by Kunena fórum