Kniha jak na to o5 funkční

17 roků 9 měsíců zpět #1 od Anonymní
Omlouvám se ale smázli mi ji z webu aniž by mi dlai vědět proto jsem ji šoupl jinam http://rapidshare.de/files/25435977/Jak_na_to.pdf.html tak sosejte

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #2 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Jednicka
Si jednicka parada uz to mam stiahnute je to super... Ked sa nahodou niekedy stretneme na zraze mas dve piva u mna ked budes chciet aj litrove :D Super super ... :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 9 měsíců zpět #3 od IceTipo

Omlouvám se ale smázli mi ji z webu aniž by mi dlai vědět proto jsem ji šoupl jinam http://rapidshare.de/files/25435977/Jak_na_to.pdf.html tak sosejte

promin ale nejak to tam nemohu najit mluvi to na mne anglicky a je tam nejaka tabulka s hackami

2.0 ie V 83Kw cca 120Hp
Ice Tipo RamuS Tuning Club - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • TripleX
17 roků 9 měsíců zpět #4 od TripleX
Odpověděl TripleX pro téma Re: Kniha jak na to o5 funkční

Omlouvám se ale smázli mi ji z webu aniž by mi dlai vědět proto jsem ji šoupl jinam http://rapidshare.de/files/25435977/Jak_na_to.pdf.html tak sosejte

promin ale nejak to tam nemohu najit mluvi to na mne anglicky a je tam nejaka tabulka s hackami


Klikni tam ze to chces stiahnut ako FREE

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 8 měsíců zpět #5 od Slanecek
Skvele, DIKY!!! Z. :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #6 od TomiKormidelnik
!UZASNY!

diky mockrat i u me na tebe ceka jedno pivo.. :-D velka pochvala... dik

Fiat Tipo 1.4 i.e. DGT .. vymazlený.. :-D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #7 od Zemca
Odpověděl Zemca pro téma Re: Kniha jak na to o5 funkční
BOMBA, tak to je opravdu k nezaplacení...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 6 měsíců zpět #8 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma jak na to Tempra
Ahoj .Mám empru 1,6 i.e a sháním tu knihu.Prosím moc nejde to stáhnout (asi moc lidí,nebo forma připojení).Prosím je-li to možné poslat Jak na to Tempra.pdf na mejl bababek@atlas.cz.Díky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 6 měsíců zpět #9 od Anonymní
Nějakým pro mě záhadným způsobem se to podařilo dostat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 5 měsíců zpět #10 od Anonymní
Odpověděl Anonymní pro téma Jak na to???
Ahojte,
Chcel by som si stiahnut ten manual: JAK NA TO... ale sa mi to z tej stranky nedari, pyta si to stale nejake heslo. Poradi mi niekto???

Ďakujem, Juro.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #11 od paldous
ani mne to volako nejde

Fiat Tipo 1.7D, r.v.:1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #12 od ntmp
Odpověděl ntmp pro téma Re: Kniha jak na to o5 funkční
Uz to mam sice stazene delsi dobu jeste z minuleho mirroru (diky moc za upload) ale napisu strucny navod jak to dostat z toho rapidsharu.

Po kliknuti na link, se vam objevi dve tabulky, jedna je pro premium uzivatele(vlevo) a druha pro obyc. lidi(FREE). Kdyz kliknete na to tlacitko FREE tak vas to hodi na obrazovku plnou reklam a dalsich blbosti, dulezity je jen ten ciselny odpocet uprostred. (nejakych 90 sekund) Nezbyva vam nic jineho nez pockat az dojde odpocet na 0. Jakmile se to stane tak se vam ve spodni casti objevi nekolik moznosti z jake jejich patere to chcete stahnout. (vetsinou sou tam dve na vyber - je to uplne jedno kterou vyberete) Jakmile si jendu vyberete tak pod tim se vam objevi maly obrazek a v nem je kod (vetsinou 3 pismena). Tyto pismena(cisla) opiste do male kolonky pod(vedle) obrazkem, no a nakonec uz jen kliknete na tlacitko download.

Co se vam muze stat - kdyz mate nekdo pomalejsi pripojeni, tak se vam muze stat to ze se vam ten overovaci kod nezobrazi a vy nebudete schopni soubor stahnout. Takze vam nezbyde nez to skusit znovu, jenze rapid ma jeden hacek - FREE uzivatele muzou stahnout jen jeden soubor za hodinu. A pokud se vam tam nezobrazil kod, dalsi sanci mate az za hodinu.

Navod sem psal z pameti, proto muze byt umisteni prvku(policko pro kod, obrazek s kodem) malicko odlisne od toho jak sem zde popsal.

FIAT TIPO 1.4 i.e.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #13 od paldous
super,vdaka,uz sa mi to podarilo vcera vecer ztiahnut....

Fiat Tipo 1.7D, r.v.:1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

17 roků 5 měsíců zpět #14 od Anonymní
Velmi pekne dakujem aj ja, uz to mam.

Juro.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 5 měsíců zpět #15 od Augustin
2ntmp: Napsals to dobre ( i popameti, mas ji dobrou :wink: )
Uz to mam taky stazene (5minut :lol: )

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.494 sekund
Powered by Kunena fórum