Zadejte své požadavky na novou část stránek!

Více
16 roků 6 měsíců zpět #16 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma služby
no taky si myslím že specifikovat zabezpečení a audio není ono. zase asi jen slušné a super, nebo nějak tak. ty časté závady určitě jo, bude se vědět čím se začít zabývat ještě než se to pokazí, ještě možná zkušenosti s opravami vlastní silou, a o jaké opravy se jednalo

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #17 od mt-tuning
ohladne motoru by som bral este ci je upraveny alebo seria, ak upraveny priblizny rozsah uprav...

mt-tuning
fiat tipo 2.0 16v
vw passat 1.8t 20v sport
skoda 110r

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #18 od Max-el
no hezky, takže to máme:

tuning lepsi rozcleneni
palivo benzín / nafta / LPG / jakou zkratku má zemní ply? / experimentální paliva jako fritovací olej, vodíkový pohon, elektromobil
renovace uplna a castecna
opravovane dily zde bude potřeba vytvořit seznam dílů, jinak nepůjde dělat statistika

snad jsem na nic co jste psali nezapoměl

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #19 od BlackJack

jakou zkratku má zemní plyn?

měl by to být CNG

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #20 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma služby
myslím že elektro a vodíkový pohon můžeš vyškrtnout :lol: , tak dalece tady nikdo asi nepokročil. jedině tak nitro

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #21 od Max-el
co Ty víš, já jsem jednou pročítal nějakou diskuzi o vodíkovém pohonu. Celá diskuze byla značně na úrovni, vetšinou se odkazovali na vědecké časopisy a hýřily odbornými výrazy. Jeden psal že si vodík vyrábí elektrolýzou doma a že je to ok. Přidal hned pár tipů pro bezpečnost a popsal jak z vodíkové energie živý rodinný dům.

Tak proč by ho nedal do Tipa :lol:

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #22 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma služby
sice to tu nepatří ale můžeš prosím, jestli najdeš ten odkaz, hodit ho sem. upřímně mě to zajímá, spíš kvůli tomu vytápění. ale jaksi si nedokážu představit tu aparaturu na výrobu. nevím jestli to nebyla nějaká ptákovina. určitě to nebude tak jednoduché jak o vypadá .něco jsem o vodíku našel na netu a použití v domácnosti je nemožné díky obrovským nákladům(takže to že s tím někdo doma topí je nejspíš blábol), a zatím probíhá jen výzkum na islandu.jinak omlouvám se za oddklon od původního tématu

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #23 od SKV

Ohledně zabezpečení by bylo v úvahu jen pro plnohodnotné členy.

prave som nad tym rozmyslal. radsej toto vynechame kvoli zneuzitiu informacii nekalymi zivlami...

Přesně tak, toho by mohl někdo nenechavý využít!

Tipo 1,4 iE, najeto
235 000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #24 od jirkaR
bourný 1,2,3 a více - nebourané :lol: :lol:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #25 od stiglitz
Takže kdykoliv na autě něco udělám, budu to tu muset "papírově" vykázat? Jo a jak mám napsat co mám za motor když to sám nevím?

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #26 od martas

jakou zkratku má zemní plyn?

měl by to být CNG

ne plyn ma zkratku lpg

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #27 od Max-el
bouráno kolikrát
předchozí majitelé 0 / 1 / 2 / ....


2Stiglitz: nebudeš muset nic vykazovat :lol: stejně když budeš už třeba 3. majitel, tak nebudeš vědět co na tom před Tebou lidi udělali. Spíš tam jde o nějakou hrubou statistiku. To že nevíš co máš za motor je divný, ne? Mě třeba při nákupu náhradních dílů taky tvrdí že 77kW z 94 se nedělal, že je to 76kW a výroba byla ukončena 93. Prostě to tak mam :D

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #28 od martas
[
druh vozu: TIPO / TEMPRA -souhlasim
typ karosérie: 3dv. / 5dv. / sedan / kombi-souhlasim
rok výroby: 19xx-souhlasim
rok, od kdy vůz vlastníte: xxxx-souhlasim
typové označení motoru: např. 835C2.000 - díky tomuto číslu se ostatní informace jako /obsah, výkon, točivý moment, typ vstřikování, .../ vyplní automaticky-souhlasim
barva vozu: seznam barev-souhlasim
velikost kol: seznam rozměrů muže byt
velikost pneumatik: seznam rozměrů -myslim zbytecne
stav vozu: jako nový / zachovalý / na rozpadnutí - prosím o doplnění seznamu vhodnými výrazy-to nevim kazdy ma ten pohled jiny myslim ze to nebude objektivni
po celkové renovaci jsou tyto části: motor / brzdový okruh / díly řízení / interiér / antikorozní ochrana / lak-muze byt
garážováno: ano / ne-souhlasim
tuning: ano / ne-souhlasim
klimatizace: ano / ne-souhlasim
majitel/ka: muž / žena-muze byt ale nejni to jedno?? :lol:

Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #29 od martas

Max-el napsal: bouráno kolikrát-souhlasim
předchozí majitelé 0 / 1 / 2 / ....-myslim ze je to zbytecne kolikrat to ani nelze zjistit nekdo to priveze z venku a postavi na cistopis takze je prvni ale nejni to pravda


Čagos,Marťas TTipo 1.9 TD už nejni, teď Bravo 1.9 JTD ale TTipo je v mem srdci,
Zkratka FIAT je FIAT

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 6 měsíců zpět #30 od Max-el
Odpověděl Max-el pro téma Re: služby

sice to tu nepatří ale můžeš prosím, jestli najdeš ten odkaz, hodit ho sem. upřímně mě to zajímá, spíš kvůli tomu vytápění. ale jaksi si nedokážu představit tu aparaturu na výrobu. nevím jestli to nebyla nějaká ptákovina. určitě to nebude tak jednoduché jak o vypadá .něco jsem o vodíku našel na netu a použití v domácnosti je nemožné díky obrovským nákladům(takže to že s tím někdo doma topí je nejspíš blábol), a zatím probíhá jen výzkum na islandu.jinak omlouvám se za oddklon od původního tématu


v pohodě, až to dořešíme, tak to odmáznu :D

já si tu adresu nikam neukládal, je to takový že něco hledáš a náhodou narazíš na zajímavej článek, nebo diskuzi, tak si to přečteš a jdeš dál. Bylo to minimálně 3/4 roku zpět. Možná, že tim celej barák neživil, to sem možná přehnal. Přesně si to nepamatuju, ale buď na tom vařil, nebo i ohříval užitkovou vodu

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.519 sekund
Powered by Kunena fórum