Zadejte své požadavky na novou část stránek!

Více
16 roků 5 měsíců zpět #31 od Max-el

předchozí majitelé 0 / 1 / 2 / ....-myslim ze je to zbytecne kolikrat to ani nelze zjistit nekdo to priveze z venku a postavi na cistopis takze je prvni ale nejni to pravda


to je pravda, já jsem v českým techničáku první majitel a v tom německým nevim kolik jich bylo

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #32 od stiglitz
Motor...

Ve velkém TP je tohle - typ -159 A 3.000, výkon 55kW. K tomu jen tolik že motor 159 A 3.000 o tomto výkonu neexistuje. Alespoň podle chytré knihy a podle toho co jsem sehnal.
Auto je vyrobeno v Březnu 1993.
Chytrá kniha říká že motor 159 A 3.046 se vyráběl od Září 89 do Srpna 92. Motor 835C1.000 se vyráběl od Května 1993. Může to znamenat - za prvé - že Fiat měl na skladě hafl motorů 159 a překlenul díru než naběhla výroba motorů 835, nebo - za druhé - že se v tomto mezidobí nevyráběly žádné vozy s obsahem 1.6, nebo - za třetí - že existuje nějaký mezityp.
Všechny díly co objednávám, objednávám pro motor 835 a všechny pasují. Nikdo mi nebyl schopen poradit a ve fiatu mi tvrdí podle čísla karoserie že mám motor 835C1.000. Na evidenční kontrole když jsem auto koupil jsem nic neříkal abych nedopadl jako švára kterýmu chtěli auto smést ze silnice a kterej to vyřešil až když musel za nemalej peníz přijet technik přímo z Forda, kterej mu dal nějakej papír že tenhle motor Ford skutečně vyráběl. V mým případě ne tý evidenčce poznali kulový, dali mi papír a tím to bylo vyřešený. Radši jsem na sebe neupozorňoval! :roll: navíc mi tvrdil minulej majitel že auto bylo koupený v Německu, to chápu, protože je v plný výbavě kromě klimy, a že jich jezdí po světě jen dvacet. Když jsem kupoval vzduchovej filtr tak ho sehnali ale na počtvrtý a kroutili hlavou, prej jsem byl teprve druhej v republice, bral jsem ho v Badosu. 8O 8O 8O

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #33 od Max-el
tak jsem teď našel tohle:

1.6 i.e. ( 160.A1,160.EC,160.EB ) - 1.6 r.v. 1992 - 1995 - 55 kW

takže taky nevím, je to divný a to jsem si myslel, že mam poměrně kvalitní zdroj informací

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #34 od stiglitz
No, vidíš a pak mi pověz co tam bych tam měl napsat. Ach jo...

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #35 od BlackJack

jakou zkratku má zemní plyn?

měl by to být CNG

ne plyn ma zkratku lpg

Compressed Natural Gas
Mám za to, že v tom nějaký rozdíl bude. Překvapivě na to jezdí snad jen FIAT a OPEL. Nestudoval jsem rozdíly, mezi LPG a CNG.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #36 od michalkulistak
Odpověděl michalkulistak pro téma služby
jak to tak čtu, tak mi to nedalo a nahlédl jsem do techničáků( mám 2x tipo 1,7d, 1989) a jedno má typ motoru 14984.000 a je tam i výr. číslo. druhé typ 149 B4.000 avýr. číslo tam pro jistotu není. tak jsem z toho jelen ](*,)

fiat tipo 1,7DGT 1989, už jen ve vzpomínkách
FIAT PUNTO II 1.8 16V HGT 96kW, 3 dveř,klima a plno dalších vymožeností. azurový démon 8-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #37 od simir
Oni na evidenci jsou přeci jen kancelářský typy, já mám 3 TP od Tipa, všechny motor 149C2046/66kW a v každým je napsán jiný objem (1574,1585,1595) a jiný výkon a přitom jsou 100% identický. Taky mám v jednom TP přívěs 1100kg, což je víc jak hmotnost vozu (myslím, že má být max. 80%). Jak jeden známej říkal, kdysi mu za pár korun napsali na tunový auto přívěs kolem 2t a mohl vesele tahat auta z ciziny

Fiat Tipo 1.6 DOHC (149C2046)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #38 od Dresik

jakou zkratku má zemní plyn?

měl by to být CNG

ne plyn ma zkratku lpg

Compressed Natural Gas
Mám za to, že v tom nějaký rozdíl bude. Překvapivě na to jezdí snad jen FIAT a OPEL. Nestudoval jsem rozdíly, mezi LPG a CNG.


Zemní plyn má zkratku CNG. A propan-butan LPG. CNG je narozdíl od LPG lehčí než vzduch a pokud uniká, rychle se zředí a rozptyluje. Proto by neměl platit třeba zákaz vjezdu CNG do podzemních garážích jako u LPG.
CNG nabízeli/nabízejí třeba Citroen (C3, Berlingo), Fiat (panda, Doblo, Multipla, Panda, Punto Van,..) a pak třeba Opel, VW a bude prý i Ducato.

Jinak se omlouvám za OT. :)

K návrhům...dobré, opravdu...chválím. A bude třeba nějaká kolonka pro NETipa a NETempry? Tipo sice mám, ale povětšinu času se věnuji Lanciím. :wink:

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #39 od stiglitz
Podle údajů ve velkém TP, podle motoru kterej tam mám psanej bych tam měl mít Jetronic a mám Motronic, což odpovídá 835C1.000. Jetronic bych tam podle toho měl mít v případě že auto by mělo automatickou špajzku, ta je ale manuální.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #40 od Max-el
OT nevadí, taky to můžu pak smazat :D a jak je to s čerpačkama na CNG? podle mě jich moc zatím neni. V Liberci jsem viděl busy MHD na CNG, pokud se teda nepletu.

Tak to můžem udělat tak, že podle těch údajů z techničáku vypíšem "přesný" informace o motorech u uděláme komplet seznam motorizací. To se asi budem divit kolik jich bude, jak to tak tady čtu :lol:

taže ještě někdo nějakej nápad?

majitel/ka: muž / žena-muze byt ale nejni to jedno?? :lol:

no, této informace by se dalo dále využít. Vezmi si, že jakákoliv technika nepočítá s ženským rodem. Všechny oslovení jsou v rodě mužském. Viz třeba seznam uživatelů. Feministky křičí: "já jsem uživatelka" :D co když přijde žaloba, že diskriminujem slabší pohlaví :lol: Ne teď už vážně, je to na přání v prvním dotazu. Ale po pravdě řečeno dalo by se to k rozlišení rodů použít.

Fiat Tipo 1.8 GTI 3 dveře r.v.12/94
Fiat Stilo 1.9 JTD Multi Wagon r.v.12/05

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #41 od Dave_Pv

OT nevadí, taky to můžu pak smazat :D a jak je to s čerpačkama na CNG? podle mě jich moc zatím neni. V Liberci jsem viděl busy MHD na CNG, pokud se teda nepletu.



Co vím, tak CNG pump je v ČR 14. Vím o Liberci, Prostějově. Víc Nic.


Jinak zpět k tématu. Co když já třeba TIPO vůbec nemám, neměl jsem a ani mít nebudu? :lol:

Peugeot 206 GTI
Alfa romeo 146 1,9TD
Audi coupé quattro 2,3 20v
Fiat uno 45 fire

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #42 od Dresik
To je tak trochu i ten můj případ..Tipo Odpočívá na dokladech ze SRn na zahradě:)
Jinak mám jiné povozy...

Jo ty cng pumpy jsou zatím problém. Rozšiřuje to Transgas a rohodně s tím nechvátá, ale májí nějaké výhledy, tak snad brzo..Ikdyž mě se to stejně netýká..

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #43 od michal_tipar
cng čepovací zařízení přece můžeš mít i doma. Viděl jsem o tom zajímavý článek na netu tuším, je to nějaká "pomalá" metoda, že se to píchne večer po příjezdu na domácí stojánek a do rána je plná nádrž a hurá na cesty. Ty pumpy "veřejné" jsou rychlé asi něco jako lpg. Po přečtení toho článku jsem po tom chvilku pátral je to zajímavá varianta, jen trochu drahá přestavba proti lpg. Navíc máme doma všechno na elektriku, takže je to pro mě jen zajímavost...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #44 od libenak
Na zprovoznění informačního formuláře se těším, žádná z uvedených informací mi nebude činit problém se zveřejněním a už mě ani nenapadá, čím by se to dalo více rozšířit...

..možná snad jen, zda-li bylo auto původně koupeno v ČR, nebo je dovezeno z jiné země (případně odkud)

:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #45 od Dresik
K tomu CNG, tak plynárenské společnosti se zavázali, že postaví do roku 2020 100 plnících stanic...což moc není...optimální je pro ČR 300. Teď jich funguje 16.

AR 156 1.9 JTDm
Lancia Lybra SW 1.9 JTD
Lancia Delta HPE HF Turbo
Piaggio NRG Salit Sport
www.lanciaklub.cz
eSHOP-vybavení dílen, nářadí,nástroje.Pište co potřebujete:)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.580 sekund
Powered by Kunena fórum