Klubova samolepka na SPZ

Více
15 roků 6 měsíců zpět #61 od drto
Odpověděl drto pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ
myslim ze ta trikolora je asi najlepsi napad a bude sa to asi naozaj hodit ku kazdej farbe auta. takze ja som za tu trikoloru :D

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #62 od zaba
Odpověděl zaba pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ
Ja jsem taky za trikoloru.

Fiat Tipo 1.4 i.e, r.v. 1991
Fiat Tipo 2.0 16v, r.v. 1991
Fiat Barchetta 1.8 16v, r.v. 1996

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #63 od zula
Odpověděl zula pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ
docela zajímavý nápad

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #64 od Majkl
Odpověděl Majkl pro téma Trikolora
Ja jsem taky pro trikoloru, zadne reflexni veci bych dal neresil. Jsem pro co nejjednodussi reseni. Proste nechat to vyrobit a nic uz na to nelepit. :idea:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #65 od vvoky182
Odpověděl vvoky182 pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ
Asi bych to zvládl vyrobit všem, ale dokážu to nalepit jen na ten širší okraj pod spz na ty uzoučký okolo ta folie nebude držet prostě tak jak je to na té fotce

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #66 od Wolf1888
Odpověděl Wolf1888 pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ

Asi bych to zvládl vyrobit všem, ale dokážu to nalepit jen na ten širší okraj pod spz na ty uzoučký okolo ta folie nebude držet prostě tak jak je to na té fotce

Skor by bolo lepsie streknut to niakou farbou na plast, a bolo by to ok...

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #67 od vvoky182
Odpověděl vvoky182 pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ

Asi bych to zvládl vyrobit všem, ale dokážu to nalepit jen na ten širší okraj pod spz na ty uzoučký okolo ta folie nebude držet prostě tak jak je to na té fotce

Skor by bolo lepsie streknut to niakou farbou na plast, a bolo by to ok...


Jo možná jo, ale to jsem nikdy nedělal a možná bych řekl, že ta folie vydrží víc, ale jak říkám nemám s barvou zkušenosti a taky jak by bílá překryla tu černou podložku?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #68 od zula
Odpověděl zula pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ
možná je to blbost,ale co kdyby až se domluvíme na barvě-si to vyrobíme každý zvlášt,není problém zajít do firmy,kde dělají polepy a požádat je o zbytky samolepek

Live to ride
Tipo 1,6dohc 66kw,dgt-bývalý mazel
Brava 1,6 16v

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #69 od Předseda
Odpověděl Předseda pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ
Určitě. Jen je nutné vymyslet jak PŘESNĚ to má vypadat, dát sem obrázek a každý si to může vyrobit sám.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #70 od Wolf1888
Odpověděl Wolf1888 pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ
Mam este jeden napad, su aj nalepky co sa pouzivaju na vyrobu dopravcneho znacenia, a tie su aj reflexne, a mozno by som aj doma niake nasiel, skusim pohladat a pripadne z toho to spravit... co vy na to?

:arrow: Fiat Tipo 1.7D, 42kW/57k, r.v.1991 - už dúfam odpočíva v pokoji
:arrow: Fiat Grande Punto Racing 1.2i, 48kW/65k, r.v.2009 - môj nový miláčik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #71 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ

Asi bych to zvládl vyrobit všem, ale dokážu to nalepit jen na ten širší okraj pod spz na ty uzoučký okolo ta folie nebude držet prostě tak jak je to na té fotce


no tak to chápu, fólie na tom drží lépe, jde o to, že by to na celém povrchu podložky ještě více vyniklo.

to all: Navrhuji řešení dle vvoky182 fólie má větší trvanlivost a hlavně, barva na plastu ráda opadá (časem). Grafické řešení to už je to poslední, já si myslím, že to co vytvořil vvoky182 není vůbec špatné. To že by si to mohl zajistit každý sám u lidí, co s tím pracují, no jako proč ne. Pokud vyhovuje grafické řešení italské vlajky zkoseně řešené zprava do leva, tak bych byl pro, jen bych požádal vvokyho, aby nám dodal tedy přesné rozměry jednotlivých barevných pruhů. Teď k tomu odlišení se od těch, co už takovou trikoloru mají a to nejen na Tipech.. Těžko říct, zda to nějak řešit, dle mě je to zbytečné. Prostě trikoloru budeme mít mi a ostatní klidně taky, když ji ale na autě bude mít Tipko, budu předpokládat, že je to na 99% tipař z klubu. Takže co?

Jdeme tedy do finální podoby? já osobně nemám nikoho v okolí kdo se fóliemi zabývá, takže bych byl pro, aby se ustanovil někdo (např. vvoky182) na koho se mohou obrátit lidé, kteří nemají možnost si takovou výrobu zajistit. Ten kdo by takovou možnost neměl, tak by zažádal o zaslání fólie poštou, případně by poslal svoji dosavadní podložku a obratem ji obdržel zpět polepenou. Samozřejmě za nějakou cenu + poštovné.

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #72 od JiFi
Odpověděl JiFi pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ

Mam este jeden napad, su aj nalepky co sa pouzivaju na vyrobu dopravcneho znacenia, a tie su aj reflexne, a mozno by som aj doma niake nasiel, skusim pohladat a pripadne z toho to spravit... co vy na to?


nevím nakolik by se policajtům líbila reflexní červená nebo zelená na předním nárazníku zejména v noci... :!: :?:

Fiat Croma Nuova 1,9JTD MultiJet 88kW 2006

EX Fiat Marea Weekend 1,9TD 100 1998

EX Fiat Tipo 1,4 i.e. 1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #73 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ

To že by si to mohl zajistit každý sám u lidí, co s tím pracují, no jako proč ne. Pokud vyhovuje grafické řešení italské vlajky zkoseně řešené zprava do leva, tak bych byl pro, jen bych požádal vvokyho, aby nám dodal tedy přesné rozměry jednotlivých barevných pruhů


Já jsem taky pro, jen jedna technická poznámka...znaky fiatu jsou zleva do prava a ne naopak :idea: Já osobně nevím kde shánět nalepovací folie, ale myslím si že by nemuselo být od věci, aby někdo kontaktoval Michala Zajíčka, který obstarává klubové samolepky, protože by mohl si myslíš sehnat i přesně nařezané samolepky připravené ka nalepení ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #74 od Romik
Odpověděl Romik pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ
No bil jsem pro cerveni ale kdyz tak to procitam ze je vecina pro ti tribarvickovane tak se knim pridam kdyz to nekomu k necemu pomuze bilo bi to pekni a me bi se to libilo...

Romik Tipo 1.6 DOHC

Nissan Primera P10 2.0 GT 110kw

Nissan Primera P11 2.0 GT 110kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
15 roků 6 měsíců zpět #75 od drto
Odpověděl drto pro téma Re: Klubova samolepka na SPZ
mohla by sa tu potom dat nejaka predloha podla ktorej by si to mohli potom ludia dat spravit :wink:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.588 sekund
Powered by Kunena fórum