rozvody 1,6 tipo

Více
14 roků 7 měsíců zpět #31 od asfezorkg
Odpověděl asfezorkg pro téma Re: rozvody 1,6 tipo
fuu tak to ti ja neviem ja som novy majitel...ale asi dlho nie a zeby vola??..no dobre zozeniem si mierky a pozrem ich ake maju vole saci a aky vyfukovy mi este povedzte..a muslite ze tie vole by sa len tak zmenili ci akou pricinou lebo sa mi to enzda ale pozret mozem

fiat tipo 1.6 DGT 66kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #32 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: rozvody 1,6 tipo
vůle můžeš změřit, ale to by musely být opravdu moc rozštělované, aby to dělalo to, že pojedeš na 2 válce....jinak sací 0.4 plus minus 0.05mm, výfukové 0.5 plus minus 0.05mm

V jakém stavu máš svíčky, kabely, víčko rozdělovače a palec?

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #33 od asfezorkg
Odpověděl asfezorkg pro téma Re: rozvody 1,6 tipo
neviem ale mam nahradne sviecky aj palec a hlavu rozdelovaca...tak sa to chystam prehodit ale tam je ina zavada..lebo to auto dusilo ked som mu brnkal po plyne tak sa sem tam zobralo volnobeh drzalo pekne...len po pridati plynu siel klepot zo sania ked som zhodil filter vzduchovy..a ked som ho startoval dalsi den uz islo horsie a ked dalsi tak este horsie ze uz neuzrzi volnobeh ide na 2 valce hned zdochne a striela do vyfuku tak neviem uz vobec..ale tie sviecky mozem vymenit aj palec..

fiat tipo 1.6 DGT 66kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #34 od asfezorkg
Odpověděl asfezorkg pro téma Re: rozvody 1,6 tipo
AKO KEBY KLEPALI VENTILY ZE BOLA ZLA VOLA PRETO DOBRE NETAHALO A KED SOM HO STARTOVAL ZOAPRKRAT VOLA SA ZVACSILA A MOHLO NASTAT TOTO..LEBO MI SIEL PO PRIDANI PLYNU KLEPOT ZO SANIOA TAK MA NAPADLI ROZVODY ZE V ZLY OKAMIH OTVARAJU VENTILY,TAK MUSIM SI KUPIT MIERKY VENTILOVE A SKUSIT AJ TO

fiat tipo 1.6 DGT 66kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #35 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: rozvody 1,6 tipo
Boha ti tu...začni pěkně po pořádku, abychom se od něčeho konečně odrazili. Nepiš tu stále proč nebo za co, ale piš sem, co jsi prošel, co jsi udělal a jestli byla nějaká změna 8)
Začni kostrami, pak projdi kontakty a prostříkej je kontaktolem. Vyměň teda ty věci, co jsi tu uvedl atd. atd. a to by v tom byl čert, abychom na to nepřišli ;)

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #36 od jipaf
Odpověděl jipaf pro téma Re: rozvody 1,6 tipo
každý radí a radí, ale Karle, pokud je nad jeho síly vyměnit i žárovku, tak to je pak asi marný, mít starého, i když zachovalého fiata, vyžaduje alespoň manuální zručnost, ta znalost a um příjde rokama starání se o fiata, jsem zásady, že s fiatem se učíš a učíš tak dloho, dokud jej nesešrotuješ, protože další a větší vůl. který by si po nás takové auto koupil se už asi ani nenajde.. :D :D :D

TEMPRA 1,6ie soc ....tam kde jiní končí, Fiat začíná...
ALF AR156 2,0TS SW lpg... 155 živých koníků...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
14 roků 7 měsíců zpět #37 od Charles
Odpověděl Charles pro téma Re: rozvody 1,6 tipo
Já to nemyslel nijak zle, ale prostě psát nějaké spekulace od počítače, když se takový nějaký základní věci neprošly a nevyloučily...to je jaksi nad moje chápání :?
Snad jsem neurazil pisatele tohoto topicu, to bych nerad :oops:

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.359 sekund
Powered by Kunena fórum