Pořád žere!

Více
18 roků 1 měsíc zpět #1 od Criton
Pořád žere! vytvořil uživatel Criton
Poradtě mi prosím někdo, co mám dělat, mám už jinej vstřikovač, vyměněnou a proměřenou lampdu, dneska sem stahnul u směs na vstřikovači (ten sroubek už víc zamontovat nejde!), ale i beztak sem se nedostal pod 17l/100km... beru každou radu, jinak musí Tipo z baráku!

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #2 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Pořád žere!
no tak bych ještě zkusil změřit komprese na motoru třeba máš v prdelce hlavu motoru před go motoru jsem měl jen 6 po go 12 jsou tam většinou vyčvachtaný vodítka a netěsnej ventili :idea:

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #3 od dirtbiker3
Odpověděl dirtbiker3 pro téma -
hele jestli lambda ukazuje spravnou hodnotu jo a nemas porat zapnutej sytic ( coz by se projevilo na tom jak ti merili lambdu) tak uz fakt jedine me napada jen JEDINA VEC nekde ti to chcije ven... bud ams deravou nadrz a nebo nekde na ceste z nadrze ke vstriku..jinak to fakt neni normalni a ani mozny... a ta komprese no nevim to by nejelo :?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #4 od Pavel
Odpověděl Pavel pro téma Re: Pořád žere!
to je opravdu šílená spotřeba to snad není ani možný kdyby byly posraný všecky čidla na motoru :roll: . To opravdu projdi celou palivovou cestu nádrž, filtr, hadice atd.., protže 17L/100km to je šílené!!

my car:
Fiat 131 CL Mirafiori 1,4 rv.83
Fiat Tempra 1,6ie rv.90
Fiat Tempra 1,6 MPI rv.96
Fiat Bravo 1,8 16V GT rv.96
Fiat Bravo 1,9 JTD GT rv.99
Fiat Stilo - 1,9 MultiJet 110kw!!

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #5 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Pořád žere!

to je opravdu šílená spotřeba to snad není ani možný kdyby byly posraný všecky čidla na motoru :roll: . To opravdu projdi celou palivovou cestu nádrž, filtr, hadice atd.., protže 17L/100km to je šílené!!


teď mám celej tejden čas, tak si s tim najedu na rampu a podívám se na to... ale to taky nebude zrovna lehký, mám tam debilní sportovní tlumiče a abych se dostal na rampu, tak musim sundat nádazník a stejně mi musí kámoš přizvedávat předem, abych neutrh chladič... ale prolezu to všechno....

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #6 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Pořád žere!
kdyby se objevil nějakej nadšenec z okolí Pardubic, tak bych mu byl vděčnej, kdyby se se mnou na to podívat, přece jen víc očí víc vidí... fakt moc díky... tohle auto už mě začíná pěkně srát...

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #7 od placatej
Odpověděl placatej pro téma Re: Pořád žere!
tlakama to nebude to by nejelo ale pokud tam máš vstřiky a neteče ti benzín rovnou do sání tak je to palivová soustava podívej se i na zpátečku od vztřiků ,brácha mnel vztřiky na kaši nezavýraly a neustále mu vlastně propouštěli benzín do sání tak se mu zvedla spotřeba cca o 1,5-2,0 litru na 100km

tempra 1,9TDs 1993,66kw

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #8 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Pořád žere!

tlakama to nebude to by nejelo ale pokud tam máš vstřiky a neteče ti benzín rovnou do sání tak je to palivová soustava podívej se i na zpátečku od vztřiků ,brácha mnel vztřiky na kaši nezavýraly a neustále mu vlastně propouštěli benzín do sání tak se mu zvedla spotřeba cca o 1,5-2,0 litru na 100km


právě kvůli tomu sem vyměňoval vstřikovač, byl na ho**, nic nevracel a pouštěl úplně všchno do válců, to teklo, jak kdybych si doma pustil vodu z vodovodu....

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #9 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Pořád žere!
no na díru bych to neviděl je tam velky tlak to by mu bralo asi víc i když člověk nikdy neví ale ty komprese bych stejně změřil za to nic nedáš

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #10 od petr1978
Odpověděl petr1978 pro téma Re: Pořád žere!
jaké máš volnoběžné otáčky?
Josu normální:-)
Jeslti jsou O.K. Tak to bude nejspíše lambda. Zkus ji odpojit a uvidíš.
Pokud to nepomůže, tak fakt nevím kde by to mohlo být.

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #11 od Augustin
Odpověděl Augustin pro téma Re: Pořád žere!
Podobny problem jsem resil s jednim servisakem, nevedel si rady s jednim Tiponem. Shodou okolnosti to bylo taky DOHC-ko, takze jsem mu poradil trik na tu samodiagnostiku. Vim, ze mu to vyhodilo vice chyb (senzor polohy skrtici klapky, senzor podtlaku a lambda). Taky slo videt jak z difuzoru strikal benzin plnymi proudy. U nekterych cidel stacilo procistit kontakty, jine vymenil-lambda.

Zkus se podivat na toto, pokud to jeste neznas a tyka se te to (nepises, jestli je to DOHC nebo OHC).
fiattipo.net/modules.php?name=News&file=article&sid=11

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #12 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Pořád žere!

jaké máš volnoběžné otáčky?
Josu normální:-)
Jeslti jsou O.K. Tak to bude nejspíše lambda. Zkus ji odpojit a uvidíš.
Pokud to nepomůže, tak fakt nevím kde by to mohlo být.


volnoběh je v poho, drží se okolo 1000. Lampda je měněná....

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #13 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Pořád žere!

Podobny problem jsem resil s jednim servisakem, nevedel si rady s jednim Tiponem. Shodou okolnosti to bylo taky DOHC-ko, takze jsem mu poradil trik na tu samodiagnostiku. Vim, ze mu to vyhodilo vice chyb (senzor polohy skrtici klapky, senzor podtlaku a lambda). Taky slo videt jak z difuzoru strikal benzin plnymi proudy. U nekterych cidel stacilo procistit kontakty, jine vymenil-lambda.

Zkus se podivat na toto, pokud to jeste neznas a tyka se te to (nepises, jestli je to DOHC nebo OHC).
fiattipo.net/modules.php?name=News&file=article&sid=11


je to vstřikovák dvouvačka, takže DOHC

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #14 od dirtbiker3
Odpověděl dirtbiker3 pro téma ..
hele ja mel taky DOHC a mel sem vsechno ok a jezdil sem za 20l/100km
vis cim to bylo? lambda ikdyz sem ji mel promerenou a vsechno ..vymenil sem ji..koupil sem asi za 400kc vyhrejvanou udelal sem si vyhrejvani a pohoda.O)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
18 roků 1 měsíc zpět #15 od jirkaR
Odpověděl jirkaR pro téma Re: Pořád žere!
je fakt že tu lambdu asi nikdy 100 pro nezměříš

Fiat Tipo
2.0.Ie Po GO Motoru r.1990 zel.metal

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.532 sekund
Powered by Kunena fórum