Pánové, kolikrát vám otočí, než chytne?

Více
16 roků 8 měsíců zpět #31 od sylver
Zdravím

Každý máme nejaké iné problémiky na svojích Tipách ... Ja mám tiež svoje... :( Ale ohľadom témy, mne chytá na 1-2 otočenia, vôbec nezávisí na teplote ani motora ani vonkajšej. Myslím ale, že na štart má dosť vplyv aj kvalita batérie. Ja osobne mám Varta Silver Dynamic 55Ah, dokonalá batéria.

Fiat Tipo 2.0ie 8V GranTurismo Digital, r.v. 1991

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #32 od stiglitz
Vůbec nevím jak to spolu souvisí. Já mám Bosch 55Ah.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #33 od Raven
mno nesouvisí to nijak...Protože, mezi náma..když se podíváte na Vartu Black a na Bosch Silver S3 tak to je ta samá baterka, podle mě ji dělají ve stejných fabrikách akorát to má jiné nálepky, dokonce i objednací kódy a výrobní čísla jsou pdezřele podobná. JInak, jak jsem psal víš, u baterky NEJDE o kapacitu třeba 53Ah ale o její startovací proud, který je třeba 450A...ten je důležitý....

Tipo 1.4 i.e. 1989; 51kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #34 od Předseda
Mně otočí tak dvakrát až třikrát, na plný sytič.

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #35 od doomik
Nejspis to bude opravdu startovacim proudem baterky.
Kdyz startuju v tehle teplotach tak se taky protoci 4-6 krat, ale jakmile ujedu
treba jen mizivy kousek, ale motor se uz prohral tak startne na skrt. Jsou vetsi vule, protoze se prohral a tak nema starter takovy odber a tak startne
na skrt.

Fiat Tipo 1,6 DOHC - PRODANO, slouzi dal
Lancia Delta Nuova 1,6 16V
Lancia Delta 1,6 GTie
Fiat Multipla 1,9JTD

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #36 od drto

Nejspis to bude opravdu startovacim proudem baterky.
Kdyz startuju v tehle teplotach tak se taky protoci 4-6 krat, ale jakmile ujedu
treba jen mizivy kousek, ale motor se uz prohral tak startne na skrt. Jsou vetsi vule, protoze se prohral a tak nema starter takovy odber a tak startne
na skrt.


presne ako hovoris. ja som si pred mesiacom kupil 44Ah a ta mala startovaci prud 360A a ked klesla teplota na -7, -8 tak to bol des startovat za studena :D ale v piatok som kupil druhu baterku 55Ah a ta ma startovaci prud 480A a teraz mi auto chyti na drc aj ked je uplne studene a je vonku -7. takze ozaj v tom nieco bude :wink:

Fiat Tipo, 1.4 karbec, r.v. 1990, 210 000 km - predané

Fiat Brava, 1,6 16V, r.v. 1998, na tacho 61 500 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #37 od stiglitz
I když někde zastavím a jdu si jen koupit zmrzlinu, tak přesně šest otočení. Jako za studena.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #38 od juraj l
mne to v poslednej dobe ide tak na 6 pretoceni. bateria ma 2 roky, 55ah
starter nema s motorom ziaden problem, pretaca ho velmi rychlo, a vydrzal by to urcite 10 minut

kedysi mi to startovalo rychlejsie, mozno na 2 pretocenia. usudzujem, ze nejaky senzor nemusi byt OK.

inak jeden z problemov by mohol byt pokles napatia, ked starter sa zapne a motor rozbieha. napatie moze padnut na 8-9 voltov. ked je motor roztoceny, starter ma mensiu zataz a napatie stupne na cca 10 voltov.

mozno po poklese napatia riadiaca jednotka sa znova startuje, rata impulzy a podobne

na predaj: Tempra Liberty S.W. 1.6 MPI made in Turkey

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #39 od BlackJack
Na poprvé .. ale sem tu jako černá ovce od dieselu :?

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #40 od Charles

Na poprvé .. ale sem tu jako černá ovce od dieselu :?


To mi chceš tvrdit, že ti to chytne na jediný otočení motoru :?: to se mi nějak nezdá, to jsem u diesela v zimě ještě neviděl :?

Fiat Tipo 2.0 8V Turbo r.v. 1991, motor 2012 - :) Killer on The Road ;-) Performance & tuning
ex Tipo 1.9TDs, 1.6DOHC a 2.0 8V, Alfa Romeo 145, ex Fiat Bravo 1.9 TD100s a 1.6 16V
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #41 od Předseda
No tak mě už teď tak 5-6x, trochu se to s pokračujícími mrazy zhoršilo. :?

Tempra SW 1.9TDs , skoro plná nálož, 224 tisíc km .
Ritmo 5dvířko, Ritmo cabrio.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #42 od BlackJack

To mi chceš tvrdit, že ti to chytne na jediný otočení motoru :?: to se mi nějak nezdá, to jsem u diesela v zimě ještě neviděl :?

Věřit tomu nemusíš samozřejmě. Den na mrazu a nastartuji. Přispěli k tomu i nové žhavící svíčky ...

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #43 od Shovel
Mě za studena taky tak 5x-6x, ale pokud je motor zahřátý tak stačí jen chvilka, tak nevim... Ale odchází mě asi baterka, když každý den jezdím tak pohoda, ale když nechám auto tak 3-4 dny stát tak nenastartuju - vybito... :roll:

Fiat Tipo 1.4 i.e. AGT, r.v. 1991, najeto přes 145 tis.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #44 od petr1978
No za studena je to taky na 6x a za tepla na drc. :)
Je to tím, že to co se vznítí v motoru jsou výpary benzínu a za studena se zrovna dobře benzín neodpřuje. Pak to trvá trochu déle.
Ale mě to nevadí, alespoň se mi při delším startování dostane olej do vzdálenějších míst a nenastartuje to nasucho :)
Někdy bych si myslel, že je to schválně :)

Tipo 1.6 HF Turbo (831B7.046), r.v. 1991 digital, spotřeba kolem 8 l na 100 km:-) Tel: 732 514 955

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #45 od kanko00
Moj 1,9 TD chyta na 1 ptocenie motora. Cez zimu vo Vys. Tatrach pri cca -15 som nazhavil 2x a chytilo na 2 ot motora a isiel....
Motor 1,9 TD od Fiatu je znamy dobrym startovanim, pokial je aspon v priemernom stave. Uplny rozdiel je 1,8 TD od Fordu....

p.s.: Mame v robine 3x Tipo 1,9 TD a startuju rovnako dobre!!!

Fiat TIPO 1.9 TD GT, 305.000 km

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.531 sekund
Powered by Kunena fórum