žhavící svíčky

Více
17 roků 3 měsíců zpět #1 od tonna85
žhavící svíčky vytvořil uživatel tonna85
Má tady někdo dost zkušeností se žhavičema? Chci je měnit a nevím jaký výrobce je solidní a odskoušený (ne Starline) a jaký typ svíčky vzít. Našel jsem výrobce Eurocarb, Brisk, Beru a Febi. A celkem asi 20 druhů svíček. Jsem z toho jelen. Třeba u Brisku jsou 2 druhy-jeden je mono žhavič druhý je dvouspirála. Ta dvouspirála je nějak lepší?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #2 od radioRH
Odpověděl radioRH pro téma Re: žhavící svíčky
použivám značku BOSCH a jedna rychložhavička stoji kolem 260 peněs pak je normalni a ta žhaví delší dobu takže ty ja nepouživám

fiat tempra 1.9 Tds-prodáno ted marea weekend 1.6 16v lpg

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #3 od JohnnyTD-GT
Odpověděl JohnnyTD-GT pro téma Re: žhavící svíčky
Ja mam champion a sem spokojenej. Jak uz si rek, hlavne nebrat starline atd.

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #4 od lukee
Odpověděl lukee pro téma Re: žhavící svíčky
Mám v autě BERU a jsem taky spokojen. I Febi nejsou špatné.

[b:a9d7807562][size=13:a9d7807562][color=red:a9d7807562]Alfa Romeo 155 2.0TD -na PRODEJ,viz: [/color:a9d7807562][/size:a9d7807562][/b:a9d7807562] http://www.fiattipo.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4040

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #5 od tonna85
Odpověděl tonna85 pro téma co tam tedy dat?
tak jsem z toho zase jelen....jeden pouziva bosch,druhy champion a treti beru.....co ostatni?nikdo jiny nepouziva zhavice??napiste mi prosim nekdo znacku kterou ma vazne odskousenou a oznaceni,typ....dekuji

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #6 od JohnnyTD-GT
Odpověděl JohnnyTD-GT pro téma Re: žhavící svíčky
Tak ja myslim ze rozdily mezi nima budou minimalni a i cenove se pohybujou podobne, takze bych to zase tak neresil.

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #7 od Zippeit
Odpověděl Zippeit pro téma Re: žhavící svíčky
Tak já jsem pořídil Bosch, spokojenost, ale připrav se na prima prácičku při výměně, 2 jdou na pohodu, ale s těma dašíma dvěma je to složitější. :twisted:

Zippeit

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #8 od JohnnyTD-GT
Odpověděl JohnnyTD-GT pro téma Re: žhavící svíčky

Tak já jsem pořídil Bosch, spokojenost, ale připrav se na prima prácičku při výměně, 2 jdou na pohodu, ale s těma dašíma dvěma je to složitější. :twisted:

Me to trvalo jenom asi 20 minut od otevreni po zavreni kapoty

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #9 od Zippeit
Odpověděl Zippeit pro téma Re: žhavící svíčky
Johny, tak to ti závidím, já jsem to dělal poprvé a fakt u toho nepadaly zrovna ty nejvybranější výrazy LOL, ale tak víš jak, pro příště taky už vím jak na to. :D

Zippeit

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #10 od rat21
Odpověděl rat21 pro téma Re: žhavící svíčky
Bosch je Bosch. :!: :!: :!:

1.9 TDsX - r.v. 1991 - 270.000 km - po smrti :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #11 od jarda3
Odpověděl jarda3 pro téma Re: žhavící svíčky
Vstrikovace do td,tdi a pokusy byly i s tdi pd (trysky i drzaky) vyrabely pro bosch v HB a v JI Motorpale.
Kvalita rvhp nijak idealni pod znackou bosch :!:

Fiat Tipo 1,9tD,66kW

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 3 měsíců zpět #12 od JohnnyTD-GT
Odpověděl JohnnyTD-GT pro téma Re: žhavící svíčky

Johny, tak to ti závidím, já jsem to dělal poprvé a fakt u toho nepadaly zrovna ty nejvybranější výrazy LOL, ale tak víš jak, pro příště taky už vím jak na to. :D

No nejdyl mi trvalo najit vhodny naradi, ale kdyz mas vhodny klice, tak to nebylo zase tak zly.

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 2 měsíců zpět #13 od lukee
Odpověděl lukee pro téma Re: žhavící svíčky
Nejlepší je povolit převlečné matice na trubkách mezi čerpadlem s vstřikama a celé trubky dát ven, hned je tam víc místa. Trubky se ale nesmí nijak deformovat. Po nastartování to nejspíš nechytne napoprvé, dokud se trubky neodvzdušní.

[b:a9d7807562][size=13:a9d7807562][color=red:a9d7807562]Alfa Romeo 155 2.0TD -na PRODEJ,viz: [/color:a9d7807562][/size:a9d7807562][/b:a9d7807562] http://www.fiattipo.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4040

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #14 od DURI123
Odpověděl DURI123 pro téma Re: žhavící svíčky
Nazdar Chlapi!!

Mam otazocku!

Ako zistim ze uz treba vymenit zhavice??? okrem toho ze to bude zle chytat.... da sa to aj nejak otestovat??? lebo minule bolo asi 0 stupnov a ani za toho auto nastartovat, az po nejak 5 min zacalo chytat ale pripadalo mi to ako keby len jeden valec, a skoncilo to tak ze som vymlatitl baterku. mozno to bolo aj naftou, neviem :oops: :D hehe

Fiat Tipo 1.7D, r.v. 1989, 215 000km, zachvilku po smrti... momentalne Tipo 1.9TD, 233tis a stale stupa :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 1 měsíc zpět #15 od machy1186
Odpověděl machy1186 pro téma Re: žhavící svíčky
Co vím, tak jediná skouška krom toho že to nejde nastartovat je, že ty žhaviče vyndáš a vyzkoušíš na baterce. Já je zkouším startovacima kabelama.je to tak na 30 min. práce a poznáš to hned.

Lancia Delta HPE HF 2,0 16VT 142kW
Lancia Dedra 2,0T 119kW - EX 3
Lancia Dedra 1,9TD 85kW - EX 2
Fiat Regata 1,7D -EX 1

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.570 sekund
Powered by Kunena fórum