žhavící svíčky

Více
16 roků 8 měsíců zpět #31 od majster
Odpověděl majster pro téma Re: žhavící svíčky
motor ti sam povie kedy vymenit zhavice, ten udaj o zivotnosti je len reklama vyrobcu.
ja pouzivam len talianske za 120 Sk, a naposledy boli menene asi pred 5 rokami, predtym som mal aj bosky, tie vydrzali cca 4 mesiace, ale stali 3 krat tolko ako taliani.

zapečeny fiaťak
marea 1.9 JTD 77/105
tipo 1.9 TDS 66/90-predane-s lutostou spominam
favo-lpg
favo-be - zosrotovane

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 8 měsíců zpět #32 od brumla
Odpověděl brumla pro téma Re: žhavící svíčky

som mal aj bosky, tie vydrzali cca 4 mesiace

No to jsi mě potěšil, koupil jsem svému Tipu 4 boschíky. Doufám že vydrží déle. Kdyby náhodou ne, jakou značku mají ty italské?

Fiat Tipo 1.7d, r.v. 1989, 250.000+ km najeto

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #33 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: žhavící svíčky
www.elitecat.cz/ArticleSelection.aspx?B=0

Ceny se dají ne? Které doporučujete (nemusí být z té stránky) ?

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #34 od skypan
Odpověděl skypan pro téma žavící svíčky
můj názor...asi kvalit amat .je (jako u ostatních. rozhodující)jinak mě osob je jedno..já mám zase přísun i použitejch..
ted např.mám savienácky a fungují taky dobře..
pokud odejde neřeším (sliším že auto jde na tři,např.hrnky,a je mi jasné= že žavička je v prrrr.čudu)výměna žavičky jue otázka opravdu pár minut. :lol: :lol:

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #35 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: žhavící svíčky
Tak hotovo .. včera sme koupili v servisu všechny nové od BRISKu za 160Kč jednu a naprostá paráda. Po nastartování studeného motoru to chytne bezproblému i bez plynu, drží stále otáčky a motor necuká, navíc nejde teméř vidět kouř z výfuku po nastartování (pokud po nastartovaní vyšlehne z výkufu černý kouř, pak se změní v bílý a pak je to v pohodě, tak sou žhavící svíčky kaput). Před výměnou sem měl 2 žhavící svíčky kaput

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #36 od skypan
Odpověděl skypan pro téma žavící svíčky

Tak hotovo .. včera sme koupili v servisu všechny nové od BRISKu za 160Kč jednu a naprostá paráda. Po nastartování studeného motoru to chytne bezproblému i bez plynu, drží stále otáčky a motor necuká, navíc nejde teméř vidět kouř z výfuku po nastartování (pokud po nastartovaní vyšlehne z výkufu černý kouř, pak se změní v bílý a pak je to v pohodě, tak sou žhavící svíčky kaput). Před výměnou sem měl 2 žhavící svíčky kaput

Ty startuješ aut pod plynem 8O 8O
žavky mám v poho :arrow: při staru se vyvalí černý(to jsou usaz,saze!!!!) dým a pak hned bílá lehká pára(to je v poho zpalování)!!!!! 8O 8O
TAK JAK PÍŠEŠ MÁM V PRDEčudu žavky????? [-X [-X [-o<

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #37 od skypan
Odpověděl skypan pro téma žavící svíčky
V čudu žavky na první pohled poznáš kdyš natočíš motor tak ti jde na (např. tři nebo dva hrnky a kucká to) potom ano
páč se nezapálí v tom konkétním válci(zpal.prostoru-není tan dostatečná teplota vznícení ropy)!!!§§

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #38 od tom.podluzak
Odpověděl tom.podluzak pro téma Re: žhavící svíčky
no hlavne bacha na propaleni pistu a v hlave to zkurvi komurku

Fiat Tipo 1,9td r.v 92
Skoda Octavia combi 1,9tdi 170PS r.v 04

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #39 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: žhavící svíčky
Předtím s těma dvěma žhavícíma svíčkama bych v této zimě nenastartoval bez sešlápnutí planu. Teďka je to pohoda jahoda. Kouř se mi z výfuku téměř nevalí. Za bílého dne to nejde poznat.

Doporučené svíčky pro Fiat Tipo D/TD dle BRISKu jsou
BRISK 21R136E
Já sem pořídil Brisk 21R352 a pasují tam taky .. sou téměř shodné, jediná vyjímka je ve výšce od závitu po matici. Cena za jednu byla 160Kč. Práce skutečně na 20 minut.

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #40 od peto12
Odpověděl peto12 pro téma Re: žhavící svíčky
Ja mám Tempru už 5 rokov a za tú dobu som vymenil už ani neviem koľko žhavičov.Ale odchádzali mi väčšinou vždy na 2 a 4 valci a na 1 valci tam mám dokonca žhavič ešte odvtedy ako som kúpil auto.Ale potom mi jeden známi poradil že žhaviče môžu odchádzať často aj kôli tomu že už su zlé trysky. A mal pravdu ako som vymenil pred rokom trysky tak odvtedy som už žhavič nemenil a to používam tie obyčajné talianske za 150 Sk.

Tempra 1,9 TD 66 kw SX r.v 1990 155000 km.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #41 od safi666
Odpověděl safi666 pro téma Re: žhavící svíčky
:wink: zdar...s tými žhawičmi to bol u mňa problém w prwom rade ked som kúpil tipečko... :roll: nechcelo a nechcelo štartowat ani za boha. :evil: :evil: witiahol som žhawiče a preskúšal som ich cez baterku a zo 4roch fungowal iba jeden...to poteší...takže mi auto chytalo len pod tlakom pokial nezačalo dýmiť...ani neboli značkowé...kúpil som BOSCH-ky a už krásne chytá... :) :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #42 od BlackJack
Odpověděl BlackJack pro téma Re: žhavící svíčky
No já po té výměně mám pocit, že pokud pujde proud do žhávících svíček, tak nastartuju i na Sibiři :lol:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #43 od safi666
Odpověděl safi666 pro téma Re: žhavící svíčky

No já po té výměně mám pocit, že pokud pujde proud do žhávících svíček, tak nastartuju i na Sibiři :lol:

zdár...no kámo to nemáš teda prawdu.prúd do nich može íst ale ked nežhawí tak je to nič...mne išel taky prúd a jeden bol iba horúci a ostatné nič...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #44 od Dave_Pv
Odpověděl Dave_Pv pro téma Re: žhavící svíčky

No já po té výměně mám pocit, že pokud pujde proud do žhávících svíček, tak nastartuju i na Sibiři :lol:

zdár...no kámo to nemáš teda prawdu.prúd do nich može íst ale ked nežhawí tak je to nič...mne išel taky prúd a jeden bol iba horúci a ostatné nič...


Však psal, že má všechny vyměněný... ;-) Takže lambádka. Taky bych asi potřeboval...

Peugeot 206 GTI
Alfa romeo 146 1,9TD
Audi coupé quattro 2,3 20v
Fiat uno 45 fire

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 3 měsíců zpět #45 od bjukemen
Odpověděl bjukemen pro téma Re: žhavící svíčky
...ešte otázočka za kolko sec. sa majú žhaviče rozžhaviť,ja som ich skúsal na baterke a za 10sec. za rozžhavil sa iba koniec zvyšok nie...? ale motor startuje celkom v poho...

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.516 sekund
Powered by Kunena fórum