jak zvednou vykon na 1.9 tds 66kw

Více
15 roků 10 měsíců zpět #46 od skypan

rs - nad všechno se povznes. Nějak mi to tu uniklo, jestli něco cítíš jako invektivy, pak věz, že do mě se navezli na Fotoaparátu.cz, zkrátka jsem položil dost speciální dotaz na dost speciálním fóru, zatím tam nejdu, ale budu muset. Není to úplně Tvůj případ, ale mám potřebu se Tě zastat. Dal jsi nám tu hodně cenných rad, nikdy se tu nikdo do nikoho nenavážel, bylo to v rámci slušnosti, kterou ovšem nezměříš počtem vulgarismů. Slušnost a vzájemný respekt, spočívá jinde, to je to co tady přes nějaké věci , které alespoň v mém případě byly ne neúmyslné, ale psal jsem je pod dojmem okamžitých pocitů, je mi to líto. Beru zpět, pokud to jde.
Bombastiq: Někdo rozumí elektrice, někdo Dieselu, někdo benzínu, někdo podvozku, někdo brzdám, někdo třeba protikorozní ochraně. Někdo je expert na lak, někdo na tuning, někdo... Ale neponižujeme se tady. Tečka.

=D> =D> =D> =D> ano přesně tak,alespon tady by sme měli držet,páč všichni oněčem neco víme(výce či méně),a vše do homady dává(alespon zatím) super forum lidí,alespom zatím mě to tak připadá. :)
ps.mám už chvilku jiné auto,ale stejně sem rád chodím,ikdyž už si přestávám pamatovat kde je v Tempře motor :lol:
pro rs:taky už nejsem nejmladší :P a u nás nahorách jsme možná trochu ostřejší,ale je to tím ostrým severním větrem :D

Tempra 1.9TDs-už je pryč,měl sem jí pět let,nebylo to nudné auto,jako tedˇvlastním
TedˇŠvedské Audi,s obsahem pěti pivních půllitříků

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.283 sekund
Powered by Kunena fórum