Jake repro do palubky tipa?

Více
17 roků 7 měsíců zpět #1 od jaluvkap
Poradte ... ted tam mam http://www.hadex.cz/grcwn/infoPage.asp?action=Q453 a hrajou pekne hnusne ... zkreslujou a tak ... oproti napr. original focusu ... vim, ze tam jsou 130-ky, ale nemyslim, ze by to melo mit tak velky vliv, jaky je kvalitativni rozdil ... prolitl jsem par odkazu a v hlasovani je, co jsem nasel ... kreativni diskuzi se nebranim, ale kutit do dveri 130-ky se mi ted nechce, i kdyz by to bylo asi nejlepsi reseni

Vdo Dayton HSP 4621 - http://www.seznamzbozi.cz/reproduktory-c3618/vdo-dayton-hsp-4621-p2489245.html
Alpine SXE-4625S - http://www.seznamzbozi.cz/reproduktory-c3618/alpine-sxe-4625s-p2917918.html
Pioneer TS-H467 - http://www.seznamzbozi.cz/reproduktory-c3618/pioneer-ts-h467-p2489303.html
Pioneer TS-4628 - http://www.seznamzbozi.cz/reproduktory-c3618/pioneer-ts-4628-p2489292.html
Magnat CarFit 915 - http://www.seznamzbozi.cz/reproduktory-c3618/magnat-carfit-915-audioplaneta-cz-p1947170.html
Clarion SRC 4616 - http://www.seznamzbozi.cz/reproduktory-c3618/clarion-src-4616-audioplaneta-cz-p1947118.html
Rockford Fosgate POWER T1462C - http://www.seznamzbozi.cz/reproduktory-c3618/rockford-fosgate-power-t1462c-p1690184.html

Fiat Tipo 1.4 ie (1989)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #2 od skvelejmira
cokoli od JBL

ahoj

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #3 od Kracmi
Odpověděl Kracmi pro téma Re: Jake repro do palubky tipa?
Byl by někdo tak hodnej a vysvětlil mi vlastnosti reproduktoru? Jak tam u toho vždycky pisou vykon atd atd atd. Nebo jaky sou dobry jaky ne. Podle čeho vybírat atd.....páč kdyby mi někdo řekl že tohle repro je dobry a pritom bylo uplně nahovno tak ja bych mu to věřil:-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #4 od Criton
Odpověděl Criton pro téma Re: Jake repro do palubky tipa?
jo to bych taky rád věděl, jaký repra sou dobrý a jaký ne... kamarád tomu taky moc nerozumí, ale on na to má, tak se podle intuice řídí cenou - čím dražší, tím lepší....

Už je pryč: Fiat Tipo 1.6 DOHC r.v. 1989
Nyní: Škoda Octavia 1.9TDi

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #5 od paldous
www.bsacoustic.sk/index.php?page=5&sec=4
doporucoval bych se poradit s majitelem tehle firmy,je to fakt machr ve svim oboru, kdyz se nekoho ptam kde kupoval audio tak vecinou slisim ze ti co jim zalezi na hudbe ze zapadniho slovenska se chodi inspirovat do tehle firmy,delaj komplet navrhy audio na konkretni vuz.....

Fiat Tipo 1.7D, r.v.:1988

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #6 od čenda
Odpověděl čenda pro téma Re: Jake repro do palubky tipa?
Odvážím se v této diskusi zmínit, že jsem minulý týden koupil do palubky reproduktory podle dvou parametrů :
a) aby tam šly přišroubovat,
b) aby středový konus nepřečuhoval přes okraj tak, aby tam nešly vrátit původní kryty? :lol:

Kupoval jsem je v radiotechnických potřebách pár za 370,- Kč a randálu to nadělá víc než dost... a já stejně v autě poslouchám většinou rádio...

1.4 i.e. 1992
Punto 55 1996
Lasciate mi cantare...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #7 od mk-tec
Odpověděl mk-tec pro téma Re: Jake repro do palubky tipa?
...z toho, co jsi tam napsal, tak asi nejlepší budou ty Pionnery TS-H472 - nejvyšší výkon a hlavně největší frekvenční rozsah (což znamená od hloubek až po výšky) a taky vypadají precizně. (...o jedněch zánovních za polovinu bych věděl, když tak napiš SZ)

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #8 od jaluvkap
To se stava normalne, ze tady takhle mizi prispevky? Ale ja se nedam ... znova.

2 skvelejmira>Diky za to JBL ... netusil jsem, ze delaj ovaly a taxem na ne i navic zapomnel

2 Kracmi> Impedance - cim nizsi, tim vetsi vykon do nej je schopno radio pustit pri stejnem otoceni ovl.hlasitosti, 4ohmy standard, 2 ohmy jsou lepsi, ale snesou to jen lepsi zesiky, radio spis ne
Citlivost - jak nahlas bude hrat pokud do toho repro pustis 1W vykonu a to ve vzdal. 1m od repro, cim vyssi, tim lepsi
frekv.charakteristika - nulova vypovidaci hodnota, protoze neznas prubeh a malokdo dodrzuje mereni dle normy, kdy by se mela udavat frekv.char. pro 3dB pokles oproti udavane citlivosti, nebo tak nejak ... proste muzou si tam napsat 20hz-20khz, ale v realu to je vetsinou nejakych 100hz - 18khz ... 20hz bys z toho repro dostal, ale ma v te oblasti tak malou citlivost, ze abys to slysel(citil), musel bys do toho naprat takovy vykon, ze by ten reprak shorel behem 1 mrknuti
Vykon - ten prvni (mensi) uvadeny je sinusovy, ktery se ale v realu nevyskytuje, takze smerodatnejsi je vetsinou ten druhy, coz je hudebni vykon ... spolu s citlivosti udava jak moc nahlas muze hrat, bez citlivosti kolik max.vykonu snese

2 cenda> Tak to mas asik ty co ja ... hrajou, ale trosku vic nahlas a zkreslujou jak cyp

2 mk-tec>myslels h 467, ne?

Fiat Tipo 1.4 ie (1989)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #9 od mk-tec
Odpověděl mk-tec pro téma Re: Jake repro do palubky tipa?
...jo jasně, 472 jsou vyšší model, ale nenašel jsem rozdíl, možná jsou trochu líp propracované... (jsou v galerii, ale ta mi teď nějak nejde)

...a ty Rockfordy jsem zkoušel a mají moc vystouplý výškáče, tzn. nemohl jsem pak na to dát zpátky ten origo kryt palubovky, takže by jsi to musel nechat upravit.

FIAT TIPO - 1,6 MPI, r.v 1994 ...zatím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
17 roků 7 měsíců zpět #10 od JohnnyTD-GT
Ja tam mam GZ GZRF46 a popravde to stoji za prd. To ale budou stat vsechny tyhle velikosti, nejspis zainvestuju do doorboardu.

Fiat Tipo 1.9TD granturismo

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 11 měsíců zpět #11 od itnet
Odpověděl itnet pro téma Re: Jake repro do palubky tipa?
Nemate niekto skusenosti s repro www.bsacoustic.sk/index.php?page=6&itm=27 ?
Nazivo si ich neviem pozriet nikde a neviem ci vobec vlezu pod povodne kryty do palubovky, no a jasne ma zaujima, aj ako hraju. Nepotrebujem do auta ziadny zazrak, ale aby sa to dalo aj pocuvat. Ak ich nahodou niekto mate, prosim napiste.
Diiik

Skoda Octavia 1,4 TSI, 2011
VW Passat B6, 2,0TDI (125kW) Highline
Zosrotovane - Tipo 1,7D DGT 1990, 210 tis. km

www.fiattipo.net/index.php/fotogalerie/category/32-itnet

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 9 měsíců zpět #12 od JohnRoss
DO PALUBKY NEMÁ SMYSL DÁVAT JAKÝKOLIV REPRODUKTOR, PROTOŽE : ten reprák nebude mít žádnou ozvučnici, jen z něj půjde muzika bez efektu. I malý repro bokáže pěkně hrát, když se má do čeho opřít. To fiaťáci dobře nevyřešili. Já bych volil jen nějakej výškáč, pro vykreslení muziky, do dveří nějaky 16cm průměr dvoupásmový a hlavě zadní plato vyložit repro alespoň 6x9 palců 3.pásmo se samostatným výšk. reproduktorem. Je to dobré, mám odzkoušeno, mám rád muziku plnou a hutnou, jako stravu. Zkus zhlédnout Blaupunkt, mají akci.

Dozadu do plata www.autoradio-prodejce.cz/reproduktory-d...blaupunkt-gtx693.htm

Do dveří www.autoradio-prodejce.cz/reproduktory-d...blaupunkt-gtc662.htm

7 kousků Fiat Scudo, 1 Ducato,

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #13 od aaa_najn
zdravim,
nemam moc penazi na investvovanie do hudby, ako to vidim u vas (140dB a pod) ale chcem by som mat aspon trochu solidnejsiu hudbu v tipe.
V palubovke su momentalne nejake sumitka. Vidim ze kazdy tau hovori o nejakych znackovych ale co tak www.avelmak.sk/index.php?lm=942&pg=det&article=32286 ? mne to pripada ako so znackami Nike,Adidas.. platite len za znacku...
Chcel by som dat do toho max 2-3tisic, no neviem co a ako.. Myslim ze zoslinovac mi netreba kedze na plno nepustam skoro nikdy. Takze minimalne co mi bude treba vymenit su tie v palubovke a dalej co ? Nejaky subwofer na zadne sedacky? (v kufri nemam miesto) alebo dat do zadnej priecky (ta doska co je pod zadnym sklom) nejake basovejsie repraky ? Co by ste poradili? radio mam klasicke 4*40 ci 45W dik

Tipo 1.4 i.e. 51kW socque_line , clima, central, lpg, 200km, anno immatricolazione 93, 160.046

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #14 od stiglitz
Do palubky nic dávat nebudu, protože to stojí za... Vykuchám to, přes původní mřížky půjde textilie. Do dveří půjdou Sony sony.elektrosvet.cz/sony-xsf1325+dp70973/ a to tak že uříznu část kapsy v přední části, a vyrobím "bedýnku" celkem plochou a napasuju do dveří. Žádná dveřní výplň se kuchat nebude. Ta bedýnka bude potažená nějakou textilií, nebo mikroplyšem. nebudu nic dělat z překližky, nebo tak. Použiji silný karton, ne lepenku, to je velice tuhý plný silný papír, ne lepenka co má v sobě papírový vlny, odpusťte že to píšu polopatě ale plno lidí si pojem karton a lepenka plete. Vyrobím jakýkoli tvar. Lepím Herkulesem a pak to přeláknu kvůli možné vlhkosti. Když dám dvě vrstvy kartonu přes sebe, je to neuvěřitelně tuhý kompaktní celek, ještě když tam kde to jde dám dovnitř žebra. přes to textilie. Pak to vruty chytím do dveří, máme dobu že i vruty můžou vypadat pěkně. Asi už zítra na to vlítnu. Budu fotit.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #15 od stiglitz
Jinak co psal John Ross je víc než svatá pravda, bohužel.

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.638 sekund
Powered by Kunena fórum