Jake repro do palubky tipa?

Více
16 roků 5 měsíců zpět #31 od Kounect
Ee...ozvučnici uděláš tak, že dáš repro do nějakého uzavřeného prostoru ( popř. jako ozvučnice může sloužit i palubní deska, vnitřek dveří, Když dáš basák do plata tak je pro něj ozvučnicí kufr.
Vedlejším účinkem ozvučnice je i to, že Ti zamezí vytvoření akustického zkratu ( krom toho, že dané repro v danném objemu pracuje lépe, protože na to je konstruované ).
Nicméně pokud by se Ti podařilo vyrobit ideální repro, abys zabránil akustickému zkratu, tak by stačilo rozdělit nekonečně dlouhou :-) stěnou prostor před membránou s prostorem za membránou. Obrázek řekne více:





Ty se v podstatě šidíš o toto :



Je to hodně utažené za vlasy, ale pro obecné pochopení je to myslím si dobře znázorněno ;-)

Fiat Tipo 1.7D
Lomítko /--/ :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #32 od stiglitz
Líp bych to nevysvětlil, dík :wink:

stiglitz.
/////
TIPO 1.6 i SX, 1993, 55 kW.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 5 měsíců zpět #33 od BlackJack

Ty se v podstatě šidíš o toto

Hele a víš, že si měl pravdu? :) Narval jsem molitany pod reprák u řidiče, pekně sem si s tím vyhrál, pořádně sem ten reprák usadil a výsledek je lepší ... tož to teda díkes :wink:

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #34 od Funman
Odpověděl Funman pro téma Re: Jake repro do palubky tipa?
Tak už jsem do auta namontoval nové repráky. Dopředu jsem dal (jak už jsem tady psal) tyto:
www.levnealarmy.eu/autodoplnky-72/reprod...-s-mrizkou-3650.html

a do zadu do plata tyto:
www.levnealarmy.eu/autodoplnky-72/reprod...-s-mrizkou-3653.html

Hrajou celkem v pohodě. Teď akorát zvažuji nějaké nové rádio. Třeba tohle se mi fakt líbí:
elektronika.alza.cz/autoradio-panasonic-cq-c5355n-d76842.htm

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #35 od BlackJack

Dopředu jsem dal (jak už jsem tady psal) tyto:
www.levnealarmy.eu/autodoplnky-72/reprod...-s-mrizkou-3650.html

A jak tam pasují? Jde mi hlavně o to, jestli pujde zamontovat kryt anebo jestli je třeba zařezat někde něco ???

FIAT Tipo 1.9TDsX Gran Turismo (přenecháno rodičům)
Mitsubishi Galant 2.0 GLX

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #36 od bjukemen


Vykon - ten prvni (mensi) uvadeny je sinusovy, ktery se ale v realu nevyskytuje, takze smerodatnejsi je vetsinou ten druhy, coz je hudebni vykon ... spolu s citlivosti udava jak moc nahlas muze hrat, bez citlivosti kolik max.vykonu snese


...nesúhlasím... Sínusový výkon je reálny vykon... a podla toho sa aj treba riadiť hudobný Ti je naprd a potom tak ako píšeš ešte je dôležitá citlivosť


...tak isto na rádiu uvádzaných 4x50W je v skutočnosti okolo 4x8W a to je pre mna dôležité :!:

No Smoke no Fan

Fiat tempra 1.9 TDid

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Více
16 roků 4 měsíců zpět #37 od Funman
Odpověděl Funman pro téma Re: Jake repro do palubky tipa?

A jak tam pasují? Jde mi hlavně o to, jestli pujde zamontovat kryt anebo jestli je třeba zařezat někde něco ???


No mě tam sedly úplně v pohodě. Ale nevím jak to bude s origo krytama. Já mám totiž ty mřížky v krytech vyříznuté a mám tam danou kovovou síťku.

Robert
Bývalé: FIAT TIPO 1.6ie DGT DOHC 90ps r.v.90 - zůstane mi v srdci hodně dlouho...
Současné: Mazda 323F BA 1.8i DOHC 16V 85kW 115ps r.v.97 - jezdí fakt dost dobře...
www.fiattipo.net/modules.php?name=gallery2&g2_itemId=22522

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.478 sekund
Powered by Kunena fórum